Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 100721 - 100740 Napsat příspěvek

křysař ľubo

zrovna jsem to chtěl napsat, Shiovi přimontujou delší vlasy a mají vyhráno.
464598
zrovna jsem to chtěl napsat, Shiovi přimontujou delší vlasy a mají vyhráno.
křysař ľubo
0 0
reagovat

mcb

Kým je na imdb písaný ten Clausen, tak je ešte dobre. Akonáhle sa zmení na Shiu, je zle :D
464597
Kým je na imdb písaný ten Clausen, tak je ešte dobre. Akonáhle sa zmení na Shiu, je zle *:D*
mcb
0 0
reagovat

Fluke

Teda Fluku, ty jsi mi ale nejakej hlasic! Silence by te mel angazovat, abys mu delal predely do traileru a bylo by to dokonaly:D
464596
Teda Fluku, ty jsi mi ale nejakej hlasic! Silence by te mel angazovat, abys mu delal predely do traileru a bylo by to dokonaly*:D*
Fluke
0 0
reagovat

ad recenzia scenára

Celkom ma zaujalo, ako maník na začiatku píše, že bude spoilerovať len zľahúnka, načo vykecá celé prvé dejstvo :D
Ak teda predpokladáme, že to, čo recenzoval, bol skutočne scenár k Princovi a nie nejaké blúznenie po požití nadmerného množstva šalených húb, tak je zjavné, že pôjde iba o skutočne ľahkú inšpiráciu hrou. Celkom ma prekvapuje pridanie Princových bratov (Princes of Persia ;)) a s tým súvisiace pomenovanie Princa (Dastan). A vyzerá to tak, že sa nedočkáme asi ani Babylonu (škoda) ?)
464595
Celkom ma zaujalo, ako maník na začiatku píše, že bude spoilerovať len zľahúnka, načo vykecá celé prvé dejstvo *:D* Ak teda predpokladáme, že to, čo recenzoval, bol skutočne scenár k Princovi a nie nejaké blúznenie po požití nadmerného množstva šalených húb, tak je zjavné, že pôjde iba o skutočne ľahkú inšpiráciu hrou. Celkom ma prekvapuje pridanie Princových bratov (Princes of Persia *;)*) a s tým súvisiace pomenovanie Princa (Dastan). A vyzerá to tak, že sa nedočkáme asi ani Babylonu (škoda) *?)*
ad recenzia scenára
0 0
reagovat
ja uz chci vedet kdo bude prince.....ale aby to nebyl šok jako ,,Terminátor v plavkách.":D
464594
ja uz chci vedet kdo bude prince.....ale aby to nebyl šok jako ,,Terminátor v plavkách."*:D*
0 0
reagovat
One game...one hero...one destiny...and the discussion ready to tear your ass.
464593
One game...one hero...one destiny...and the discussion ready to tear your ass.
0 0
reagovat

Psema

Pro mně bezkonkurenčně vede HPod 32: "Radku, běž domů" Radek: "A..Ahoj, já tady zůstavám, mě už odsud nikdo nedostane" :D (jí vim koleduju si o smazání, ale nemohl jsem si pomoct)
464592
Pro mně bezkonkurenčně vede HPod 32: "Radku, běž domů" Radek: "A..Ahoj, já tady zůstavám, mě už odsud nikdo nedostane" *:D* (jí vim koleduju si o smazání, ale nemohl jsem si pomoct)
Psema
0 0
reagovat
Kombinace Bay, Princ a jakákoliv novinka je zárukou široké debaty. To je diskuzní sázka na jistotu.;)
464591
Kombinace Bay, Princ a jakákoliv novinka je zárukou široké debaty. To je diskuzní sázka na jistotu.*;)*
0 0
reagovat
ale aspon z pripadneho 2 dilu by mohli vytriskat Rko..ta brutalita tam vic nes sedi....ale at to neni neco jako pirati...poradna temna fantasy
464590
ale aspon z pripadneho 2 dilu by mohli vytriskat Rko..ta brutalita tam vic nes sedi....ale at to neni neco jako pirati...poradna temna fantasy
0 0
reagovat
No kolegove v HPodu to naopak vidi velmi zjednodusene. Ono je HODNE snadne hodit Baye do jednoho pytle a kydat mu na hlavu spinu... jenze pak se clovek rozhledne po dnesnim Hollywoodu a musi vzit spoustu tech "mouder" zpatky... Mizerove 2 jsou pro me osobne po mnoha strankach neprekonanym etalonem... a to budu opakovat komukoliv do oci.

Jinak jakmile se zacne o hrach, tak do toho sijete ostosest... skoro je mi lito vas takhle zneuzivat na experimenty, ale vzdycky to vyjde. Bylo mi jasny, ze to rozjede padesatiprispevkovou diskuzi. ;)
464589
No kolegove v HPodu to naopak vidi velmi zjednodusene. Ono je HODNE snadne hodit Baye do jednoho pytle a kydat mu na hlavu spinu... jenze pak se clovek rozhledne po dnesnim Hollywoodu a musi vzit spoustu tech "mouder" zpatky... Mizerove 2 jsou pro me osobne po mnoha strankach neprekonanym etalonem... a to budu opakovat komukoliv do oci. Jinak jakmile se zacne o hrach, tak do toho sijete ostosest... skoro je mi lito vas takhle zneuzivat na experimenty, ale vzdycky to vyjde. Bylo mi jasny, ze to rozjede padesatiprispevkovou diskuzi. ;)
0 0
reagovat
jo, tenhle hpod si živě pamatuje. Pil jsem u toho Poděbradku a smíchem jsem si poplival monitor. To jen, aby řeč nestála.:D
464588
jo, tenhle hpod si živě pamatuje. Pil jsem u toho Poděbradku a smíchem jsem si poplival monitor. To jen, aby řeč nestála.*:D*
0 0
reagovat
Po deseti letech jeho prvni film bez honicky na dalnici. To chci videt...:)
464587
Po deseti letech jeho prvni film bez honicky na dalnici. To chci videt...*:)*
0 0
reagovat

Fluke

No v tomhle případě jsem dost skeptický. Bay točí stylem jak to popisovali v HPodu - honička z bodu A do bodu B , výbuch v bodě C, což se mi k princovi nehodí...ale už moc kecám , takže.....pšššt :D
464586
No v tomhle případě jsem dost skeptický. Bay točí stylem jak to popisovali v HPodu - honička z bodu A do bodu B , výbuch v bodě C, což se mi k princovi nehodí...ale už moc kecám , takže.....pšššt *:D*
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

Zas v UbiSofte je evidentne dostatok zdatných scenáristov, čo sa teda o Jerryho blízkom okolí povedať nedá ?)
464585
Zas v UbiSofte je evidentne dostatok zdatných scenáristov, čo sa teda o Jerryho blízkom okolí povedať nedá *?)*
Fluke
0 0
reagovat
LatinoReview.com
Scénář k Prince of Persia hodnocen velmi kladně
464584
[link="http://www.latinoreview.com/scriptreview.php?id=63"]LatinoReview.com[/link] Scénář k Prince of Persia hodnocen velmi kladně
0 0
reagovat
tady ho mate ;)
link
464583
tady ho mate ;) http://www.youtube.com/watch?v=b1X77ud0XwA
0 0
reagovat

quisp

Ale nebude, klid, u Sands of time mu do toho kluci z Ubi softu taky kecali a dopadlo to skvěle;)
464582
Ale nebude, klid, u Sands of time mu do toho kluci z Ubi softu taky kecali a dopadlo to skvěle*;)*
quisp
0 0
reagovat
Já myslim, že se bude snažit prosadit svou, ty změny jsou hlavně kvůli příběhu, což mi zas tak nevadí. I když Michael a psychologie, to moc dohromady nejde.:D
464581
Já myslim, že se bude snažit prosadit svou, ty změny jsou hlavně kvůli příběhu, což mi zas tak nevadí. I když Michael a psychologie, to moc dohromady nejde.*:D*
0 0
reagovat

Psema

Tak to je škoda. Mechner by tomu dal podle mě alespoň trochu psychologickou rovinu, takhle to bude "jenom" akční řežba:(
464580
Tak to je škoda. Mechner by tomu dal podle mě alespoň trochu psychologickou rovinu, takhle to bude "jenom" akční řežba*:(*
Psema
0 0
reagovat
Mechner sice píše scénář, ale sám přiznal, že mu o toho dost kecaj, takže mírně upravuje Jerryho popcornový vizi.
464579
Mechner sice píše scénář, ale sám přiznal, že mu o toho dost kecaj, takže mírně upravuje Jerryho popcornový vizi.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se