Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99801 - 99820 Napsat příspěvek
Jojo ten se povedl, hlavně mám tu hudbu zafixovanou z O.C., takže to potěší ještě o to víc :)
465199
Jojo ten se povedl, hlavně mám tu hudbu zafixovanou z O.C., takže to potěší ještě o to víc :)
0 0
reagovat

scroochy

jo tak to je nejlepsi:D:+.....staci se jeste podivat na vsechny ty pribuzne videa a mas srandy kopec:D
465198
jo tak to je nejlepsi*:D**:+*.....staci se jeste podivat na vsechny ty pribuzne videa a mas srandy kopec*:D*
scroochy
0 0
reagovat
tak z tohohle jsem tenkrat nemoh :D (feat. Shia LaBeouf)
465197
tak z [link="http://youtube.com/watch?v=RrvsNe5q-2o&v3"]tohohle[/link] jsem tenkrat nemoh :D (feat. Shia LaBeouf)
0 0
reagovat
Ne, aspon jsme se uspesne pochvalili :D:+
465196
Ne, aspon jsme se uspesne pochvalili *:D**:+*
0 0
reagovat
Az se z Indyho neco opravdu natoci, mozna o nem neco napisu... do ty doby je to spousta kecu o nicem... nevim proc bych si mel sednout na zadek z podobnych novinek, mnohem vic me fascinuje Hulk 2 menici se ze slibovanyho akcniho flaku v shakespearovsky drama (to obsazeni? ;)... vyrostl jsem na Indym, ale nepotrebuju podkurovat umely reklamni kampani. A navic... novinky s fotkama z placu povazuju za tu nejzbytecnejsi vec na svete. Ale to jen tak na okraj. Nechcete resit neco jinyho? ;)
465195
Az se z Indyho neco opravdu natoci, mozna o nem neco napisu... do ty doby je to spousta kecu o nicem... nevim proc bych si mel sednout na zadek z podobnych novinek, mnohem vic me fascinuje Hulk 2 menici se ze slibovanyho akcniho flaku v shakespearovsky drama (to obsazeni? ;)... vyrostl jsem na Indym, ale nepotrebuju podkurovat umely reklamni kampani. A navic... novinky s fotkama z placu povazuju za tu nejzbytecnejsi vec na svete. Ale to jen tak na okraj. Nechcete resit neco jinyho? ;)
0 0
reagovat
Ja teda sekuju imfovi, ze nepise kazdy tyden "indy bez Conneryho", "Indy s Cate" nebo "indy na skale". To bych se s prominutim posral :D
465194
Ja teda sekuju imfovi, ze nepise kazdy tyden "indy bez Conneryho", "Indy s Cate" nebo "indy na skale". To bych se s prominutim posral *:D*
0 0
reagovat

Cival

Co na to říct... stejně jsi uhodil hřebíček na hlavičku ve spojení "nažene se čtenost" :)
Na druhou stranu, obrázky z kulis Indyho mě zajímají podstatně víc, než v jaké další komedii se objeví Adam Sandler ;)
465193
Co na to říct... stejně jsi uhodil hřebíček na hlavičku ve spojení "nažene se čtenost" :) Na druhou stranu, obrázky z kulis Indyho mě zajímají podstatně víc, než v jaké další komedii se objeví Adam Sandler ;)
Cival
0 0
reagovat
A s tim "mlzenim", to mi prijde jen jako jen alibi, aby ten clanek nevypadal jako uplnej blabol. Proc by tak urputne mlzili?:D (tim nerikm, ze tu chybu nechapu a lamentuju nad ni... stavaj se horsi veci ;))
465192
A s tim "mlzenim", to mi prijde jen jako jen alibi, aby ten clanek nevypadal jako uplnej blabol. Proc by tak urputne mlzili?*:D* (tim nerikm, ze tu chybu nechapu a lamentuju nad ni... stavaj se horsi veci *;)*)
0 0
reagovat

ChewieDC

Abysme nebyli dvojnásobně překvapeni poté, co v kině zjistíme, že pravdu měli jak ti, co říkali, že to je z Indyho a zároveň i ti, co říkali, že z NT2.... :D
465191
Abysme nebyli dvojnásobně překvapeni poté, co v kině zjistíme, že pravdu měli jak ti, co říkali, že to je z Indyho a zároveň i ti, co říkali, že z NT2.... *:D*
ChewieDC
0 0
reagovat
ChewieDC: ja myslim, ze psat novinku o nejakejch skalach, ktery nevim, odkud vlastne jsou je ze svy podstaty naprosta blbost... jasne, nazene se tim ctenost, pac to ma v titulku Indiana Jones, ale informacni hodnota takovy news je jinak - a to i kdyby to byla pravda - nulova.
465190
ChewieDC: ja myslim, ze psat novinku o nejakejch skalach, ktery nevim, odkud vlastne jsou je ze svy podstaty naprosta blbost... jasne, nazene se tim ctenost, pac to ma v titulku Indiana Jones, ale informacni hodnota takovy news je jinak - a to i kdyby to byla pravda - nulova.
0 0
reagovat

Silence

Nedělám si iluze o profimedii, i když podobnou chybu jsem u nich ještě neviděl, ale tyhle fotky přebrali i s doprovodným textem z agentury WENN. Neříkám, že s tím mám něco společného, ale bavil jsem se o tom s jedním člověkem z Aint-it-cool.net, kteří to také chtěli opublikovat, ale nejprve to poslali do Paramountu. A tam jim řekli, ať to na web nedávají, že to stejně není z Indyho. Hmmm... abychom pak nebyli v kině překvapení a nezjistili, že Paramount jen schválně mlží :)
465189
Nedělám si iluze o profimedii, i když podobnou chybu jsem u nich ještě neviděl, ale tyhle fotky přebrali i s doprovodným textem z agentury WENN. Neříkám, že s tím mám něco společného, ale bavil jsem se o tom s jedním člověkem z Aint-it-cool.net, kteří to také chtěli opublikovat, ale nejprve to poslali do Paramountu. A tam jim řekli, ať to na web nedávají, že to stejně není z Indyho. Hmmm... abychom pak nebyli v kině překvapení a nezjistili, že Paramount jen schválně mlží :)
Silence
0 0
reagovat

Silence

Ostatně, mrkni na tenhle link a na obrázky k tomu... :) link
465188
Ostatně, mrkni na tenhle link a na obrázky k tomu... :) http://show.idnes.cz/indiana-jones-jde-poctvrte-do-akce-se-synem-fjx-/filmvideo.asp?c=A070611_140458_filmvideo_efl
Silence
0 0
reagovat

ChewieDC

No... to je právě foto od profimedia, která to očividně nastartovala.... ;)
465187
No... to je právě foto od profimedia, která to očividně nastartovala.... *;)*
ChewieDC
0 0
reagovat
A vubec, kdovi jak to je... :) link
465186
A vubec, kdovi jak to je... :) http://www.imghosting.eu/view.php?img=preview_1.jpg
0 0
reagovat
Psema + imf: Hmm... já bych to vydal jako novou novinku. Proti tomu updatu nemám vůbec nic, ale to měnění názvu článku se mi nelíbí.... ?)
465185
[b]Psema + imf[/b]: Hmm... já bych to vydal jako novou novinku. Proti tomu updatu nemám vůbec nic, ale to měnění názvu článku se mi nelíbí.... *?)*
0 0
reagovat
Eh, moje chyba, myslel jsem, že už článek nepozměnili a jenom překlepli nadpis. Teď jsem se podíval pořádně a zasloužej si respekt za přiznání chyby.
465184
Eh, moje chyba, myslel jsem, že už článek nepozměnili a jenom překlepli nadpis. Teď jsem se podíval pořádně a zasloužej si respekt za přiznání chyby.
0 0
reagovat
Omyl... v tomhle musim konkurenci branit. Pokud udelas verejne chybu, mas to nest hrde, ne se snazit ji zahrabat pod koberec.
465183
Omyl... v tomhle musim konkurenci branit. Pokud udelas verejne chybu, mas to nest hrde, ne se snazit ji zahrabat pod koberec.
0 0
reagovat

Silence

Sranda je, že teď ten článek nemá už vůbec žádnou hodnotu a kdyby ho stáhli, udělali by líp.:D
465182
Sranda je, že teď ten článek nemá už vůbec žádnou hodnotu a kdyby ho stáhli, udělali by líp.*:D*
Silence
0 0
reagovat
:)) Tak na jednom nejmenovaném filmovém serveru změnili po několika komentářích název článku... Z "První fotky z nového Indyho" na "Fotografie kulis z Indyho 4 zřejmě pocházejí ze snímku National Treasure 2" No, měnit takhle název v rámci jednoho článku je docela prasárna... ?)
465181
:)) Tak na jednom nejmenovaném filmovém serveru změnili po několika komentářích název článku... Z "První fotky z nového Indyho" na "Fotografie kulis z Indyho 4 zřejmě pocházejí ze snímku National Treasure 2" No, měnit takhle název v rámci jednoho článku je docela prasárna... *?)*
0 0
reagovat
terminator fries! :D lol
465180
terminator fries! *:D* lol
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se