Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99721 - 99740 Napsat příspěvek
Psema: Jsi škrob a nedokážeš pochopit v čem ten film má největší sílu ;):D... Ale jsme dooost OT.... Ale jednoduše Prázdniny the best :D:D:D:D Kde je Charlotte, když ji člověk potřebuje nejvíc ;)....
465297
Psema: Jsi škrob a nedokážeš pochopit v čem ten film má největší sílu ;):D... Ale jsme dooost OT.... Ale jednoduše Prázdniny the best :D:D:D:D Kde je Charlotte, když ji člověk potřebuje nejvíc ;)....
0 0
reagovat
já hlavně nechápu tohle. U nás začali třeba s Harsh Times a Eragonem na pšti discích. To je ok. Ale postupně to u nich snížili na jeden až dva. To fakt nechápu.
465296
já hlavně nechápu tohle. U nás začali třeba s Harsh Times a Eragonem na pšti discích. To je ok. Ale postupně to u nich snížili na jeden až dva. To fakt nechápu.
0 0
reagovat
Taky nedokážete pochopit, proč je v půjčovnách k dispozici nejvíce disků právě od těch sraček - Dokonalý trik - a ty skvosty, o které je největší zájem - Cutter - jsou třeba jen ve dvou exemplářích? :D :))
465295
Taky nedokážete pochopit, proč je v půjčovnách k dispozici nejvíce disků právě od těch sraček - Dokonalý trik - a ty skvosty, o které je největší zájem - Cutter - jsou třeba jen ve dvou exemplářích? *:D* *:))*
0 0
reagovat
Naší půjčovnu teď vzal hroznym útokem Lundgren. Nejen že začali dovážet jeho novinky, ale i starší kousky. Pořád čekám na Blackjack, kterej chci fakt vidět.:D
465294
Naší půjčovnu teď vzal hroznym útokem Lundgren. Nejen že začali dovážet jeho novinky, ale i starší kousky. Pořád čekám na Blackjack, kterej chci fakt vidět.*:D*
0 0
reagovat

Gorecki

My bojujeme za lidský dobro a hezké zážitky u televize.;)

Karlos:Ne, Prázdniny jsou průměrná romantická břečka, ve který jedna polovina filmu vůbec nefunguje a úřadujou v ní otravní herci (teď nemyslim jenom toho umaštěnýho Judda ;), ubrousky a scénář, kterej nemá s originalitou nic společnýho. Je to hrozná nuda. A teď se o tom už nebudeme bavit. Ale soundtrack je fajn.:D
465293
My bojujeme za lidský dobro a hezké zážitky u televize.*;)* Karlos:Ne, Prázdniny jsou průměrná romantická břečka, ve který jedna polovina filmu vůbec nefunguje a úřadujou v ní otravní herci (teď nemyslim jenom toho umaštěnýho Judda ;), ubrousky a scénář, kterej nemá s originalitou nic společnýho. Je to hrozná nuda. A teď se o tom už nebudeme bavit. Ale soundtrack je fajn.*:D*
Gorecki
0 0
reagovat

Gorecki

Bohužel ani to ne... většina těch filmů, co jsem chtěl, už byla taky vybraná. Vzali si je totiž se sebezapřením ti, kteří byli zklamáni z toho, že se na ně nedostaly takové perly jako Puls, Extrémní seznamka, Přímý zásah či již zmiňovaný Cutter. Celý týden se na ně těšili... :D :))
465292
Bohužel ani to ne... většina těch filmů, co jsem chtěl, už byla taky vybraná. Vzali si je totiž se sebezapřením ti, kteří byli zklamáni z toho, že se na ně nedostaly takové perly jako Puls, Extrémní seznamka, Přímý zásah či již zmiňovaný Cutter. Celý týden se na ně těšili... *:D* *:))*
Gorecki
0 0
reagovat
nechapem co vam na tom vadi, aspon vam tie najlepsie filmy nechaju ;)
465291
nechapem co vam na tom vadi, aspon vam tie najlepsie filmy nechaju ;)
0 0
reagovat

Fluke

To můžem udělat klidně už v Praze před Die Hard. :)) Moje oblíbená půjčovna je totiž umístěna do několika užších chodeb - prostor nevyhovující, ceny, obsluha a nabídka příjemná :) - takže kdybysme se tam nacpali všichni, tak už by se tam nevešel nikdo, koho bysme mohli buzerovat... :D :D (Nadsázka ;)
465290
To můžem udělat klidně už v Praze před Die Hard. :)) Moje oblíbená půjčovna je totiž umístěna do několika užších chodeb - prostor nevyhovující, ceny, obsluha a nabídka příjemná :) - takže kdybysme se tam nacpali všichni, tak už by se tam nevešel nikdo, koho bysme mohli buzerovat... *:D* *:D* (Nadsázka ;)
Fluke
0 0
reagovat
Psema: Pššt, Prázdniny jsou super a nebudeme se o tomto ožehavém tématu víc bavit, jo? ;):D
465289
Psema: Pššt, Prázdniny jsou super a nebudeme se o tomto ožehavém tématu víc bavit, jo? ;):D
0 0
reagovat

Silence

Tak víš co, až budem v Plzni, tak zajdem všichni do půjčovny, vybereme si určitou oběť, které nám je líto a provedeme tento malí experiment:D:+
465288
Tak víš co, až budem v Plzni, tak zajdem všichni do půjčovny, vybereme si určitou oběť, které nám je líto a provedeme tento malí experiment*:D**:+*
Silence
0 0
reagovat

Psema

No hele, jeden kámoš se mě vždycky ob týden ptá jestli mám nějaký novinky a já se ptám jaký by si představoval a vyjmenuje ty nej propadáky (z kritického hlediska) co byly v kinech:D
465287
No hele, jeden kámoš se mě vždycky ob týden ptá jestli mám nějaký novinky a já se ptám jaký by si představoval a vyjmenuje ty nej propadáky (z kritického hlediska) co byly v kinech*:D*
Psema
0 0
reagovat

Fluke

Jenže to bych musel během svého patnáctiminutového pobytu v půjčovně udělat tak u patnácti lidí... :D A na to fakt nemám sílu...
465286
Jenže to bych musel během svého patnáctiminutového pobytu v půjčovně udělat tak u patnácti lidí... *:D* A na to fakt nemám sílu...
Fluke
0 0
reagovat

Silence

To je bohužel smutná pravda. ALe když mám zrovna dobrou náladu, tak zkouším, zda se někdo chytne na moje rady. Většinou mladší slečny si nechaj poradit velice rády. :D Jinak třeba kámoš mi včera řek, že nechápe proč se mi nelíběj Prázdniny, který přirovnává k Lásce nebeský. Jsem vůbec nevěřil vlastním uším.:D
465285
To je bohužel smutná pravda. ALe když mám zrovna dobrou náladu, tak zkouším, zda se někdo chytne na moje rady. Většinou mladší slečny si nechaj poradit velice rády. *:D* Jinak třeba kámoš mi včera řek, že nechápe proč se mi nelíběj Prázdniny, který přirovnává k Lásce nebeský. Jsem vůbec nevěřil vlastním uším.*:D*
Silence
0 0
reagovat

Silence

Na tohle funguje jediný účinný způsob, během vychutnávání sračkoidního výběru musí kolem dotyčného projít aspoň tři lidi, který mu řeknou proč se díváš na takový sračky a musí se to udělat častěji. Dotyčný si pak rozmyslí co si bude půjčovat:)
465284
Na tohle funguje jediný účinný způsob, během vychutnávání sračkoidního výběru musí kolem dotyčného projít aspoň tři lidi, který mu řeknou proč se díváš na takový sračky a musí se to udělat častěji. Dotyčný si pak rozmyslí co si bude půjčovat:)
Silence
0 0
reagovat

Psema

Jenže on je problém, že "běžný" návštěvník půjčovny je častokrát daleko víc spokojen se svým sračkózním výběrem, než by byl třeba s tím, co bych mu vybral já... ?) :D
465283
Jenže on je problém, že "běžný" návštěvník půjčovny je častokrát daleko víc spokojen se svým sračkózním výběrem, než by byl třeba s tím, co bych mu vybral já... *?)* *:D*
Psema
0 0
reagovat
Jako včera když jsem platil svůj výběr, tak se přede mnou objevila ženská a povídá, jestli maj pidihajzlíka. To jsem se neudržel a začal se lámat smíchy až se na mě otočila a těžce nechápala. Jeden čas mě takhle bavilo se těm lidem vetřít do vybírání a poradit jim. Mám pocit, že půjčovanost Clerks se jeden čas hodně navýšila.:D
465282
Jako včera když jsem platil svůj výběr, tak se přede mnou objevila ženská a povídá, jestli maj pidihajzlíka. To jsem se neudržel a začal se lámat smíchy až se na mě otočila a těžce nechápala. Jeden čas mě takhle bavilo se těm lidem vetřít do vybírání a poradit jim. Mám pocit, že půjčovanost Clerks se jeden čas hodně navýšila.*:D*
0 0
reagovat

Silence, Psema

No hele já když viděl Chucka na tý vobálce, tak sem měl chuť si ho taky půjčit, ale byly tam lepší filmy co jsem chtěl vidět, ale Chuck vyloženě lákal, chtěl sem vědět jak moc špatný to je;)

ad běžný zákazníci půjčoven, mě občas zůstává rozum stát co si půjčujou, občas nemám daleko k tom, abych se normálně rozchechtal a udělal ze sebe debila, nakonec se vždy udržím a mírně se usmívám, když předemnou vidím člověka co se ptá nebo si půjčuje ty největší blbosti, či ty brakové horrory ač vedle jsou daleko kvalitnější kousky:) a nejvíc je lituju (u nás je zvykem si půjčit 3 dvd najednou) když ani mezi tím co si půjčili nemaj ani jeden dobrej film. Ty lidi se normálně terorizujou.
I můj táta se takhle občas terorizuje, ale naštěstí jen u TV, ale lepší se to s ním, už říká, že poslední Seagalovy filmy jsou neuvěřitelný blbosti:D
465281
No hele já když viděl Chucka na tý vobálce, tak sem měl chuť si ho taky půjčit, ale byly tam lepší filmy co jsem chtěl vidět, ale Chuck vyloženě lákal, chtěl sem vědět jak moc špatný to je*;)* ad běžný zákazníci půjčoven, mě občas zůstává rozum stát co si půjčujou, občas nemám daleko k tom, abych se normálně rozchechtal a udělal ze sebe debila, nakonec se vždy udržím a mírně se usmívám, když předemnou vidím člověka co se ptá nebo si půjčuje ty největší blbosti, či ty brakové horrory ač vedle jsou daleko kvalitnější kousky*:)* a nejvíc je lituju (u nás je zvykem si půjčit 3 dvd najednou) když ani mezi tím co si půjčili nemaj ani jeden dobrej film. Ty lidi se normálně terorizujou. I můj táta se takhle občas terorizuje, ale naštěstí jen u TV, ale lepší se to s ním, už říká, že poslední Seagalovy filmy jsou neuvěřitelný blbosti*:D*
Silence, Psema
0 0
reagovat
I když já mám co říkat, sice jsem si doplnil vzdělání EL Mariachim (zábavné i smutné zároveň, ach, jak ten Rodriguez nakonec skončil ;) a zkusil jsem i Pana Rosničku, ale zároveň jsem nabral i Hady v letadle, abych se přesvědčil, jestli je to fakt tak špatný. A nevěřil jsem vlastním očím.:D:-
465280
I když já mám co říkat, sice jsem si doplnil vzdělání EL Mariachim (zábavné i smutné zároveň, ach, jak ten Rodriguez nakonec skončil ;) a zkusil jsem i Pana Rosničku, ale zároveň jsem nabral i Hady v letadle, abych se přesvědčil, jestli je to fakt tak špatný. A nevěřil jsem vlastním očím.*:D**:-*
0 0
reagovat

Psema

No to jo... ?) Proto píšu, že se pouze snížila šance, že si vemou kravinu... :D
465279
No to jo... *?)* Proto píšu, že se pouze [b]snížila[/b] šance, že si vemou kravinu... *:D*
Psema
0 0
reagovat
já včera taky zavítal do půjčovny a nevěřil jsem vlastním očím, když jsem viděl, jak si někdo půjčuje novýho Chucka místo AK-47 vybavenýho DiCapria o půl metru vedle. Holt lidi.
465278
já včera taky zavítal do půjčovny a nevěřil jsem vlastním očím, když jsem viděl, jak si někdo půjčuje novýho Chucka místo AK-47 vybavenýho DiCapria o půl metru vedle. Holt lidi.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se