Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 101181 - 101200 Napsat příspěvek
tento typek mi vzdy dokaze zdvihnut naladu:)) Sice miniaturne, ale filmarsky dokonale dielko.
Kto nepozna, zamiluje si, kto pozna, pripomenie si;)
464138
[link="http://youtube.com/watch?v=gJyOFXBPh2Q"]tento typek[/link] mi vzdy dokaze zdvihnut naladu:)) Sice miniaturne, ale filmarsky dokonale dielko. Kto nepozna, zamiluje si, kto pozna, pripomenie si;)
0 0
reagovat

MB

ČR nebo USA??
464137
ČR nebo USA??
MB
0 0
reagovat
byl jsem chvili mimo deni moviezone......prosvihl jsem neco zasadniho???;)....thx
464136
byl jsem chvili mimo deni moviezone......prosvihl jsem neco zasadniho???*;)*....thx
0 0
reagovat
ale proč? Proč to prostě nepřeložej a když to nejde, tak pak něco vymyslí? Proč se snažej bejt za každou cenu tvůrčí? To nechápu :(
464135
ale proč? Proč to prostě nepřeložej a když to nejde, tak pak něco vymyslí? Proč se snažej bejt za každou cenu tvůrčí? To nechápu *:(*
0 0
reagovat
:D:D:D Ja se po... To je nazev jak pojd na me z boku.
464134
*:D**:D**:D* Ja se po... To je nazev jak pojd na me z boku.
0 0
reagovat
někdy by bylo lepší kdyby nechali původní názvy některý překlady jsou fakt otřesný
464133
někdy by bylo lepší kdyby nechali původní názvy některý překlady jsou fakt otřesný
0 0
reagovat
link (zrejme nejhloupejsi cesky nazev (ten alternativni), co jsem kdy videl ;)))
464132
http://www.csfd.cz/film/17401-vykoupeni-claim-na-hluchem-potoku-claim-the/ (zrejme nejhloupejsi cesky nazev (ten alternativni), co jsem kdy videl ;)))
0 0
reagovat
Mna to absolutne nezaujima ale ako hovori fingolfin proste to sem patri. :-)
464131
Mna to absolutne nezaujima ale ako hovori fingolfin proste to sem patri. :-)
0 0
reagovat
Mě se to taky moc líbí. Jen tak dál Michaeli.
464130
Mě se to taky moc líbí. Jen tak dál Michaeli.
0 0
reagovat

deiwi

jen ho nech...to prostě patří k místnímu folklóru;)
464129
jen ho nech...to prostě patří k místnímu folklóru*;)*
deiwi
0 0
reagovat
Mě zajímaj, go Michael go:+
464128
Mě zajímaj, go Michael go*:+*
0 0
reagovat

MichaelBay

Premyslel jsi nekdy o tom, zda tyto tve onanisticke vykriky o trzbach tady nekoho zajimaji?
464127
Premyslel jsi nekdy o tom, zda tyto tve onanisticke vykriky o trzbach tady nekoho zajimaji?
MichaelBay
0 0
reagovat

Worldwide Opening Weekend Record!!!

Piráti 3 nakonec oficiálně mají za první šest dní promítání 404 milionů dolarů celosvětově!!! Což je prostě a jednoduše absolutně MONSTRÓZNÍ!!!
153 milionů v USA + ULTRA BRUTÁLNÍCH 251 milionů dolarů ve zbytku světa!!!
Tak já jsem se opravil na 415 milionů dolarů ve zbytku světa po druhém víkendu? Ježíši já jsem ale hloupej! :D Dávám nyní 430 milionů dolarů po druhém víkendu!!! :+ :))
464126
Piráti 3 nakonec oficiálně mají za první šest dní promítání 404 milionů dolarů celosvětově!!! Což je prostě a jednoduše absolutně MONSTRÓZNÍ!!! 153 milionů v USA + ULTRA BRUTÁLNÍCH 251 milionů dolarů ve zbytku světa!!! Tak já jsem se opravil na 415 milionů dolarů ve zbytku světa po druhém víkendu? Ježíši já jsem ale hloupej! *:D* Dávám nyní 430 milionů dolarů po druhém víkendu!!! *:+* *:))*
Worldwide Opening Weekend Record!!!
0 0
reagovat

Grol

Ad Pyramidy:
Vies mi nejak v par vetach zhrnut tu teoriu? Neviem sa na tej stranke orientovat a stahovat nejake videa sa mi nechce:)
464125
Ad Pyramidy: Vies mi nejak v par vetach zhrnut tu teoriu? Neviem sa na tej stranke orientovat a stahovat nejake videa sa mi nechce:)
Grol
0 0
reagovat

Release Date

Harry Potter a Řád Fénixe nebude mít premiéru v Pátek 13.7., ale již ve Středu 11.7.!!!
464124
Harry Potter a Řád Fénixe nebude mít premiéru v Pátek 13.7., ale již ve Středu 11.7.!!!
Release Date
0 0
reagovat
Hellblazer: muhehe link Uz je v cerny!:D:-
464123
Hellblazer: muhehe http://www.csfd.cz/film/223731-hostel-ii-hostel-part-ii/ Uz je v cerny!*:D**:-*
0 0
reagovat

Cival

Ale no, zas nepreháňaj...nikdy som nič nepovedal o 10/10 ;)
...ale ja som sa pýtal vážne :)
464122
Ale no, zas nepreháňaj...nikdy som nič nepovedal o 10/10 *;)* ...ale ja som sa pýtal vážne :)
Cival
0 0
reagovat
Hellblazer: Neres to... a nepropadej panice, budou spatny ohlasy a negativni recenze, ale ty si tech svych 10/10 uhlidas. Vazne. ;)
464121
Hellblazer: Neres to... a nepropadej panice, budou spatny ohlasy a negativni recenze, ale ty si tech svych 10/10 uhlidas. Vazne. *;)*
0 0
reagovat
Je nejaký rozdiel medzi workprintom a tým čo bude v kinách?
Pretože unikol workprint Hostelu a vraj je to veľmi veľmi zlé a to sa mi nejak nezdá :D
464120
Je nejaký rozdiel medzi workprintom a tým čo bude v kinách? Pretože unikol workprint Hostelu a vraj je to veľmi veľmi zlé a to sa mi nejak nezdá *:D*
0 0
reagovat
To uz je linknuty v diskuzi k aktualnimu blogu. ;)
464119
To uz je linknuty v diskuzi k aktualnimu blogu. ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se