Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 6561 - 6580 Napsat příspěvek
OK, na tohle jsem taky starej až dost :D
855471
OK, na tohle jsem taky starej až dost *:D*
2 0
reagovat
reaguje na: l-e-t-o
twoe to s tim telefonem co je ted za modu.. to je tak na pest, ze ma clovek chut jim to vyplesknout z pazoury

takhle nepotkavam jednoho nebo dva idioty ale najednou jich je mraky..nakej tiktoker zavedl zase trend, nebo kde to vzniklo
855470
twoe to s tim telefonem co je ted za modu.. to je tak na pest, ze ma clovek chut jim to vyplesknout z pazoury takhle nepotkavam jednoho nebo dva idioty ale najednou jich je mraky..nakej tiktoker zavedl zase trend, nebo kde to vzniklo
855469
15 0
reagovat
Taky jsem si vždy myslel, že budu v pohodě i když budu starší a vidím, že to tak není. Je mi 35 a lidi mě serou. Mladí, jak se chovají například na ulici nebo ve fastfoodu "Ukliď to smrade, kdyz ti to spadlo" Ale není to jen o mladých. I lidi mého věku nebo starší mě serou. Například přitom, že neznají první se vystupuje, poté se nastupuje. Nebo když mobil používají jak "vysílačku". Drží mobil naplacato u huby, mluví a mají toho druhého na reproduktor. To si jen říkám v duchu, používej ten mobil normálně ty kryple. Si pi**s nebo co?
Prostě to asi přichází s věkem :D
855469
Taky jsem si vždy myslel, že budu v pohodě i když budu starší a vidím, že to tak není. Je mi 35 a lidi mě serou. Mladí, jak se chovají například na ulici nebo ve fastfoodu "Ukliď to smrade, kdyz ti to spadlo" Ale není to jen o mladých. I lidi mého věku nebo starší mě serou. Například přitom, že neznají první se vystupuje, poté se nastupuje. Nebo když mobil používají jak "vysílačku". Drží mobil naplacato u huby, mluví a mají toho druhého na reproduktor. To si jen říkám v duchu, používej ten mobil normálně ty kryple. Si pi**s nebo co? Prostě to asi přichází s věkem *:D*
23 0
reagují: HAL, (=LIFTY=), dreamy
reagovat
reaguje na: Gacy
To není "jenom pár důchodců". Takových lidí je mnohem více, než jsme si ochotni připustit. Vzpomeň si na všechny ty podzimní demonstrace na Václaváku, které organizoval Ladislav Vrabel. Tihle lidé jsou úplně stejného myšlení. 
855448
To není "jenom pár důchodců". Takových lidí je mnohem více, než jsme si ochotni připustit. Vzpomeň si na všechny ty podzimní demonstrace na Václaváku, které organizoval Ladislav Vrabel. Tihle lidé jsou úplně stejného myšlení. 
855428
2 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Spíš jsem jen přestal být kokot, aspoň v něčem tedy :D
855442
Spíš jsem jen přestal být kokot, aspoň v něčem tedy *:D*
855436
8 0
reagovat
reaguje na: Barv666
Víš, že takové lidi mám nejraději? Díky moc, takové věci mě vždycky potěší. :+
855437
Víš, že takové lidi mám nejraději? Díky moc, takové věci mě vždycky potěší. *:+*
855429
5 -1
reagovat
reaguje na: Barv666
To skoro zní, jako by ses stal... woke. :o
855436
To skoro zní, jako by ses stal... [i]woke[/i]. *:o*
855429
6 0
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: Gorecki
Nejvíc asi udělalo dálkové studium VŠ (sociálně-právní), sice nedokončené, ale člověk se prostě dostane k spoustě jiných pohledů na svět.
855435
Nejvíc asi udělalo dálkové studium VŠ (sociálně-právní), sice nedokončené, ale člověk se prostě dostane k spoustě jiných pohledů na svět.
855432
6 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: Barv666
To by ma uprimne zaujimalo, mohlo by to byt poucne.:+
855432
To by ma uprimne zaujimalo, mohlo by to byt poucne.*:+*
855429
5 0
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: The Joker
Dědek ještě nejsem, ale mám to zcela opačně, před 20 lety jsem byl kokot, rasista, homofob atd., je to pryč, nevím vlastně kdy a jak se mi povedlo zahnout správně, ale jsem za to strašně rád.
855429
Dědek ještě nejsem, ale mám to zcela opačně, před 20 lety jsem byl kokot, rasista, homofob atd., je to pryč, nevím vlastně kdy a jak se mi povedlo zahnout správně, ale jsem za to strašně rád.
855390
11 0
reagují: Disketa1, Memphis, Gorecki
reagovat
reaguje na: Disketa1
Tě zamrazilo z pár důchodců :D:D
855428
Tě zamrazilo z pár důchodců *:D**:D*
855398
2 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Memphis
Nedělám si o tom iluze, neboj. Bohužel tohle jen tak nezmizí, ať už ty volby vyhraje kdokoli. 
855413
Nedělám si o tom iluze, neboj. Bohužel tohle jen tak nezmizí, ať už ty volby vyhraje kdokoli. 
855404
4 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Same shit everywhere
855407
Same shit everywhere
855398
1 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
tak tak, ja uz na sobe taky pozoruju urcite zmeny a vsechny uz varuju ze budu jako dedek pekna kurva :D:D Je to plynuly proces na nekolik desetileti.
855406
tak tak, ja uz na sobe taky pozoruju urcite zmeny a vsechny uz varuju ze budu jako dedek pekna kurva *:D**:D* Je to plynuly proces na nekolik desetileti.
855405
5 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Začíná to ale už v ranném věku a pak se to stupňuje. 

Já na důchod plánuju mít hůlku a mladý lidi s ni tyranizovat 
Něco ve stylu Biffa v Návratu do Budoucnosti 2

:D:D:D:D:D:D:D
855405
Začíná to ale už v ranném věku a pak se to stupňuje.  Já na důchod plánuju mít hůlku a mladý lidi s ni tyranizovat  Něco ve stylu Biffa v Návratu do Budoucnosti 2 *:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D*
855390
3 0
reagují: speta.jr
reagovat
reaguje na: Disketa1
Nedělal bych si iluze o tom, že se i zastánci druhé strany nedokážou chovat stejně. Na sítích se taky množí vyloženě nenávistné komentáře ne proti Babišovi, ale proti jeho voličům.

Nemám z toho radost. Aby z toho pak nebylo jedno velké mrzení...
855404
Nedělal bych si iluze o tom, že se i zastánci druhé strany nedokážou chovat stejně. Na sítích se taky množí vyloženě nenávistné komentáře ne proti Babišovi, ale proti jeho voličům. Nemám z toho radost. Aby z toho pak nebylo jedno velké mrzení...
855398
6 -1
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: The Joker
To je tak nějak o lidech celkově. Když jsem viděl tohle dnešní video z Liberce, dost mě zamrazilo. :o
855398
To je tak nějak o lidech celkově. Když jsem viděl [url=https://www.facebook.com/idyotinstitute/videos/733337505025438/]tohle dnešní video z Liberce[/url], dost mě zamrazilo. *:o*
855390
4 -4
reagují: Gacy, pepo, Memphis
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Mám pocit že to nebylo jen tak pro srandu střílení plechovek, ale natáčení detailů ostré střelby
855396
Mám pocit že to nebylo jen tak pro srandu střílení plechovek, ale natáčení detailů ostré střelby
855393
2 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
a) Ano
b) Ctrl-Z se vracíš a nebo skáčeš zpět dopředu z poslední akce/pauzy kdy jsi myš pustil v rámci toho toolu. Ale ty pauzy se neukládají do historie, tam se ukládá jen celkové použití toolu jako takového než nezačneš používat nějaký jiný.
c) esc myslím nedělá vůbec nic
855394
a) Ano b) Ctrl-Z se vracíš a nebo skáčeš zpět dopředu z poslední akce/pauzy kdy jsi myš pustil v rámci toho toolu. Ale ty pauzy se neukládají do historie, tam se ukládá jen celkové použití toolu jako takového než nezačneš používat nějaký jiný. c) esc myslím nedělá vůbec nic
855389
3 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Díky - já tu kauzu tolik nesleduju, tak jsem tohle nevěděl. :+ Nadále nicméně platí, co jsem psal předtím: pro mě je v zásadě nepochopitelné, že někdo, kdo má ty zbraně na zodpovědnost, takové střílení plechovek kdy připustí... Zároveň si samozřejmě jsem vědom, že v Americe je zkrátka jiný vztah ke střelným zbraním obecně - no a to pak holt asi  dává i o něco větší smysl popotahovat Baldwina, tj. že v takovém prostředí s tou možností měl více počítat... 

P.S. Už bych se v tom snad ani nebabral, ale když je alternativou řešit s Hastou politiku...
855393
Díky - já tu kauzu tolik nesleduju, tak jsem tohle nevěděl. *:+* Nadále nicméně platí, co jsem psal předtím: pro mě je v zásadě nepochopitelné, že někdo, kdo má ty zbraně na zodpovědnost, takové střílení plechovek kdy připustí... Zároveň si samozřejmě jsem vědom, že v Americe je zkrátka jiný vztah ke střelným zbraním obecně - no a to pak holt asi  dává i o něco větší smysl popotahovat Baldwina, tj. že v takovém prostředí s tou možností měl více počítat...  P.S. Už bych se v tom snad ani nebabral, ale když je alternativou řešit s Hastou politiku...
855366
3 -1
reagují: HAL
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se