Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 101201 - 101220 Napsat příspěvek

HAL

We're in for one wild flight! :D
464117
We're in for one wild flight! :D
HAL
0 0
reagovat
slusnost vitezi, jak tak koukam
464116
slusnost vitezi, jak tak koukam
0 0
reagovat

Grol

To je dobrý, téma je nepřehlédnutelné, takže Gorecki i Krispel museli/musejí zaregistrovat;)
464115
To je dobrý, téma je nepřehlédnutelné, takže Gorecki i Krispel museli/musejí zaregistrovat*;)*
Grol
0 0
reagovat

Fluke

Sorry, nějak v poslední době nezvádám sledovat všechny detaily, jako třeba na koho vlastně reaguji. Ale vy si přeberete (:
464114
Sorry, nějak v poslední době nezvádám sledovat všechny detaily, jako třeba na koho vlastně reaguji. Ale vy si přeberete (:
Fluke
0 0
reagovat
:D
464113
*:D*
0 0
reagovat
Tak to je prispevek tydne. ROFL :D
464112
Tak to je prispevek tydne. ROFL *:D*
0 0
reagovat
Ty jo, jak jsem se tak koukal na ty recenze tady, tak mi připadá, že tady všichni radši budou radit ať se lidi koukají do zdi než na film... Když je podle vás všechno na hovno!
464111
Ty jo, jak jsem se tak koukal na ty recenze tady, tak mi připadá, že tady všichni radši budou radit ať se lidi koukají do zdi než na film... Když je podle vás všechno na hovno!
0 0
reagovat

HAL

NICE!!!!
464110
NICE!!!!
HAL
0 0
reagovat

HAL

to vidio je fakt dobrý! 300
464109
to vidio je fakt dobrý! 300
HAL
0 0
reagovat

Grol

Díky;)
464108
Díky;)
Grol
0 0
reagovat
pff 350 nových příspěvků, to bude na dlouho ?):)

Tohle mě dnes totálně rozsekalo - United 300
"Tonight, we dine in Clevelaaaand" :D
464107
pff 350 nových příspěvků, to bude na dlouho *?)**:)* Tohle mě dnes totálně rozsekalo - [link="http://codamon.com/2007/05/300-spartans-on-a-plane/"]United 300[/link] "Tonight, we dine in Clevelaaaand" *:D*
0 0
reagovat
Zítra v AHA dvd Pro hrst dolarů:+
464106
Zítra v AHA dvd Pro hrst dolarů*:+*
0 0
reagovat

Fluke

Ad pyramidy, tak todle je pry posledni teorie: link

Ad zaznamova media: Zaznamenavat digitalne se nedela, nejde o to, ze by se informace mohla upravit, ale protoze proste technologicky umre. Diskove pole se musi napajet, trvanlivost medii je omezena desitkami let. Navic postupne mizi zarizeni schopna stara media precist. Vemte si diskety, kdo dneska precte velkou disketu? A jen dodam priklad z reality. Po nekolika letech objevili v NASA zaznamovou pasku z nejake sondy, co byla na Mesici. Akorat uz neexistuje zarizeni, ktere pasku precte. No nenastve to? Proto se taky vymysleji media jako jsou zlate disky, do kterych se mechanicky s velkou hustotou data laserem zaznamenavaji. A taky mam pocit, ze treba Bill Gates provozuje velky informacni sklad kdesi v opustenem dole (stala vlhkost, nizka teplota, tma), kde udrzuji informace v tistene podobe (fotky, tiskoviny, atp).
464105
Ad pyramidy, tak todle je pry posledni teorie: http://khufu.3ds.com/introduction/datas/intro/index_en.html Ad zaznamova media: Zaznamenavat digitalne se nedela, nejde o to, ze by se informace mohla upravit, ale protoze proste technologicky umre. Diskove pole se musi napajet, trvanlivost medii je omezena desitkami let. Navic postupne mizi zarizeni schopna stara media precist. Vemte si diskety, kdo dneska precte velkou disketu? A jen dodam priklad z reality. Po nekolika letech objevili v NASA zaznamovou pasku z nejake sondy, co byla na Mesici. Akorat uz neexistuje zarizeni, ktere pasku precte. No nenastve to? Proto se taky vymysleji media jako jsou zlate disky, do kterych se mechanicky s velkou hustotou data laserem zaznamenavaji. A taky mam pocit, ze treba Bill Gates provozuje velky informacni sklad kdesi v opustenem dole (stala vlhkost, nizka teplota, tma), kde udrzuji informace v tistene podobe (fotky, tiskoviny, atp).
Fluke
0 0
reagovat

speta.jr

on mi nikdy ani moc trapny neprichazi..jeho humor znam, takze to neresim......
464104
on mi nikdy ani moc trapny neprichazi..jeho humor znam, takze to neresim......
speta.jr
0 0
reagovat
Tak dneska jsem se po dlouhe dobe dival na Kinobox a teda nevim cim to, ale dnes Ctvrtnicek nebyl vubec trapny, docela jsem se nasmal, ne jak minule.
464103
Tak dneska jsem se po dlouhe dobe dival na Kinobox a teda nevim cim to, ale dnes Ctvrtnicek nebyl vubec trapny, docela jsem se nasmal, ne jak minule.
0 0
reagovat

okkac

Jo, to už jsme tu řešili... já už ho mám v poličce čtvrt roku a za ty prachy je to opravdu hodně moc zajímavé. Té postprodukce jsem si užil v bonusech od LOTRa, takže jsem docela přivítal vidět, jak probíhá natáčení takového kráva filmu... :+ 8)
464102
Jo, to už jsme tu řešili... já už ho mám v poličce čtvrt roku a za ty prachy je to opravdu hodně moc zajímavé. Té postprodukce jsem si užil v bonusech od LOTRa, takže jsem docela přivítal vidět, jak probíhá natáčení takového kráva filmu... *:+* *8)*
okkac
0 0
reagovat
Včera jsem si koupil v Levných knihách dvojDVD King Kong Deník Režiséra za 99kč. 4 hodiny materiálů z natáčení King Konga, zajímavé a vtipné. Menší škoda je že se to už nezabývá postprodukcí, hlavně animací konga, ale nekupte to za tu cenu.:)
464101
Včera jsem si koupil v Levných knihách dvojDVD King Kong Deník Režiséra za 99kč. 4 hodiny materiálů z natáčení King Konga, zajímavé a vtipné. Menší škoda je že se to už nezabývá postprodukcí, hlavně animací konga, ale nekupte to za tu cenu.*:)*
0 0
reagovat
hh :))
464100
hh *:))*
0 0
reagovat
Mad TV is craaazy!

.. po vzoru.. Hooch is craaazy! :)
464099
Mad TV is craaazy! .. po vzoru.. Hooch is craaazy! :)
0 0
reagovat

Gorecki

to znam, luxus:+
464098
to znam, luxus*:+*
Gorecki
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se