
Já hlavně doufám, že se toho nového designu konečně dočkáme 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
. Přemýšlím ale, jestli je nějaký multiplatformní titul, který vypadá líp a umí toho víc, než Crysis 2.|
reagovat
|
|
reagovat
|