Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 80001 - 80020 Napsat příspěvek
jeste nekdo cekne a mazu ho. a banuju. zmente tema. okamzite
559339
jeste nekdo cekne a mazu ho. a banuju. zmente tema. okamzite
0 0
reagovat

Cain1978

A je to tady zas. To co Ti uniká je, že by to pořád byla obecně reklama na Porsche.
Pokud Tě baví slovíčkaření, neberu Ti to, ale prosím, běž to řešit někam jinam....
559338
A je to tady zas. To co Ti uniká je, že by to pořád byla obecně reklama na Porsche. Pokud Tě baví slovíčkaření, neberu Ti to, ale prosím, běž to řešit někam jinam....
Cain1978
0 0
reagovat
Tak se nauč chápat, že výšplechty o HW tu nikdo nechce řešit. Hodnotili jsme REKLAMU, a ne HARDWARE. Kapišto? Nebo ti to mám vytetovat?
559337
Tak se nauč chápat, že výšplechty o HW tu nikdo nechce řešit. Hodnotili jsme REKLAMU, a ne HARDWARE. Kapišto? Nebo ti to mám vytetovat?
0 0
reagovat

Kouno

ne je to spíše jako kdyby v reklamě na nové porsche, místo přehlídky jízdních vlastností, byla zaměřená na slečnu hrající si s věstavěnou navigací :)
559336
ne je to spíše jako kdyby v reklamě na nové porsche, místo přehlídky jízdních vlastností, byla zaměřená na slečnu hrající si s věstavěnou navigací :)
Kouno
0 0
reagovat

deiwi

:+
559333
*:+*
deiwi
0 0
reagovat

deiwi

:D:+ dobře mi tak
559332
*:D**:+* dobře mi tak
deiwi
0 0
reagovat

Cain1978

Ok, neříkej tomu hádka, ale zbytečná diskuse. A zbytečná je. Je to podobný, jako bys řešil, že Macháček nehrál v reklamě obecně na Nescafe, ale na Nescafe nerospustný.
559331
Ok, neříkej tomu hádka, ale zbytečná diskuse. A zbytečná je. Je to podobný, jako bys řešil, že Macháček nehrál v reklamě obecně na Nescafe, ale na Nescafe nerospustný.
Cain1978
0 0
reagovat
Nevim jak ostatním, ale mně to připomíná link
559328
Nevim jak ostatním, ale mně to připomíná http://www.youtube.com/watch?v=yCe8j_buyeY
0 0
reagovat
Caine, táhni na PC Tuning, tady nikoho tvoje HW znalosti nezajímají. Bavili jsme se nad parádní reklamou a ty tu začneš mlet o proceseroech. :D
559327
Caine, táhni na [link="http://pctuning.tyden.cz/"]PC Tuning[/link], tady nikoho tvoje HW znalosti nezajímají. Bavili jsme se nad parádní reklamou a ty tu začneš mlet o proceseroech. *:D*
0 0
reagovat

Jeržik

Ano ale reklama je zaměřená ne na skutečnou hodnotu nové architektury ale její přidanou hodnotu v podobě vestavěného grafického jádra, bez kterého by se procesor uživil. Ostatně Sandy Bidge pro 2011 (vzhledem k posunutí uvedení na trh na příští rok se možná socket přejmenuje na 2012) bude bez ni.
559330
Ano ale reklama je zaměřená ne na skutečnou hodnotu nové architektury ale její přidanou hodnotu v podobě vestavěného grafického jádra, bez kterého by se procesor uživil. Ostatně Sandy Bidge pro 2011 (vzhledem k posunutí uvedení na trh na příští rok se možná socket přejmenuje na 2012) bude bez ni.
Jeržik
0 0
reagovat

Cain1978

Je až neuvěřitelný, jak snadno si najdeš záminku, aby ses tady s někým hádal. speta.jr sem tu reklamu dal kvůli jejímu provedení a ne kvůli tomu, na co je. Já myslím, že to tady krom Tebe nikoho nezajímá.
559324
Je až neuvěřitelný, jak snadno si najdeš záminku, aby ses tady s někým hádal. speta.jr sem tu reklamu dal kvůli jejímu provedení a ne kvůli tomu, na co je. Já myslím, že to tady krom Tebe nikoho nezajímá.
Cain1978
0 0
reagovat
...a stále je to reklama na produkty Intelu... neříkal to tu už někdo?
559323
...a stále je to reklama na produkty Intelu... neříkal to tu už někdo?
0 0
reagovat

Snipsley

Bože tak polopatě: přednost architektury SandyBridge pro 1155, je v neuvěřitelné možnosti přetaktování (platí pro verze K), plus výkon v továrním nastavení, který předčí i první generaci i5/7 vyjma i7 980X (který je za 20.000 - 2600K se mu vyrovná v ceně za 7.000+-), dále turbo boost 2.0 (při vytížení jednoho jádra takt 3.8 - platí pro 2600 všechny verze). Součástí procesroru je i vestavěné grafické jádro. Reklama jako taková (mimochodem povedená) je postavena respektivě poukazuje na možnosti právě vestavěné grafiky: to je práce s videem, a předně možnost v rozumných detailech a rozlišení běh moderněh herních aplikací. ...Jak s tatarama
559326
Bože tak polopatě: přednost architektury SandyBridge pro 1155, je v neuvěřitelné možnosti přetaktování (platí pro verze K), plus výkon v továrním nastavení, který předčí i první generaci i5/7 vyjma i7 980X (který je za 20.000 - 2600K se mu vyrovná v ceně za 7.000+-), dále turbo boost 2.0 (při vytížení jednoho jádra takt 3.8 - platí pro 2600 všechny verze). Součástí procesroru je i vestavěné grafické jádro. Reklama jako taková (mimochodem povedená) je postavena respektivě poukazuje na možnosti právě vestavěné grafiky: to je práce s videem, a předně možnost v rozumných detailech a rozlišení běh moderněh herních aplikací. ...Jak s tatarama
Snipsley
0 0
reagovat
Caine, tohle není HW fórum. :-
559325
Caine, tohle není HW fórum. *:-*
0 0
reagovat

Cain1978

K nepochopení na tom je, že pořád je to reklama na Intel :D
559319
K nepochopení na tom je, že pořád je to reklama na Intel *:D*
Cain1978
0 0
reagovat

speta.jr

Reklama, chtě - nechtě, poukazuje na možnosti vestavěného grafického jádra Intel HD Graphics 2000 a 3000 (tzn.: práce s videem). Ostatně širokou věřejnost by těžko zaujalo, kdyby místo pohledné brunetky, se na obrazovce počítalo super PI. Co je natom k nepochopení.
559320
Reklama, chtě - nechtě, poukazuje na možnosti vestavěného grafického jádra Intel HD Graphics 2000 a 3000 (tzn.: práce s videem). Ostatně širokou věřejnost by těžko zaujalo, kdyby místo pohledné brunetky, se na obrazovce počítalo super PI. Co je natom k nepochopení.
speta.jr
0 0
reagovat

Mephos

Že tam nikde neuvádějí, jaké riziko hrozí, když místo televize / PC čteš nebo luštíš sudoku několik hodin denně :D
559317
Že tam nikde neuvádějí, jaké riziko hrozí, když místo televize / PC čteš nebo luštíš sudoku několik hodin denně *:D*
Mephos
0 0
reagovat

Cain1978

pisu: reklama na Intel...

ty napises: kolem a kolem, je to spíše reklama na možnosti vestavěného grafického jádra, než čistě samotného CPU :-)

pisu: whatever

ty pises: never mind, trochu si prostuduj možnosti a architekturu druhé generace i5/7 a pochopíš


:D:D whatever man :D:D
559315
pisu: reklama na Intel... ty napises: kolem a kolem, je to spíše reklama na možnosti vestavěného grafického jádra, než čistě samotného CPU :-) pisu: whatever ty pises: never mind, trochu si prostuduj možnosti a architekturu druhé generace i5/7 a pochopíš *:D**:D* whatever man *:D**:D*
Cain1978
0 0
reagovat

speta.jr

Hodně dobrý.Tenhle rok přemýšlím o upgrade procesoru, takže už vim co koupit:D
559314
Hodně dobrý.Tenhle rok přemýšlím o upgrade procesoru, takže už vim co koupit*:D*
speta.jr
0 0
reagovat

speta.jr

never mind, trochu si prostuduj možnosti a architekturu druhé generace i5/7 a pochopíš
559312
never mind, trochu si prostuduj možnosti a architekturu druhé generace i5/7 a pochopíš
speta.jr
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se