Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 77321 - 77340 Napsat příspěvek

verbst

celkem by me zajimalo, kolik se jim na to podarilo sehnat prachu... vypada to paradne. Space Zeppelins FTW!!!
566800
celkem by me zajimalo, kolik se jim na to podarilo sehnat prachu... vypada to paradne. Space Zeppelins FTW!!!
verbst
0 0
reagovat
Iron Sky
Tyvole! Já myslel, že to nějak padlo... A hodně mě překvapilo, že to bude i komedie...
566798
[link="http://twitchfilm.com/news/2011/05/moon-nazis-come-in-peace-and-space-zeppelins-its-the-new-iron-sky-teaser.php?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+TwitchEverything+%28Twitch%3A+Everything%29"]Iron Sky[/link] Tyvole! Já myslel, že to nějak padlo... A hodně mě překvapilo, že to bude i komedie...
0 0
reagovat
link Vlastimil Harapes a Franta Fuka ve zbrusu novém úžasném klipu mužatky Marie Pojkarové.
566789
http://www.youtube.com/watch?v=WSplApfClDg Vlastimil Harapes a Franta Fuka ve zbrusu novém úžasném klipu mužatky Marie Pojkarové.
0 0
reagovat

speta.jr

:):+
566788
*:)**:+*
speta.jr
0 0
reagovat

SW LEGO - FENOMENALNI

566787
http://www.youtube.com/watch?v=pPb2lIap6Es&feature=player_embedded
SW LEGO - FENOMENALNI
0 0
reagovat
Myslím že Bronz máte istý, rusi stoja za prd tieto majstrovstvá.Raz ste ich už porazili, tak snáď sa to podari aj druhý krát.Určite ale nebudú chcieť prísť o medailu ako minulí rok keď ste im vyfúkli zlato :)
566786
Myslím že Bronz máte istý, rusi stoja za prd tieto majstrovstvá.Raz ste ich už porazili, tak snáď sa to podari aj druhý krát.Určite ale nebudú chcieť prísť o medailu ako minulí rok keď ste im vyfúkli zlato *:)*
0 0
reagovat

deiwi

taky koukám a paráda... s takovou se přestanou ve flashi dělat snad i filmové prezentace. :+
566785
taky koukám a paráda... s takovou se přestanou ve flashi dělat snad i filmové prezentace. *:+*
deiwi
0 0
reagovat
Mam z toho radost, na druhou stranu nas cekaji Rusaci a s tema tezce nesu porazky, ale snad se kluci daji do kupy, ikdyz je to ´jen´ o bronz :) Co se mi v zapase jeste libilo, byli rozhodci a ze se nebali trestat hvezdy Oveckina a Kovalcuka za jejich klasicke dohrane sekani po odpiskani...
566780
Mam z toho radost, na druhou stranu nas cekaji Rusaci a s tema tezce nesu porazky, ale snad se kluci daji do kupy, ikdyz je to ´jen´ o bronz *:)* Co se mi v zapase jeste libilo, byli rozhodci a ze se nebali trestat hvezdy Oveckina a Kovalcuka za jejich klasicke dohrane sekani po odpiskani...
0 0
reagovat
Putin dobře věděl, proč se nedíval :)
566778
Putin dobře věděl, proč se nedíval *:)*
0 0
reagovat
Tak - Suomi jde do finále. 8):+
566777
Tak - Suomi jde do finále. *8)**:+*
0 0
reagovat
Jako finskej gol byl hodne slusnej, ve florbale mozna klasika, ale v hokeji nevidane, kort v SF MS :))
566776
Jako finskej gol byl hodne slusnej, ve florbale mozna klasika, ale v hokeji nevidane, kort v SF MS *:))*
0 0
reagovat
htm... co?
566774
htm... co?
0 0
reagovat

Memphis

A v HTML5! Skvělá práce s JavaScriptem, pecka :o:+
566772
A v HTML5! Skvělá práce s JavaScriptem, pecka *:o**:+*
Memphis
0 0
reagovat

Definitive Daft Punk

link mashup visualisation :+
566771
http://daftpunk.themaninblue.com/ mashup visualisation *:+*
Definitive Daft Punk
0 0
reagovat
Bronz samozřejmě :))
566770
Bronz samozřejmě *:))*
0 0
reagovat
Svedi jsou pro nas vzdy nebezpecni... Ale i tak diky!deiwi: Bronz ;)
566769
Svedi jsou pro nas vzdy nebezpecni... Ale i tak diky!deiwi: Bronz *;)*
0 0
reagovat

deiwi

Snad bronz, ne? :D
566768
Snad bronz, ne? *:D*
deiwi
0 0
reagovat
Jágr dnes nebyl skoro vidět. Škoda. Snad alespoň to stříbro.
566767
Jágr dnes nebyl skoro vidět. Škoda. Snad alespoň to stříbro.
0 0
reagovat
V loni to bylo o síle kolektivu, letos bylo po nějakých 7 minutách druhý třetiny jasný, že nevyhrajem.
566766
V loni to bylo o síle kolektivu, letos bylo po nějakých 7 minutách druhý třetiny jasný, že nevyhrajem.
0 0
reagovat
Prave ze loni to o stesti nebylo. Byli jsme lepsi. Letos jsme byli horsi/zbytecne brzo riskovali/nezvladli krizi. Druha a treti tretina vlastne moc nasich velkejch sanci neprinesla.

Stesti my ass.
566765
Prave ze loni to o stesti nebylo. Byli jsme lepsi. Letos jsme byli horsi/zbytecne brzo riskovali/nezvladli krizi. Druha a treti tretina vlastne moc nasich velkejch sanci neprinesla. Stesti my ass.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se