Sem se lekl, 113 příspěvků o HW a mlíku, no nádhera:)) ale co se týče mlíka, tak jiný, než plnotučný snad ani nejde, a ještě lepší jsou mlíka Amálka, ty sou správně tučný;)
Jak je na jogurtu nebo mlíku jenom něco ve smyslu low fat, tak to ani neberu do ruky:)
|
reagovat
|





