Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 5401 - 5420 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
Tak jestli jen řval a neprobil Tě blesky jako Mace Windu tak v pohodě. :D :D 
865395
Tak jestli jen řval a neprobil Tě blesky jako Mace Windu tak v pohodě. *:D* :D 
865392
7 0
reagovat
reaguje na: the dark knight
No hele, kamarád se osobně bavil s Johnem Rhysem Daviesem a v podstatě mu položil otázku co ty jsi napsal a zrovna tohle ho baví. :+
Divil by ses co lidé mají a nemají rádi... Byl o tom btw parádní díl Entourage. 
865393
No hele, kamarád se osobně bavil s Johnem Rhysem Daviesem a v podstatě mu položil otázku co ty jsi napsal a zrovna tohle ho baví. *:+* Divil by ses co lidé mají a nemají rádi... Byl o tom btw parádní díl Entourage. 
865387
2 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Prosimtě nedelej to, to byl for, ono se mu u nas moc nelibilo a rval na me :D
865392
Prosimtě nedelej to, to byl for, ono se mu u nas moc nelibilo a rval na me :D
865391
8 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Až ho někdy zas potkám tak se ho na to svou lámavou angličtinou zeptám. 

the dark knight: Tak pokud jedou na tyhle Cony, tak počítají, že lidé a fanoušci tohle po nich budou chtít. A včera jsem to viděl na vlastní oči, že když vidí to nadšení ze strany fanoušků, tak to celé hodí za hlavu a baví publikum a baví se sami. 

Berme ještě v potaz že tady do Prahy jezdí méně známí herci nebo herci, kteří mají své nejlepší dny kariéry za sebou. A nějak se vydělávat musí. Třeba takový Ford tohle moc nemusí a dává to dost najevo, ale on si to z finančního hlediska může dovolit. 
865391
Až ho někdy zas potkám tak se ho na to svou lámavou angličtinou zeptám.  the dark knight: Tak pokud jedou na tyhle Cony, tak počítají, že lidé a fanoušci tohle po nich budou chtít. A včera jsem to viděl na vlastní oči, že když vidí to nadšení ze strany fanoušků, tak to celé hodí za hlavu a baví publikum a baví se sami.  Berme ještě v potaz že tady do Prahy jezdí méně známí herci nebo herci, kteří mají své nejlepší dny kariéry za sebou. A nějak se vydělávat musí. Třeba takový Ford tohle moc nemusí a dává to dost najevo, ale on si to z finančního hlediska může dovolit. 
865386
9 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: the dark knight
Za ty prachy byl dělal opičáka rád :D (ale máš recht, je to divný).
865388
Za ty prachy byl dělal opičáka rád *:D* (ale máš recht, je to divný).
865387
4 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
HYsterka dost solidní teda jseš. Minus jsem dal já omylem, ale to nemění nic na tom, že z představy, že jsem osmdesátiletý herec a musím říkat sálu dospělých lidí po milionté jak opička nějakou hlášku z třicet let starého filmu, mi je teda dost na blití. :D
865387
HYsterka dost solidní teda jseš. Minus jsem dal já omylem, ale to nemění nic na tom, že z představy, že jsem osmdesátiletý herec a musím říkat sálu dospělých lidí po milionté jak opička nějakou hlášku z třicet let starého filmu, mi je teda dost na blití. *:D*
865384
9 -3
reagují: AndyKaufman, Barv666
reagovat
reaguje na: hroubek
Nekdo se Iana McDiarmida zeptejte, jakej je jeho oblibenej prazskej hotel :D
865386
Nekdo se Iana McDiarmida zeptejte, jakej je jeho oblibenej prazskej hotel :D
865382
7 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Na to se musíš zeptat Gonziho. Asi někdo nemá rád Comic Con, Foglera, Star Wars nebo mně. :))
865385
Na to se musíš zeptat Gonziho. Asi někdo nemá rád Comic Con, Foglera, Star Wars nebo mně. *:))*
865384
3 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Nechci být histerka, ale kdo tomuhle dá probůh minus? :-
865384
Nechci být histerka, ale kdo tomuhle dá probůh minus? *:-*
865382
7 0
reagovat
Pokud máte možnost jít na Comic Con, tak určitě běžte na panel s Danem Foglerem, jelikož je to obrovský sympaťák a působí dost skromně a má veselé historky. Ian McDiarmid má spoustu historek z natáčení Star Wars a rád předvede hlas Palpatina. 

Mrzí mě, že tam dneska nemohu být jelikož tam Danny Glover řekne svou nejslavnější hlášku a určitě by stalo za to vidět MacGyvera nebo plukovníka Oneilla na živo. 
865382
Pokud máte možnost jít na Comic Con, tak určitě běžte na panel s Danem Foglerem, jelikož je to obrovský sympaťák a působí dost skromně a má veselé historky. Ian McDiarmid má spoustu historek z natáčení Star Wars a rád předvede hlas Palpatina.  Mrzí mě, že tam dneska nemohu být jelikož tam Danny Glover řekne svou nejslavnější hlášku a určitě by stalo za to vidět MacGyvera nebo plukovníka Oneilla na živo. 
15 0
reagují: TedGeorge, AndyKaufman
reagovat
Proč je zatím jediný zdroj ten jeho blog? Je někde záznam toho ceremoniálu například?
865361
Proč je zatím jediný zdroj ten jeho blog? Je někde záznam toho ceremoniálu například?
3 0
reagovat
reaguje na: SteKi
865359
https://petapixel.com/2023/04/14/artist-refuses-prize-after-his-ai-image-wins-at-top-photo-contest/
865356
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Fotografickou soutěž AI poprvé vyhrála už před několika měsíci. 
865357
Fotografickou soutěž AI poprvé vyhrála už před několika měsíci. 
865353
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
:D
odkaz na fotku je kde? ?)
865356
*:D* odkaz na fotku je kde? *?)*
865353
4 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

K diskuzi o AI umění

To bylo rychlejší než jsem čekal.... :D

Umělá inteligence vyhrála slavnou soutěž fotografů. Nikdo nic nepoznal. Letošní vyhlášení vítězů prestižní soutěže Sony World Photography Awards provází kontroverze. Německý fotograf Boris Eldagsen totiž kategorii Kreativní fotografie ovládl s obrázkem vytvořeným umělou inteligencí. Ocenění se posléze vzdal s tím, že chtěl otevřít diskuzi o tom, co lze v době prudkého rozvoje obrazových generátorů považovat za fotografii.
865353
To bylo rychlejší než jsem čekal.... *:D* Umělá inteligence vyhrála slavnou soutěž fotografů. Nikdo nic nepoznal. Letošní vyhlášení vítězů prestižní soutěže Sony World Photography Awards provází kontroverze. Německý fotograf Boris Eldagsen totiž kategorii Kreativní fotografie ovládl s obrázkem vytvořeným umělou inteligencí. Ocenění se posléze vzdal s tím, že chtěl otevřít diskuzi o tom, co lze v době prudkého rozvoje obrazových generátorů považovat za fotografii.
K diskuzi o AI umění
5 0
reagují: HAL, SteKi
reagovat
reaguje na: Godlike
Ve finále Třinec vyhraje  po 5 zápasech. 

Mě to playoff naší extraligy nebaví 

NHL začíná brzy a tam to teprve začne být zajímavý 8)
865348
Ve finále Třinec vyhraje  po 5 zápasech.  Mě to playoff naší extraligy nebaví  NHL začíná brzy a tam to teprve začne být zajímavý *8)*
865344
2 0
reagovat
Tak teď tím tuplem fandím Vítkovicím.
865347
Tak teď tím tuplem fandím Vítkovicím.
1 0
reagovat
Zkurvenej Třinec.
865344
Zkurvenej Třinec.
3 -1
reagují: Adventurer
reagovat
reaguje na: Godlike
Sdílím názor na Zlín :D
865316
Sdílím názor na Zlín *:D*
865312
2 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Já si moc nepřejí finále Hradec - Pardubice. Kdyby Dynamo ruplo, byla by to ostuda na dlouhé roky. :- Jinak pokud to dneska zvládne Třinec, tak si to finále za celou sezónu zaslouží. Osobně bych bych byl rád za finále Pardubice - Vítkovice. 
865315
Já si moc nepřejí finále Hradec - Pardubice. Kdyby Dynamo ruplo, byla by to ostuda na dlouhé roky. *:-* Jinak pokud to dneska zvládne Třinec, tak si to finále za celou sezónu zaslouží. Osobně bych bych byl rád za finále Pardubice - Vítkovice. 
865312
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se