Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 7141 - 7160 Napsat příspěvek
reaguje na: verbst
Ne
852619
Ne
852617
11 0
reagují: verbst
reagovat
Sledujete někdo ten Twitter match mezi Gretou a Mr. Small Dick Energy? :D:D:D
852617
Sledujete někdo ten Twitter match mezi Gretou a Mr. Small Dick Energy? *:D**:D**:D*
6 -7
reagovat
reaguje na: belasis
r.i.p, veľká legenda. :o
852582
r.i.p, veľká legenda. *:o*
852580
6 0
reagovat

Diskova kronika

Edson Arantes do Nascimento - Pelé :-
852580
Edson Arantes do Nascimento - Pelé *:-*
Diskova kronika
7 0
reagují: Muel
reagovat
reaguje na: Memphis
Ale fakt by ma zaujímalo ako to premietajú. Veď ono to funguje tak, že ti pošlú film na harddisku a distribučka ti vygeneruje kľúč na určitý čas konkrétne pre tvoju premietačku. A ten kód je dlhý asi na pár A4 ak si dobre pamätám. Ale asi platí že všetko sa dá obísť....
852565
Ale fakt by ma zaujímalo ako to premietajú. Veď ono to funguje tak, že ti pošlú film na harddisku a distribučka ti vygeneruje kľúč na určitý čas konkrétne pre tvoju premietačku. A ten kód je dlhý asi na pár A4 ak si dobre pamätám. Ale asi platí že všetko sa dá obísť....
852550
1 0
reagovat
Asteroid launcher

Stačí jeden správně rychlý a velký 'kamínek' nechat dopadnout někde za Moskvu a problém vyřešen.

Nebo nechat spadnout na Pražský hrad obra a většina Evropy to má za sebou.
852563
[url=https://neal.fun/asteroid-launcher/]Asteroid launcher [/url] Stačí jeden správně rychlý a velký 'kamínek' nechat dopadnout někde za Moskvu a problém vyřešen. Nebo nechat spadnout na Pražský hrad obra a většina Evropy to má za sebou.
7 0
reagovat

Mz live hodný zlý ošklivý

Za tohle vám mnohokrát děkuji.
8):D:+
852556
Za tohle vám mnohokrát děkuji. *8)**:D**:+*
Mz live hodný zlý ošklivý
4 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
No, spíš zjistí, odkud to mají, a zatopí tam.
852550
No, spíš zjistí, odkud to mají, a zatopí tam.
852548
3 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: Gorecki
Uvidíme, jak dlouho si to James Cameron nechá líbit, než Rusům pořádně... zatopí.
852548
Uvidíme, jak dlouho si to James Cameron nechá líbit, než Rusům pořádně... zatopí.
852546
3 0
reagují: Memphis
reagovat
Rusaci sa s tym neseru, premietaju si Avatara aj bez licencie.:(
852546
Rusaci sa s tym neseru, [url=https://www.irozhlas.cz/kultura/film/avatar-way-water-rusko-kina_2212290627_pj]premietaju si Avatara aj bez licencie[/url].*:(*
1 0
reagují: Disketa1
reagovat
852464
[url=https://imgur.com/a/uwcjcKf]Vice Miss Ukrajiny 2021 na letošní Miss Universe[/url]
14 0
reagovat

Stan Lee

Dnes nedožitých 100 rokov. Vďaka za tvorbu a česť jeho pamiatke!
852457
[b]Dnes nedožitých 100 rokov. [/b]Vďaka za tvorbu a česť jeho [url=https://www.youtube.com/watch?v=ok3MF36yGLI]pamiatke[/url]!
Stan Lee
4 0
reagovat
Takhle mne nikdy policisti jako u Andyho nezastavili, tak je to asi jiná situace, než když mne pár krát zastavili při silniční kontrole. Tam jsem byl vždy slušný, pozdravil a jednou jsem projel na stopku, že jsem jen přibrzdil a hned kousek bylo policejní auto. Tak mne zastavil, já se přiznal, že jsem si uvědomil chybu, tak mi dal minimální sazbu a bez bodu. Navíc jsem jel z nočního lyžování, tak se zeptal jaký je sníh a tak :-D Nebo jak bylo zakázané cestování mezi okresy v covidu, tak jsem nutné musel do Prahy za rodinou. Měl jsem s sebou čestné prohlášení atd. Zastavil mne na I/35 mezi Moravskou Třebovou a před Litomyšli. Provoz minimalni tak se asi nudil. Ukázal prohlášení, vysvětlil důvod cesty a pak se mne zeptal na auto jak jezdí, že si podobné plánuje koupit taky, tak jsme ještě pár minut kecali, než jsem jel dal. Je to fakt vše o lidech. Ale pokud na mne někdo vystartuje už takhle agresivně, tak odpovídám většinou taky u hned dost podrážděně.
852386
Takhle mne nikdy policisti jako u Andyho nezastavili, tak je to asi jiná situace, než když mne pár krát zastavili při silniční kontrole. Tam jsem byl vždy slušný, pozdravil a jednou jsem projel na stopku, že jsem jen přibrzdil a hned kousek bylo policejní auto. Tak mne zastavil, já se přiznal, že jsem si uvědomil chybu, tak mi dal minimální sazbu a bez bodu. Navíc jsem jel z nočního lyžování, tak se zeptal jaký je sníh a tak :-D Nebo jak bylo zakázané cestování mezi okresy v covidu, tak jsem nutné musel do Prahy za rodinou. Měl jsem s sebou čestné prohlášení atd. Zastavil mne na I/35 mezi Moravskou Třebovou a před Litomyšli. Provoz minimalni tak se asi nudil. Ukázal prohlášení, vysvětlil důvod cesty a pak se mne zeptal na auto jak jezdí, že si podobné plánuje koupit taky, tak jsme ještě pár minut kecali, než jsem jel dal. Je to fakt vše o lidech. Ale pokud na mne někdo vystartuje už takhle agresivně, tak odpovídám většinou taky u hned dost podrážděně.
12 0
reagovat
reaguje na: Sigi
Děkuji :+

Ano, oba byli mladší než já. Omluvu jsem asi nepotřeboval, ale stačila jedna věta. Někoho hledáme... Vypadal jste podezřele...
852370
Děkuji *:+* Ano, oba byli mladší než já. Omluvu jsem asi nepotřeboval, ale stačila jedna věta. Někoho hledáme... Vypadal jste podezřele...
852365
11 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
U nás se osobní kamery už pár let do služby vyžadují. Alespoň na základní útvary, obvody, SPJ, PEO, atd. Většina policistů s tím nemá nejmenší problém (a ten zbytek stejně nemá na výběr). Už pochopili, že i pro ně je to mnohem lepší, když dojde k nějakému konfliktu nebo použití donucovacích prostředků. 
852369
U nás se osobní kamery už pár let do služby vyžadují. Alespoň na základní útvary, obvody, SPJ, PEO, atd. Většina policistů s tím nemá nejmenší problém (a ten zbytek stejně nemá na výběr). Už pochopili, že i pro ně je to mnohem lepší, když dojde k nějakému konfliktu nebo použití donucovacích prostředků. 
852367
8 0
reagovat
reaguje na: Sigi
Najhorsi je ten pocit bezmocnosti, ze nech sa udeje hocico, je to tvoje slovo proti im dvom. Skvelym riesenim su kamery, ktore chrania tych cestnych (ci uz policajtov alebo obcanov) a rovnako dokazatelne odradzaju tych na druhom konci spektra.

Neviem ako to je u vas, u nas su tusim zatial len v testovacej prevadzke, resp. sa len vybera dodavatel. Je to velka zakazka, na ktorej sa daju uliat strasne miliony, takze o ten tender bude velky politicky boj.

A nieco mi nasepkava, ze ani samotna policia (Min. vnutra) sa do toho nejako velmi nehrnie, hoci by jej to mohlo v ociach verejnosti jednoznacne pomoct.
852367
Najhorsi je ten pocit bezmocnosti, ze nech sa udeje hocico, je to tvoje slovo proti im dvom. Skvelym riesenim su kamery, ktore chrania tych cestnych (ci uz policajtov alebo obcanov) a rovnako dokazatelne odradzaju tych na druhom konci spektra. Neviem ako to je u vas, u nas su tusim zatial len v testovacej prevadzke, resp. sa len vybera dodavatel. Je to velka zakazka, na ktorej sa daju uliat strasne miliony, takze o ten tender bude velky politicky boj. A nieco mi nasepkava, ze ani samotna policia (Min. vnutra) sa do toho nejako velmi nehrnie, hoci by jej to mohlo v ociach verejnosti jednoznacne pomoct.
852365
10 0
reagují: Sigi
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Bude to nejspíš kombinace více faktorů vesměs vypsané níže pode mnou. Každopádně jako policista řekněme z vyšších pater na krajské úrovni s takovým jednáním nemůžu souhlasit a už vůbec jej tolerovat nebo omlouvat. :-Dostat se mi na stůl, tak je nechám měsíc hlídat záchytné parkoviště. Jasně, na ulici to není med a chlapi se dostávají dennodenně do vyhrocených situaci s různými individuy. Ale proto taky každý podstupuje dost intenzivní tréning a jsou (měli by být) na takovéto situace připraveni. Fyzicky i psychicky. Chovat se profesionálně a s úctou je základ i když si o tom člověku mužů myslet cokoliv. Předpokládám že šlo o mladší ročníky?
Každopádně aspoň za mě je omluva na místě a snad se další případná komunikace s policisty ponese v pozitivnějším duchu. ;)
852365
Bude to nejspíš kombinace více faktorů vesměs vypsané níže pode mnou. Každopádně jako policista řekněme z vyšších pater na krajské úrovni s takovým jednáním nemůžu souhlasit a už vůbec jej tolerovat nebo omlouvat. *:-*Dostat se mi na stůl, tak je nechám měsíc hlídat záchytné parkoviště. Jasně, na ulici to není med a chlapi se dostávají dennodenně do vyhrocených situaci s různými individuy. Ale proto taky každý podstupuje dost intenzivní tréning a jsou (měli by být) na takovéto situace připraveni. Fyzicky i psychicky. Chovat se profesionálně a s úctou je základ i když si o tom člověku mužů myslet cokoliv. Předpokládám že šlo o mladší ročníky? Každopádně aspoň za mě je omluva na místě a snad se další případná komunikace s policisty ponese v pozitivnějším duchu. *;)*
852312
21 0
reagují: AndyKaufman, Gorecki
reagovat
reaguje na: Milosh
852364
[url=https://www.csfd.cz/film/638734-cats/recenze/]link[/url]
852341
1 0
reagovat
All cats are beautiful
852341
All cats are beautiful
4 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Kostěj
Je to tak, taky mam insidera. A prý se to pomalu zlepšuje. Tak doufám, že si jen nezvykl...
852337
Je to tak, taky mam insidera. A prý se to pomalu zlepšuje. Tak doufám, že si jen nezvykl...
852326
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se