Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 100701 - 100720 Napsat příspěvek
sobis87: jj, oproti Golden Age.... je to určite lepšie, ale na staré pecky to predsa len nemá...ale asi naj pesnička je They Said That Hell's Not Hot, prípadne Mutilation is the Most Sincere Form of Flattery...
464350
sobis87: jj, oproti Golden Age.... je to určite lepšie, ale na staré pecky to predsa len nemá...ale asi naj pesnička je They Said That Hell's Not Hot, prípadne Mutilation is the Most Sincere Form of Flattery...
0 0
reagovat
Porsche vs záporák? Don't be silly ;)
464349
Porsche vs záporák? Don't be silly ;)
0 0
reagovat

Psema

To mel radsi dat do zastavy svuj dum/ Porsche/babicku a udelat ho poradne protoze tohle bylo fakt otresny. :)
464348
To mel radsi dat do zastavy svuj dum/ Porsche/babicku a udelat ho poradne protoze tohle bylo fakt otresny. :)
Psema
0 0
reagovat

rcorp

Vypadal a všichni za to Sommerse sjeli jako prase. Holt se někdy nezadaří, a když si do filmu narveš armádu týpků s psíma hlavama, tak ti někdy prachy na záporáka nezbydou:D
464347
Vypadal a všichni za to Sommerse sjeli jako prase. Holt se někdy nezadaří, a když si do filmu narveš armádu týpků s psíma hlavama, tak ti někdy prachy na záporáka nezbydou*:D*
rcorp
0 0
reagovat
Dneska jsem videl konec Mumie 2 a ten skorpionak byl snad nejhorsi digitalni potvora, jakou jsem v posledni dobe videl. Ten uz v dobe premiery musel vypadat jako z pet let stary pocitacovy hry... Byl to tak traumatizujici zazitek, ze jsem si potom musel pustit na uklidnenou Con Air. :)
464346
Dneska jsem videl konec Mumie 2 a ten skorpionak byl snad nejhorsi digitalni potvora, jakou jsem v posledni dobe videl. Ten uz v dobe premiery musel vypadat jako z pet let stary pocitacovy hry... Byl to tak traumatizujici zazitek, ze jsem si potom musel pustit na uklidnenou Con Air. :)
0 0
reagovat
Hellblazer: klip je super a komplet nový CD Eat Me, Drink Me je naprosto bezkonkurenční:+
464345
Hellblazer: klip je super a komplet nový CD Eat Me, Drink Me je naprosto bezkonkurenční*:+*
0 0
reagovat
Klip od M.M. od toho s prepáčením sračkoidného režiséra Jamesa Camerona (vraj)...ale treba povedať, že ten záver je nádherný...doporučujem... link
464344
Klip od M.M. od toho s prepáčením sračkoidného režiséra Jamesa Camerona (vraj)...ale treba povedať, že ten záver je nádherný...doporučujem... http://www.youtube.com/watch?v=tROXY9Qfh4g
0 0
reagovat

křysař ľubo

Kamarád tvrdí, že poznal všechno a všechno hrál (i když ne vždy do konce) :)
464343
Kamarád tvrdí, že poznal všechno a všechno hrál (i když ne vždy do konce) :)
křysař ľubo
0 0
reagovat
link tak to jsem jeste neslysel:D
464342
http://http://www.youtube.com/watch?v=WWbSA8SBcIs&NR=1 tak to jsem jeste neslysel*:D*
0 0
reagovat

lubo

hej, uz som ho tu pred par dnami linkoval ;)
464341
hej, uz som ho tu pred par dnami linkoval *;)*
lubo
0 0
reagovat

Gorecki

tento je lepší ;)
464340
[link="http://youtube.com/watch?v=nAWET1syyr0"]tento[/link] je lepší *;)*
Gorecki
0 0
reagovat

Gorecki

Já jo, připadá mi to srandovnější :D
464339
Já jo, připadá mi to srandovnější *:D*
Gorecki
0 0
reagovat
Poznate to slavne video White Stripes z LEGA, ktore natocil Michel Gondry?
Tu je slovenska konkurencia..;)

Kto hlasuje za nasu verziu?:D
464338
Poznate to slavne [link="http://youtube.com/watch?v=pWHyNnsjsJQ"]video White Stripes z LEGA[/link], ktore natocil Michel Gondry? Tu je [link="http://youtube.com/watch?v=k-hcRo1VcmY"]slovenska konkurencia[/link]..;) Kto hlasuje za nasu verziu?*:D*
0 0
reagovat
Fallout je jedna z mala her, ktere bych moc a moc rad videl zfilmovane.
464337
Fallout je jedna z mala her, ktere bych moc a moc rad videl zfilmovane.
0 0
reagovat
lubo
to taky dostávám kytku žiju se třema chlapama tak se o mně staraj( MDŽ manžel bere jako příležitost koupit mi kytku jinak jako většina mužů zapomíná ..)
464336
lubo to taky dostávám kytku žiju se třema chlapama tak se o mně staraj( MDŽ manžel bere jako příležitost koupit mi kytku jinak jako většina mužů zapomíná ..)
0 0
reagovat

giga

Jééé a Twinsen z Little Big Adventure... dosud nejlepší dvě adventury, co jsem kdy hrál. :+ :D
464335
Jééé a Twinsen z Little Big Adventure... dosud nejlepší dvě adventury, co jsem kdy hrál. *:+* *:D*
giga
0 0
reagovat

aria

No hádam ešte na MDŽ by sa patrilo ?)
464334
No hádam ešte na MDŽ by sa patrilo *?)*
aria
0 0
reagovat

křysař ľubo

Já jsem uvízl mezi dvěma světy - rozumněj - ke dni dětí mi nikdo nepřál a ke dni otců (zda něco takového existuje) mi také nikdo nepopřeje... :D
464333
Já jsem uvízl mezi dvěma světy - rozumněj - ke dni dětí mi nikdo nepřál a ke dni otců (zda něco takového existuje) mi také nikdo nepopřeje... *:D*
křysař ľubo
0 0
reagovat
duro
mně už se taky přeje jen ke dni matek tak v tom nejsi sám
464332
duro mně už se taky přeje jen ke dni matek tak v tom nejsi sám
0 0
reagovat

Silence

Fallout som nehral (viem, hanba mi. preklínať ma budú do piateho kolena a prinajmenšom tri generácie dopredu). Budem sa to snažiť v najbližšej dobe napraviť.
ďuro
Špeciálne ja si na teba pre istotu spomeniem aj na deň matiek :D
464331
Fallout som nehral (viem, hanba mi. preklínať ma budú do piateho kolena a prinajmenšom tri generácie dopredu). Budem sa to snažiť v najbližšej dobe napraviť. [b]ďuro[/b] Špeciálne ja si na teba pre istotu spomeniem aj na deň matiek *:D*
Silence
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se