Jin
Stčko nám předchozí plodnou debatu utnul, tak se muselo nahodit něco duchaplnýho... o filmu se tu dokáže bavit každej, jako na spouste jinejch webu, ale ukaz mi misto, kde si muzes fundovane poklabosit o mleku... ;)
|
reagovat
|





