Len si spominam na dost ubohe vyjadrenia vasich hokejistov ked sme s nimi vybojovali bronz a tesili sa z nasej tretej medaily, ze sme šašci co sa raduju z bronzu ked oni si prisli len po zlato. No vidite, ze sa da tesit aj z toho


|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|