Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99741 - 99760 Napsat příspěvek

ragnar

Co je na tom zarazejiciho?
465254
Co je na tom zarazejiciho?
ragnar
0 0
reagovat
To je pravda. Ale u tohohle filmu je potenciál zprasení imho nízkej. Navíc budou dělat prequel, takže si můžou vymyslet takřka cokoliv. :D
465253
To je pravda. Ale u tohohle filmu je potenciál zprasení imho nízkej. Navíc budou dělat prequel, takže si můžou vymyslet takřka cokoliv. *:D*
0 0
reagovat

Psema

pak me zarazilo, ze to bude antacet sam de palma
465252
pak me zarazilo, ze to bude antacet sam de palma
Psema
0 0
reagovat

ragnar

V klidu, Batmane, schovej svůj novej vystřelovač nožů. Cage tam nakonec hrát nebude. ;)
465251
V klidu, Batmane, schovej svůj novej vystřelovač nožů. Cage tam nakonec hrát nebude. ;)
ragnar
0 0
reagovat

Le_Chuck

nemáš se nikde flákat ;))
465250
nemáš se nikde flákat ;))
Le_Chuck
0 0
reagovat
10255 prispevkov ... no je nove ? :))
465249
10255 prispevkov ... no je nove ? *:))*
0 0
reagovat
nevim, jak tady ctete premieru, ale rad bych se podelil o par perlicek:
pisou, cituji: Gore Verbenski totiz pouziva pocitace, jenom kdyz je to nezbytne
nevim jestli to tu uz nepadlo, ale nicolas cage si ma podle premiere zahrat v proquelu Nedotknutelnych sefa mafie, coz mi prijde dost eee...no vite co a co me nastvalo nejvic, ze pirati maji 4*/5* jako suprovy zodiac, ktery je na jasnych 5*/5*
465248
nevim, jak tady ctete premieru, ale rad bych se podelil o par perlicek: pisou, cituji: Gore Verbenski totiz pouziva pocitace, jenom kdyz je to nezbytne nevim jestli to tu uz nepadlo, ale nicolas cage si ma podle premiere zahrat v proquelu Nedotknutelnych sefa mafie, coz mi prijde dost eee...no vite co a co me nastvalo nejvic, ze pirati maji 4*/5* jako suprovy zodiac, ktery je na jasnych 5*/5*
0 0
reagovat
senh
dobrý:D:+
eddie
ráda bych ale na to neni moc času sedím o pc a dělám nějakou práci ale vůbec mi to nemyslí a sunshine bych moc ráda viděla nějak mi to v kině uteklo
465247
senh dobrý*:D**:+* eddie ráda bych ale na to neni moc času sedím o pc a dělám nějakou práci ale vůbec mi to nemyslí a sunshine bych moc ráda viděla nějak mi to v kině uteklo
0 0
reagovat

aria

Zajdi si do kina s klimatizací. Nejlépe na Sunshine. ;)
465246
Zajdi si do kina s klimatizací. Nejlépe na Sunshine. ;)
aria
0 0
reagovat
Směle si dovolím...
Jednou takhle mistr kouká, že mu po stavbě zmateně chodí dělník a tak za ním jde a ptá se, co dělá. A on na to:
"Hledám hranol 20 na 20."
Mistr říká, že mu pomůže. Hledají, hledají a vidí je stavbyvedoucí a hned se jde zeptat, co jako dělají. Mistr mu povídá:
"Tady Franta hledá hranol 20 na 20." A tak stavbyvedoucí taky pomáhá hledat. Když pořád nemůžou najít, najednou Franta povídá:
"Víte co, chlapi? Vykašlete na to, já si sednu na kulatinu."
:D:D
465245
Směle si dovolím... Jednou takhle mistr kouká, že mu po stavbě zmateně chodí dělník a tak za ním jde a ptá se, co dělá. A on na to: "Hledám hranol 20 na 20." Mistr říká, že mu pomůže. Hledají, hledají a vidí je stavbyvedoucí a hned se jde zeptat, co jako dělají. Mistr mu povídá: "Tady Franta hledá hranol 20 na 20." A tak stavbyvedoucí taky pomáhá hledat. Když pořád nemůžou najít, najednou Franta povídá: "Víte co, chlapi? Vykašlete na to, já si sednu na kulatinu." *:D**:D*
0 0
reagovat
senh
neni nad dobrou přátelskou radu:D
465244
senh neni nad dobrou přátelskou radu*:D*
0 0
reagovat
strč hlavu do ledničky nebo mražáku :]
465243
strč hlavu do ledničky nebo mražáku :]
0 0
reagovat
ježíši lidi jak se daj přežít tyhle horka já mám na balkoně 37 stupňů a mozek mi těžce mněkne
465242
ježíši lidi jak se daj přežít tyhle horka já mám na balkoně 37 stupňů a mozek mi těžce mněkne
0 0
reagovat
karlos
ten muzikál, krvácí mi srdce PP snad k..... nemusí
shimitz
taky ti přeji všechno nejlepší
465241
karlos ten muzikál, krvácí mi srdce PP snad k..... nemusí shimitz taky ti přeji všechno nejlepší
0 0
reagovat

fluke

jj, kamos jeden ma. vypada uplne stejne jako koupeny original
465240
jj, kamos jeden ma. vypada uplne stejne jako koupeny original
fluke
0 0
reagovat

Shimitz

Snad se ti nevyhne pravidlo, že s věkem přichází rozum (aspoň v omezených dávkách:))
465239
Snad se ti nevyhne pravidlo, že s věkem přichází rozum (aspoň v omezených dávkách*:)*)
Shimitz
0 0
reagovat
Shimitz: Blahopřeju ;) a hodně úspěchů v prudění eMZáků :D:D:D...
465238
Shimitz: Blahopřeju ;) a hodně úspěchů v prudění eMZáků :D:D:D...
0 0
reagovat
Vyjimecne ti to odpustim, kdyz mas narozeniny. Jeste dvacet takovych a treba s tebou bude i rec. :)
465237
Vyjimecne ti to odpustim, kdyz mas narozeniny. Jeste dvacet takovych a treba s tebou bude i rec. :)
0 0
reagovat
Tak pánové a dámy...
už jsem zase o rok starší...dneškem počínaje je mi sladkých sedmnáct let.
Věřím, že si na mě několikrát připijete a budete slavit alespoň 3 dny.
Dárky samozřejmě zasílejte.
8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o?)?)?)?)?)?)?)?)?)?)?)?)?)?)?)?)?):+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D;);););););););););););)
465236
Tak pánové a dámy... už jsem zase o rok starší...dneškem počínaje je mi sladkých sedmnáct let. Věřím, že si na mě několikrát připijete a budete slavit alespoň 3 dny. Dárky samozřejmě zasílejte. *8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**8)**:)**:)**:)**:)**:)**:)**:)**:)**:)**:)**:)**:)**:)**:)**:)**:)**:)**:)**:)**:)**:)**:)**:)**:)**:o**:o**:o**:o**:o**:o**:o**:o**:o**:o**:o**:o**:o**:o**:o**:o**:o**:o**:o**?)**?)**?)**?)**?)**?)**?)**?)**?)**?)**?)**?)**?)**?)**?)**?)**?)**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**;)**;)**;)**;)**;)**;)**;)**;)**;)**;)**;)**;)*
0 0
reagovat

Shimitz

To bys ani nebyl ty. 8) :+
465235
To bys ani nebyl ty. *8)* *:+*
Shimitz
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se