Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 80981 - 81000 Napsat příspěvek

popik

Na Shmitzerovi jsem byl na Pradědafestu, ale ty jeho vystoupeni nejsou typicky koncertni, spis takovy divadelni aspon to na me tak pusobilo, ale spatny to nebylo. Taky vypadal jak kdyby ho zrovna vytahnuli z popelnice, ale to je samo vedlejsi :D
556605
Na Shmitzerovi jsem byl na Pradědafestu, ale ty jeho vystoupeni nejsou typicky koncertni, spis takovy divadelni aspon to na me tak pusobilo, ale spatny to nebylo. Taky vypadal jak kdyby ho zrovna vytahnuli z popelnice, ale to je samo vedlejsi *:D*
popik
0 0
reagovat
No, minimálně ten Horáček je úplně někde jinde. Schmitzer, Please the Trees..a to mám starší Landovo texty vcelku rád. Jak už bylo zmíněno - Krysař je krysař
556604
No, minimálně ten Horáček je úplně někde jinde. Schmitzer, Please the Trees..a to mám starší Landovo texty vcelku rád. Jak už bylo zmíněno - Krysař je krysař
0 0
reagovat
115 příspěvků během noci? jinak ok?:D
556600
115 příspěvků během noci? jinak ok?*:D*
0 0
reagovat
vZeč: Perfekt :+
556599
vZeč: Perfekt *:+*
0 0
reagovat
už jo
556598
už jo
0 0
reagovat

vZeč

Odkaz nefunguje.:-
556597
Odkaz nefunguje.*:-*
vZeč
0 0
reagovat
556596
http://www.loupak.cz/video/ze-sveta/5205-skutecny-wall-e?ref=zippy&utm_source=facebook&utm_medium=zippy&utm_campaign=28-11
0 0
reagovat

Snipsley

Ale podíval ses rád, co?8)
556595
Ale podíval ses rád, co?*8)*
Snipsley
0 0
reagovat

Disk

Divné.
556594
Divné.
Disk
0 0
reagovat

Snipsley

Co je to weird?
556593
Co je to weird?
Snipsley
0 0
reagovat

Disk

:D doufal jsem, že v tom videu nebudou žádní nahý chlapi, a byli tam :D ale naštěstí to ty nahé holky vykompenzovaly a to video je dost weird. 8)
556592
*:D* doufal jsem, že v tom videu nebudou žádní nahý chlapi, a byli tam *:D* ale naštěstí to ty nahé holky vykompenzovaly a to video je dost weird. *8)*
Disk
0 0
reagovat

popik

:D cha fingolfincz vas ted vsechny posral 8)
556591
*:D* cha fingolfincz vas ted vsechny posral *8)*
popik
0 0
reagovat

Cival

Možná to bylo u Diska nečitelné, ale jeho "vkiny" mělo asi znamenat "v kinech" což podle tržeb udělali, to jestli se o tom pak bouřlivě mluvilo v médiích je už jiné věc a zároveň se tu mluví o dvou jiných komunitách - alespoň trochu filmově gramotných lidech a pak všech lidí dohromady a to je vše o co tu šlo, jdu pryc.
556590
Možná to bylo u Diska nečitelné, ale jeho "vkiny" mělo asi znamenat "v kinech" což podle tržeb udělali, to jestli se o tom pak bouřlivě mluvilo v médiích je už jiné věc a zároveň se tu mluví o dvou jiných komunitách - alespoň trochu filmově gramotných lidech a pak všech lidí dohromady a to je vše o co tu šlo, jdu pryc.
Cival
0 0
reagovat
Ještě furt u Landy? :D
Musim se v jedný věci popicka zastat a sice, že Landa skutečně patří mezi naše nejzručnější textaře. Což na jednu stranu může něco vypovídat o úrovni českejch textařů, ale to už je věc názoru.
Druhá věc - ohledně vyprodávání arén. Ač je to dost dementní měřítko (viz Troška nebo Twilight) je to víceméně jediný objektivní měřítko "kvality" umění. Druhý je pak možná ještě sběr cen, což je ale na víceméně stejný úrovni.

xxendxx: Nemáš pravdu, na základě těhle kritérii jsou nejlepší Beatles ;)
556589
Ještě furt u Landy? *:D* Musim se v jedný věci popicka zastat a sice, že Landa skutečně patří mezi naše nejzručnější textaře. Což na jednu stranu může něco vypovídat o úrovni českejch textařů, ale to už je věc názoru. Druhá věc - ohledně vyprodávání arén. Ač je to dost dementní měřítko (viz Troška nebo Twilight) je to víceméně jediný objektivní měřítko "kvality" umění. Druhý je pak možná ještě sběr cen, což je ale na víceméně stejný úrovni. xxendxx: Nemáš pravdu, na základě těhle kritérii jsou nejlepší Beatles ;)
0 0
reagovat
Cival: V tom se kupodivu schodneme.
556588
Cival: V tom se kupodivu schodneme.
0 0
reagovat
killerzeli: Znovu rikam, je rozdil mezi prosumenim a komercnim neuspechem. Ale uz jdu pryc.
556587
killerzeli: Znovu rikam, je rozdil mezi prosumenim a komercnim neuspechem. Ale uz jdu pryc.
0 0
reagovat

Cival

The Insider
556586
The Insider
Cival
0 0
reagovat

popik

ok, aspon jsme se konecne dobrali k tomu, ze jsi uzna moji pravdu. koncim.8)
556585
ok, aspon jsme se konecne dobrali k tomu, ze jsi uzna moji pravdu. koncim.*8)*
popik
0 0
reagovat
jhr: A kolik filmů, které "ve své době zcela prošuměly" má sedm nominací na Oscara, ha?

Popik: CSFD používám normálně, zvlášť v kontextu průměrného diváckého názoru. Zbytek nemá cenud ál rozvádět, ty víš, že máš pravdu, tak si s tím pocitem žij a užívej si ho.
556584
jhr: A kolik filmů, které "ve své době zcela prošuměly" má sedm nominací na Oscara, ha? Popik: CSFD používám normálně, zvlášť v kontextu průměrného diváckého názoru. Zbytek nemá cenud ál rozvádět, ty víš, že máš pravdu, tak si s tím pocitem žij a užívej si ho.
0 0
reagovat

popik

to cival: podivejme se, kdo se tu najednou ohani CSFD :D, ale i tak to pořád nedokazue, že shawshank tehda neprošuměl a fandi se nabalili na film až časem 8)
556583
to cival: podivejme se, kdo se tu najednou ohani CSFD *:D*, ale i tak to pořád nedokazue, že shawshank tehda neprošuměl a fandi se nabalili na film až časem *8)*
popik
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se