Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99761 - 99780 Napsat příspěvek

Silence

Už si běžím koupit svůj pepsi truck :D
465234
Už si běžím koupit svůj pepsi truck *:D*
Silence
0 0
reagovat

Fluke

viděl jsem plno lepších...
465233
viděl jsem plno lepších...
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

Geniální nápad!! :+ :D
465232
Geniální nápad!! *:+* *:D*
Fluke
0 0
reagovat
Dokonalost sama link :D
465231
Dokonalost sama http://www.youtube.com/watch?v=bdzBRH4nOwM *:D*
0 0
reagovat

LDK

Tak to je hodně fajné a ke všemu na Santa rose, měl si některý z těch šasi v ruce?
465230
Tak to je hodně fajné a ke všemu na Santa rose, měl si některý z těch šasi v ruce?
LDK
0 0
reagovat

karlos

tak to vypada hrozne
465229
tak to vypada hrozne
karlos
0 0
reagovat
podivej se na konfigurator na link postavis si booka z jednotlivych komponent a vychazi to docela dobre i cenove
465228
podivej se na konfigurator na http://vbi.cz postavis si booka z jednotlivych komponent a vychazi to docela dobre i cenove
0 0
reagovat
Nevím, jestli se mám smát, nebo raději plakat... link Těžce sux a doufám, že to půjde k čertu...
465227
Nevím, jestli se mám smát, nebo raději plakat... http://www.novinky.cz/11/70/32.html Těžce sux a doufám, že to půjde k čertu...
0 0
reagovat
ja mam tento v tento a ziadnom pripade si nestazujem, len neviem preco, ale ten procak je 2,2GHz nie 1,8. Asi to tam maju nejako blbo. A minusy? 4-clankova baterka ale zatial mi to nikdy nejako vyrazne neprekazalo a slabsia grafaren. Ziadne super hry na tom nerozchodim ale da sa to. :-)
465226
ja mam tento v [link="http://notebooky.idnes.cz/vyrobci.asp?r=vyrobci&c=A050816_5307016_vyrobci"]tento[/link] a ziadnom pripade si nestazujem, len neviem preco, ale ten procak je 2,2GHz nie 1,8. Asi to tam maju nejako blbo. A minusy? 4-clankova baterka ale zatial mi to nikdy nejako vyrazne neprekazalo a slabsia grafaren. Ziadne super hry na tom nerozchodim ale da sa to. :-)
0 0
reagovat

st39.6

jj:D..jinak FSC maj často WinXP, bod pro ně.
465225
jj*:D*..jinak FSC maj často WinXP, bod pro ně.
st39.6
0 0
reagovat

imf

No on je problém i s nVidia/ATi, sic na tom rozchodíš všechno, ale dost často maj driveru od výrobce noťasu, tak pokud chce být člověk aktuální nezbývá než používat alternativní, např Omegy.
465224
No on je problém i s nVidia/ATi, sic na tom rozchodíš všechno, ale dost často maj driveru od výrobce noťasu, tak pokud chce být člověk aktuální nezbývá než používat alternativní, např Omegy.
imf
0 0
reagovat
465223
hm a co tohle? [link="http://www.alza.cz/fujitsu-siemens-amilo-pi1556-core-2-duo-t5500-15-4-wxga-cv-n7600-1gb-sata-120gb-5-4k-dvd-rw-dl-wifi-xp-mc-d71717.htm"]FS Intel Geforce 7600[/link] [link="http://www.alza.cz/fujitsu-siemens-amilo-pi1536-core-2-duo-t5500-15-4-wxga-cv-ax1400-1gb-sata-120gb-5-4k-dvd-rw-dl-wifi-vis-hp-d74409.htm"]FS Intel Ati 1400[/link] [link="http://www.alza.cz/notebook-fujitsu-siemens-amilo-pa1538-d71713.htm"]Tady je ten tvůj holt je nejlevnejsi jen 22 000kč[/link]
0 0
reagovat
mno, ravenhorn se fakt vyzna :D:D:-:+:+:+:+

Anyway ja mam notas za 32k, coz od petadvaceti neni zas tak daleko. Je to Toshiba, Core2Duo T7400 (2x2Ghz), GeForce go7600 na 15´4 LCD, 2x512 RAM, 120HDD a spokojenost. Jako FSCcka sou nejlevnejsi, ale ne vzdycky, radsi se rozhlidni i po jinejch firmach (btw novy HPcka sou FAKT BOZI, vid Lukine :D). Hlavne se vyhni Vistam :D .... a s*r na AMDcko :+:D
465222
mno, ravenhorn se fakt vyzna *:D**:D**:-**:+**:+**:+**:+* Anyway ja mam notas za 32k, coz od petadvaceti neni zas tak daleko. Je to Toshiba, Core2Duo T7400 (2x2Ghz), GeForce go7600 na 15´4 LCD, 2x512 RAM, 120HDD a spokojenost. Jako FSCcka sou nejlevnejsi, ale ne vzdycky, radsi se rozhlidni i po jinejch firmach (btw novy HPcka sou FAKT BOZI, vid Lukine *:D*). Hlavne se vyhni Vistam *:D* .... a s*r na AMDcko *:+**:D*
0 0
reagovat

Spazz

Co tohle FSC link :)
465221
Co tohle FSC http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=43738 :)
Spazz
0 0
reagovat
Jinak ty Intel grafiky jsou zlo... nikdy nevis, co na tom pojede. NFS: Underground bez chybicky a rychle (C2D, 1GB), GTA: San Andreas - sekacka na travu v jakemkoliv rozliseni... vetsina her zkratka podporuje pouze nVidii/ATi... kazdopadne jsem ten notebook nemel na hrani, takze me to nepalilo...

FSC maj navic celkem rozumnou vydrz baterek, narozdil treba od Asusu.
465220
Jinak ty Intel grafiky jsou zlo... nikdy nevis, co na tom pojede. NFS: Underground bez chybicky a rychle (C2D, 1GB), GTA: San Andreas - sekacka na travu v jakemkoliv rozliseni... vetsina her zkratka podporuje pouze nVidii/ATi... kazdopadne jsem ten notebook nemel na hrani, takze me to nepalilo... FSC maj navic celkem rozumnou vydrz baterek, narozdil treba od Asusu.
0 0
reagovat
Mel jsem par tydnu FSC (12") a nemuzu si stezovat. Vybornej design, slapal bez problemu, v Praze je servis "do peti dnu" (narozdil od Aceru, coz je vetsinou peklo reklamovat nebo servisovat). Kdybys mel penize a cas, uvazoval bych o plne konfigurovatelnym Dellu, ale tam je to trochu slozitejsi (stavej je na miru... muzes si do nej dat co uznas za vhodny, servis funguje tak, ze ti prijede servisak az domu a opravi ti to na miste, pripadne ti poskytne nahradni stroj).
465219
Mel jsem par tydnu FSC (12") a nemuzu si stezovat. Vybornej design, slapal bez problemu, v Praze je servis "do peti dnu" (narozdil od Aceru, coz je vetsinou peklo reklamovat nebo servisovat). Kdybys mel penize a cas, uvazoval bych o plne konfigurovatelnym Dellu, ale tam je to trochu slozitejsi (stavej je na miru... muzes si do nej dat co uznas za vhodny, servis funguje tak, ze ti prijede servisak az domu a opravi ti to na miste, pripadne ti poskytne nahradni stroj).
0 0
reagovat
No bud AMD Turion 64 X2 nebo Intel core duo. Záleží totiž i na tom co všechno bude v té sestavě s AMD a co s Intelem. No a grafika je dost problém u noteoboků. Nejlépe když je to od Nvidie nebo od Ati aspoň, ale v žádném případě nebrat nějakou sdílenou co by byla od Intelu apod.
465218
No bud AMD Turion 64 X2 nebo Intel core duo. Záleží totiž i na tom co všechno bude v té sestavě s AMD a co s Intelem. No a grafika je dost problém u noteoboků. Nejlépe když je to od Nvidie nebo od Ati aspoň, ale v žádném případě nebrat nějakou sdílenou co by byla od Intelu apod.
0 0
reagovat
Tak budu si ho kupovat teďka na vysokou, takze hlavně ty DVD :D ...plus nějaké ty eseje atd. :D Ne tak jako vážně hlavně na to psaní, net, filmy, hudba, ale na druhou stranu bych chtěl mít pro případ nouze i možnost rozjet si na tom nějakou tu hru, nebo prostě něco náročnějšího. A jak si to tak procházím, asi nakonec stejně skončím u toho FS s AMD a tou GeForce. Kdykoliv narazím v na noťas s C2D, tak je tam integrovany chip od intelu... :o(
465217
Tak budu si ho kupovat teďka na vysokou, takze hlavně ty DVD *:D* ...plus nějaké ty eseje atd. :D Ne tak jako vážně hlavně na to psaní, net, filmy, hudba, ale na druhou stranu bych chtěl mít pro případ nouze i možnost rozjet si na tom nějakou tu hru, nebo prostě něco náročnějšího. A jak si to tak procházím, asi nakonec stejně skončím u toho FS s AMD a tou GeForce. Kdykoliv narazím v na noťas s C2D, tak je tam integrovany chip od intelu... :o(
0 0
reagovat

elisha

:D teď si mě dostala..no když uděláš hodně velkej flek, tak to už nevypadá jako flek, ale jako přirozená barva:)
465216
*:D* teď si mě dostala..no když uděláš hodně velkej flek, tak to už nevypadá jako flek, ale jako přirozená barva*:)*
elisha
0 0
reagovat
no zatim ty zkusenosti moc pozitivne neznej :D
465215
no zatim ty zkusenosti moc pozitivne neznej *:D*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se