Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99781 - 99800 Napsat příspěvek
no zatim ty zkusenosti moc pozitivne neznej :D
465215
no zatim ty zkusenosti moc pozitivne neznej *:D*
0 0
reagovat
Fluke - ty fleky se daj rozmazat :))
465214
Fluke - ty fleky se daj rozmazat :))
0 0
reagovat
Myslel sem, že se ptal na zkušenosti s FSC ne na procáky:)
465213
Myslel sem, že se ptal na zkušenosti s FSC ne na procáky:)
0 0
reagovat
Mezi procaky k notasu si ve stejne cenove kategorii vyber urcite Intel, ne ze by AMD bylo neco spatneho, ale spise se hodi ke stolnim PC. Navic Pentaky (urcite uz CoreDuo, pac Celerony jsou nejslabsi ve stejne tride) jsou vykonnejsi. Spotreba a teplota je ruzna, zde zalezi ciste jakou serii procaku si vyberes. A na grafiku se zamer nejvice, tzn GF 7xxx je fajn rada, ale kazde cislo ma ruzna omezeni vcetne typu (GT,GTS,GS...), takze se podivej na typ a velikost pameti, jejich sbernici, pocet pipeline procesoru a takt jadra(obecne cim vic, tim lip). Ja mel GF7900GS a ted 8600GT a zadne vyhrady a spokojenost maximalni. Zalezi vsak k cemu notas bude slouzit ;)
465212
Mezi procaky k notasu si ve stejne cenove kategorii vyber urcite Intel, ne ze by AMD bylo neco spatneho, ale spise se hodi ke stolnim PC. Navic Pentaky (urcite uz CoreDuo, pac Celerony jsou nejslabsi ve stejne tride) jsou vykonnejsi. Spotreba a teplota je ruzna, zde zalezi ciste jakou serii procaku si vyberes. A na grafiku se zamer nejvice, tzn GF 7xxx je fajn rada, ale kazde cislo ma ruzna omezeni vcetne typu (GT,GTS,GS...), takze se podivej na typ a velikost pameti, jejich sbernici, pocet pipeline procesoru a takt jadra(obecne cim vic, tim lip). Ja mel GF7900GS a ted 8600GT a zadne vyhrady a spokojenost maximalni. Zalezi vsak k cemu notas bude slouzit ;)
0 0
reagovat
FSC maj dobrý výbavy za dobrou cenu, zas tolik tam intelácký grafiky v Amilo sérii nestrkaj Štěpáne:). Jinak AMD má výhodu v tom, že celková výbava je levnější, ale dneska bych šel taky radši do Intelu, ne kvůli teplu, ale spotřebě. Jinak u FSC si je potřeba dávat jen pozor na ruce, ten lak co používaj se lehce propotí a nechá flek napořád, jinak sou bezva:)
465211
FSC maj dobrý výbavy za dobrou cenu, zas tolik tam intelácký grafiky v Amilo sérii nestrkaj Štěpáne:). Jinak AMD má výhodu v tom, že celková výbava je levnější, ale dneska bych šel taky radši do Intelu, ne kvůli teplu, ale spotřebě. Jinak u FSC si je potřeba dávat jen pozor na ruce, ten lak co používaj se lehce propotí a nechá flek napořád, jinak sou bezva:)
0 0
reagovat
no ja mam mesic a neco Core2Duo (T7400) a zatim si taky nemuzu stezovat :D. Akorat to topi, takze v tomhle pocasi na kline moc dlouho nevydrzi ?) (jenze to netopi jen procak, ale i grafarna (go7600), takze ...). Rikam, musis se rozhodnout, co vsechno od toho budes chtit. Je trochu zbytecny kupovat nejakou nadupanou masinu, kdyz na tom nakonec budes jen koukat na DVDcka a psat referaty do skoly ;) ....
465210
no ja mam mesic a neco Core2Duo (T7400) a zatim si taky nemuzu stezovat *:D*. Akorat to topi, takze v tomhle pocasi na kline moc dlouho nevydrzi *?)* (jenze to netopi jen procak, ale i grafarna (go7600), takze ...). Rikam, musis se rozhodnout, co vsechno od toho budes chtit. Je trochu zbytecny kupovat nejakou nadupanou masinu, kdyz na tom nakonec budes jen koukat na DVDcka a psat referaty do skoly ;) ....
0 0
reagovat
Ad Intel vs AMD: Používám již téměř 3 roky Acer TM 4 tisíce něco s Intel Centrino technologií a nemůžu si stěžovat. *klepe do dřevěného stolu* Jedu stále na první instalaci z obchodu, je to stabilní, nespadne to ani po týdnu bez jediného restartu, baterka vydrží relativně dlouhou dobu, když nemám napájení a celkově jsem nenašel žádné výraznější minus. Na druhou stranu se říká, že u Acerů je to jiné kus od kusu, asi jsem měl štěští. *dřevo podruhé* Sice se neorientuju v aktuální nabídce, ale i tak bych od boku spíš vsázel na Centrino.
465209
Ad Intel vs AMD: Používám již téměř 3 roky Acer TM 4 tisíce něco s Intel Centrino technologií a nemůžu si stěžovat. *klepe do dřevěného stolu* Jedu stále na první instalaci z obchodu, je to stabilní, nespadne to ani po týdnu bez jediného restartu, baterka vydrží relativně dlouhou dobu, když nemám napájení a celkově jsem nenašel žádné výraznější minus. Na druhou stranu se říká, že u Acerů je to jiné kus od kusu, asi jsem měl štěští. *dřevo podruhé* Sice se neorientuju v aktuální nabídce, ale i tak bych od boku spíš vsázel na Centrino.
0 0
reagovat
Vincent: možná mi ho i sestaví :o)

st, Karlos: díky moc, ještě to pokoumám
465208
Vincent: možná mi ho i sestaví :o) st, Karlos: díky moc, ještě to pokoumám
0 0
reagovat
tak to je ok :) .... pak ti muzu ledatak doporucit jit spis do Intelu, nez do AMDcka, jejich procaky sou za stejnou cenu o dost lepsi. Nic jinyho me nenapada :D. Taky samozrejme dost zalezi na co ho hodlas pouzivat :)
465207
tak to je ok :) .... pak ti muzu ledatak doporucit jit spis do Intelu, nez do AMDcka, jejich procaky sou za stejnou cenu o dost lepsi. Nic jinyho me nenapada *:D*. Taky samozrejme dost zalezi na co ho hodlas pouzivat :)
0 0
reagovat
Spazz: Jakkoli jsem velikým příznivcem AMDček, tak do notebooků jsou praktičtější Intely (stabilnější, níň se přehřívaj atd ;), ale to je poučka už starší, takže v dnešní době fakt nevím, může to být už i naopak ;):)...
465206
Spazz: Jakkoli jsem velikým příznivcem AMDček, tak do notebooků jsou praktičtější Intely (stabilnější, níň se přehřívaj atd ;), ale to je poučka už starší, takže v dnešní době fakt nevím, může to být už i naopak ;):)...
0 0
reagovat
Počkáme na Ravenhorna, ten Ti zcela jistě poradí :D
465205
Počkáme na Ravenhorna, ten Ti zcela jistě poradí *:D*
0 0
reagovat
tenhle má ve specifikaci napsanhou GeForce Go 7400
465204
tenhle má ve specifikaci napsanhou GeForce Go 7400
0 0
reagovat
no hlavne bacha na grafarny, FS ma tendenci tam strkat jen klasickej Intel chip ...
465203
no hlavne bacha na grafarny, FS ma tendenci tam strkat jen klasickej Intel chip ...
0 0
reagovat
Máte někdo zkušenosti s notebooky Fujitsu-Siemens?? Oproti konkurenčním mi příjdou dost levné a celkem nadupané, jenže se v tomhle prakticky vůbec neorientuju a tak bych zdejší HW frajery poprosil o rady, příp. doporučení, jestli do toho jít nebo ne (konkrétně jsem si vyhlédl FSC AMILO Pa1538 AMD T64 X2). Chci si koupit nějakou co nejspolehlivější a nejnadupanější mašinku, co by se vlezla do 25 000,-Kč. Díky za tipy... :o)
465202
Máte někdo zkušenosti s notebooky Fujitsu-Siemens?? Oproti konkurenčním mi příjdou dost levné a celkem nadupané, jenže se v tomhle prakticky vůbec neorientuju a tak bych zdejší HW frajery poprosil o rady, příp. doporučení, jestli do toho jít nebo ne (konkrétně jsem si vyhlédl FSC AMILO Pa1538 AMD T64 X2). Chci si koupit nějakou co nejspolehlivější a nejnadupanější mašinku, co by se vlezla do 25 000,-Kč. Díky za tipy... :o)
0 0
reagovat

vZeč

Je to tam zmíněný několikrát, že vychází při americký premiéře;)
465201
Je to tam zmíněný několikrát, že vychází při americký premiéře;)
vZeč
0 0
reagovat

dotaz

Jen mám otázku, která by měla spíš patřit k Sunshine, ale to je fuk. Vyšel vůbec soundtrack?
465200
Jen mám otázku, která by měla spíš patřit k Sunshine, ale to je fuk. Vyšel vůbec soundtrack?
dotaz
0 0
reagovat
Jojo ten se povedl, hlavně mám tu hudbu zafixovanou z O.C., takže to potěší ještě o to víc :)
465199
Jojo ten se povedl, hlavně mám tu hudbu zafixovanou z O.C., takže to potěší ještě o to víc :)
0 0
reagovat

scroochy

jo tak to je nejlepsi:D:+.....staci se jeste podivat na vsechny ty pribuzne videa a mas srandy kopec:D
465198
jo tak to je nejlepsi*:D**:+*.....staci se jeste podivat na vsechny ty pribuzne videa a mas srandy kopec*:D*
scroochy
0 0
reagovat
tak z tohohle jsem tenkrat nemoh :D (feat. Shia LaBeouf)
465197
tak z [link="http://youtube.com/watch?v=RrvsNe5q-2o&v3"]tohohle[/link] jsem tenkrat nemoh :D (feat. Shia LaBeouf)
0 0
reagovat
Ne, aspon jsme se uspesne pochvalili :D:+
465196
Ne, aspon jsme se uspesne pochvalili *:D**:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se