
popik
Na Shmitzerovi jsem byl na Pradědafestu, ale ty jeho vystoupeni nejsou typicky koncertni, spis takovy divadelni aspon to na me tak pusobilo, ale spatny to nebylo. Taky vypadal jak kdyby ho zrovna vytahnuli z popelnice, ale to je samo vedlejsi 

|
reagovat
|


