
popik
to, že se Crysis 2 neseká je snad jediný plus přechodu na konzole...jinak PC verze, co se týče nastavení úrovně detailů a efektů za 1ničkou dost pokulhává. nemluvím ale o samotné hře ta je samo zase špičková, jak příběhová čast tak změna bojiště z džungle do města se povedla. 

|
reagovat
|


