Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99701 - 99720 Napsat příspěvek

Xatrix

lebo ma to (zatial) bavi :)
465600
lebo ma to (zatial) bavi *:)*
Xatrix
0 0
reagovat

Shimitz

a ozaj, este to ma pomale pripojenie, cize sice ti zobrazi krasne celu stranku, ale za celu vecnost:D:-
465599
a ozaj, este to ma pomale pripojenie, cize sice ti zobrazi krasne celu stranku, ale za celu vecnost*:D**:-*
Shimitz
0 0
reagovat

lubo

Von to sice vydal Tolkienum syn, ale v mem vydani (netusim jakou verzi edice mas ty) sam pise, ze se jedna pouze o vydani finalni verze, do ktere co se deje tyce zasahoval minimalne, ne-li vubec. A prava drzi, to je fakt a zrejme se jich jen tak nevzda. Na knihu si najdu cas, jen to chce hlavne ke vsemu klid a soustredit se, pac pri revu z vedlejsi mistnosi mam chut hazet dlazebni kostky..
A propo, Zetor ruluje :)
465598
Von to sice vydal Tolkienum syn, ale v mem vydani (netusim jakou verzi edice mas ty) sam pise, ze se jedna pouze o vydani finalni verze, do ktere co se deje tyce zasahoval minimalne, ne-li vubec. A prava drzi, to je fakt a zrejme se jich jen tak nevzda. Na knihu si najdu cas, jen to chce hlavne ke vsemu klid a soustredit se, pac pri revu z vedlejsi mistnosi mam chut hazet dlazebni kostky.. A propo, Zetor ruluje :)
lubo
0 0
reagovat

Shimitz

vela krat / nosim si so sebou na dovolenky nabitu nahradnu bateriu / mne tie GB nestacia / chcem si rychlo ulozit hocijaku mp3 / mne to na momentky nestaci a video je super / chcem dobat a prepisovat / chcem zobrazovat stranky full a stahovat emaily kde chcem / nechcem apple system a chcem tam co ja chcem / cele je to sracka a po par mesiacoch zabudnuta mrtva zalezitost, ktoru prestia vsetci vyrobcovia mobilov ;)
465597
vela krat / nosim si so sebou na dovolenky nabitu nahradnu bateriu / mne tie GB nestacia / chcem si rychlo ulozit hocijaku mp3 / mne to na momentky nestaci a video je super / chcem dobat a prepisovat / chcem zobrazovat stranky full a stahovat emaily kde chcem / nechcem apple system a chcem tam co ja chcem / cele je to sracka a po par mesiacoch zabudnuta mrtva zalezitost, ktoru prestia vsetci vyrobcovia mobilov ;)
Shimitz
0 0
reagovat
Mě teda nevadí mít v jedný kapse telefon a v druhý mp3 player, ale asi jsem staromódní :)
465596
Mě teda nevadí mít v jedný kapse telefon a v druhý mp3 player, ale asi jsem staromódní :)
0 0
reagovat

Shimitz

Presne takhle jsem argumentoval, kdyz jsem si kupoval mp3 prehravac od Sony. Dneska nadavam kudy chodim, ze do toho musim ladovat soubory pres SonicStage. Never More, radeji si koupim telefon/mp3 prehravac, ktery bude univerzalni.
465595
Presne takhle jsem argumentoval, kdyz jsem si kupoval mp3 prehravac od Sony. Dneska nadavam kudy chodim, ze do toho musim ladovat soubory pres SonicStage. Never More, radeji si koupim telefon/mp3 prehravac, ktery bude univerzalni.
Shimitz
0 0
reagovat
Shimitz a vnoučata, začíná to být čim dál lepší :)
465594
Shimitz a vnoučata, začíná to být čim dál lepší :)
0 0
reagovat

shimitz

Ty zlobis. Ale ja se bavim, takze muzes hrat dal. Ja divadlo rad. ;)
465593
Ty zlobis. Ale ja se bavim, takze muzes hrat dal. Ja divadlo rad. ;)
shimitz
0 0
reagovat
MMSky - kolikráts to za život poslals?
vymenitelnu bateriu ktoru nemusim posielat do Applu na vymenu - pri prumernem nabijení vydrz 4roky, co chces víc?
externu pamet - na hudbu staci. na filmy ne, ale opravdu se chces divat na mobilu na filmy, vzdyt je to zvrhlé!
prehravanie mp3 aj mimo zakupenych cez itunes - to už je dávno vyřešený...
lepsi fotak, blesk, nahravanie videa - k cemu? na momentky 2Mpx bohate staci a video je na prd
editovatelne MS Office subory - uz vidim jak tam do toho ďobeš a něco přepisuješ ?)
Flash v prehliadaci, real-time email client - kraviny, kup si notebook
kompatibilitu s inymi mobilnymi aplikaciami - mas tam Apple system, takze se ani nedalo nic jinyho ocekavat.

Apple iPhone bude přelomový stroj, v dnešních dnech se píše budoucnost pánové. Jednou budeme svým vnoučatům povídat o okamžiku, kdy jsme poprvé spatříli Apple iPhone a vzali jej do svých rukou. Ale to už bude jiná doba. Doba, kterou předeslal tento skvost.

:+:+:+:+:+
465592
MMSky - kolikráts to za život poslals? vymenitelnu bateriu ktoru nemusim posielat do Applu na vymenu - pri prumernem nabijení vydrz 4roky, co chces víc? externu pamet - na hudbu staci. na filmy ne, ale opravdu se chces divat na mobilu na filmy, vzdyt je to zvrhlé! prehravanie mp3 aj mimo zakupenych cez itunes - to už je dávno vyřešený... lepsi fotak, blesk, nahravanie videa - k cemu? na momentky 2Mpx bohate staci a video je na prd editovatelne MS Office subory - uz vidim jak tam do toho ďobeš a něco přepisuješ *?)* Flash v prehliadaci, real-time email client - kraviny, kup si notebook kompatibilitu s inymi mobilnymi aplikaciami - mas tam Apple system, takze se ani nedalo nic jinyho ocekavat. Apple iPhone bude přelomový stroj, v dnešních dnech se píše budoucnost pánové. Jednou budeme svým vnoučatům povídat o okamžiku, kdy jsme poprvé spatříli Apple iPhone a vzali jej do svých rukou. Ale to už bude jiná doba. Doba, kterou předeslal tento skvost. *:+**:+**:+**:+**:+*
0 0
reagovat

2 Gorecki

Ze se vubec snazis... Ten phone je na... Dve veci.
465591
Ze se vubec snazis... Ten phone je na... Dve veci.
2 Gorecki
0 0
reagovat
Pche, iPhone umí všechno co by si kdo mohl přát, podívejte se na tuhle reklamu link :D

A tohle sem tak musím postnout - naprosto luxusní flashovka link
Bible Fight, aneb "dokáže Ježíš nakopat prdel Mojžíšovi?" :D:+
465590
Pche, iPhone umí všechno co by si kdo mohl přát, podívejte se na tuhle reklamu http://youtube.com/watch?v=VLo1USJIkgY *:D* A tohle sem tak musím postnout - naprosto luxusní flashovka http://www.adultswim.com/games/biblefight/game.swf Bible Fight, aneb "dokáže Ježíš nakopat prdel Mojžíšovi?" *:D**:+*
0 0
reagovat

Shimitz

MMSky, vymenitelnu bateriu ktoru nemusim posielat do Applu na vymenu, externu pamet, prehravanie mp3 aj mimo zakupenych cez itunes, lepsi fotak, blesk, nahravanie videa, editovatelne MS Office subory, Flash v prehliadaci, real-time email client, kompatibilitu s inymi mobilnymi aplikaciami, mam este pokracovat? ;)
465589
MMSky, vymenitelnu bateriu ktoru nemusim posielat do Applu na vymenu, externu pamet, prehravanie mp3 aj mimo zakupenych cez itunes, lepsi fotak, blesk, nahravanie videa, editovatelne MS Office subory, Flash v prehliadaci, real-time email client, kompatibilitu s inymi mobilnymi aplikaciami, mam este pokracovat? ;)
Shimitz
0 0
reagovat
Správná otázka zní, co tam přebývá a proč bych za to měl platit, kromě dotekového displeje (zaťapáme, hrát si s ním budeš první týden, sosá baterku jak cip), nemá nic, co bys nenašel jinde. Je to čistý marketingový výrobek (kupte si to protože to vypadá cool) ala apple, stejná planeta jinej šmejd (sakra už mluvím jako RH). Jinak sem se nedostal přes medium(44max) a už to hraju po osmé, asi tam bude nějaký fígl.
465588
Správná otázka zní, co tam přebývá a proč bych za to měl platit, kromě dotekového displeje (zaťapáme, hrát si s ním budeš první týden, sosá baterku jak cip), nemá nic, co bys nenašel jinde. Je to čistý marketingový výrobek (kupte si to protože to vypadá cool) ala apple, stejná planeta jinej šmejd (sakra už mluvím jako RH). Jinak sem se nedostal přes medium(44max) a už to hraju po osmé, asi tam bude nějaký fígl.
0 0
reagovat
řekni mi jedinou věc, kterou tam postrádáš...
465587
řekni mi jedinou věc, kterou tam postrádáš...
0 0
reagovat

Shimitz

fakt no comment, okrem toho uz sa to tu riesilo milionkrat...

btw, nie je ti povedomy?:)
465586
fakt no comment, okrem toho uz sa to tu riesilo milionkrat... btw, [link="http://gizmodo.com/gadgets/video/interviewfirst-iphone-campers-not-what-we-expected-272140.php"]nie je ti povedomy?:)[/link]
Shimitz
0 0
reagovat

Gorecki

tak se na to podivej v akci a pak mluv.....že to nemá miliony pičmundovinek jako SonyEricsson mě nezajímá...
je to skvost!
465585
tak se na to podivej v akci a pak mluv.....že to nemá miliony pičmundovinek jako SonyEricsson mě nezajímá... je to skvost!
Gorecki
0 0
reagovat

Shimitz

CItal si si vobec ten clanok? Ved je to uplny shit:-?)
465584
CItal si si vobec ten clanok? Ved je to uplny shit*:-**?)*
Shimitz
0 0
reagovat
ty vole!
iPhone v provozu.........to chci, to je budoucnost!
skoda te nepredstavitelne sumy peněz:(
link
465583
ty vole! iPhone v provozu.........to chci, to je budoucnost! skoda te nepredstavitelne sumy peněz*:(* http://mobil.idnes.cz/prohlednete-si-fotografie-porizene-iphonem-a-video-pristroje-v-beznem-provozu-19h-/telefony.asp?c=A070627_022215_mob_denik_ada
0 0
reagovat
Silence , Le_Chuck
nehovorte ,ze som vas nevaroval :D zatial som hral len easy a neminul som ani jeden zivot a mal som okolo 3100 bodov :))
Uz som to spominal pri recenzii ale musim aj tu. Nech kto kolkvek vahal nad kvalitou Die Hard 4 a bal sa ,ze sa nevyrovna predoslim dielom nech okamzite prestane a ide na to!!!!
465582
Silence , Le_Chuck nehovorte ,ze som vas nevaroval *:D* zatial som hral len easy a neminul som ani jeden zivot a mal som okolo 3100 bodov *:))* Uz som to spominal pri recenzii ale musim aj tu. Nech kto kolkvek vahal nad kvalitou Die Hard 4 a bal sa ,ze sa nevyrovna predoslim dielom nech okamzite prestane a ide na to!!!!
0 0
reagovat
Já se prokousávám 451 stupni Fahrenheita.
465581
Já se prokousávám 451 stupni Fahrenheita.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se