ale jinak tim přípsěvkem jsem vůůůbec nenaznačoval, že za to může Sparta
jen že jsme si dělali s přáteli srandu, jak trenér Sparty na začátku sezóny říká klukům, že to hrotit nemusej, protože se tam dostanou papírově... o nic nešlo
Btw jaká písnička o tom, že za to může Sparta? tu neznám...



