Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 5361 - 5380 Napsat příspěvek
reaguje na: Haggar
Mozna mrkni do storu, jestli uz ji treba nepridali. Chtel jsem vyresit podobne, akorat s Xboxem a tam zatim nic. :)
Mne totiz appka na TV funguje tak, ze obraz a zvuk lagguje, takze se neda moc sledovat. Co je ale horsi, ze pokud appku vylozene nevypnu pres nastaveni v TV, tak mi lagguji i ostatni aplikace na TV.
864423
Mozna mrkni do storu, jestli uz ji treba nepridali. Chtel jsem vyresit podobne, akorat s Xboxem a tam zatim nic. :) Mne totiz appka na TV funguje tak, ze obraz a zvuk lagguje, takze se neda moc sledovat. Co je ale horsi, ze pokud appku vylozene nevypnu pres nastaveni v TV, tak mi lagguji i ostatni aplikace na TV.
864422
1 0
reagují: Haggar
reagovat
reaguje na: Svaťoš
Jak jsem to četl, tak jsem si říkal "OK, zkusím PSko." A u te poslední věty už jsem si říkal něco trochu jiného. :)
864422
Jak jsem to četl, tak jsem si říkal "OK, zkusím PSko." A u te poslední věty už jsem si říkal něco trochu jiného. :)
864421
2 0
reagují: Svaťoš
reagovat
reaguje na: Haggar
Potvrzuji, ze nastaveni v TV neni zadne. Nejake nastaveni je pouze ve webove aplikaci, kde se objevuje i nasledujici poznamka:
Poznámka: Uzavřené titulky nastavené na webu se použijí pouze na následujících zařízeních: LG, Vizio, Xbox One, Playstation a sledování na webu. Všechny ostatní skryté titulky lze spravovat v nastavení každého zařízení. 

Mozna bude zalezet na TV, kde u nekterych to treba pujde. Nicmene ta poznamka je docela vtipna, protoze co jsem hledal na internetu, tak na PS ani na Xbox aplikace neni.
864421
Potvrzuji, ze nastaveni v TV neni zadne. Nejake nastaveni je pouze ve webove aplikaci, kde se objevuje i nasledujici poznamka: [i]Poznámka: Uzavřené titulky nastavené na webu se použijí pouze na následujících zařízeních: LG, Vizio, Xbox One, Playstation a sledování na webu. Všechny ostatní skryté titulky lze spravovat v nastavení každého zařízení.  [/i]Mozna bude zalezet na TV, kde u nekterych to treba pujde. Nicmene ta poznamka je docela vtipna, protoze co jsem hledal na internetu, tak na PS ani na Xbox aplikace neni.
864417
1 0
reagují: Haggar
reagovat
reaguje na: esmo
Bojím se, že taky tak dopadnu. Chvíli počkám, ale jestli to bude tak, že to budu mít kvůli čistýmu svědomí při stahování MKV z jejich nabídky, tak to moc pozitivně nevidím.
864419
Bojím se, že taky tak dopadnu. Chvíli počkám, ale jestli to bude tak, že to budu mít kvůli čistýmu svědomí při stahování MKV z jejich nabídky, tak to moc pozitivně nevidím.
864418
3 0
reagovat
reaguje na: Haggar
Jo už týden to mám zaplacený, ještě jsem si nic nepustil .... :D
864418
Jo už týden to mám zaplacený, ještě jsem si nic nepustil .... *:D*
864413
2 0
reagují: Haggar
reagovat
reaguje na: Haggar
Plus ještě jeden dotaz. Jsem slepej nebo tam vůbec není žádné nastavení? Jako třeba velikost a barva titulků.
864417
Plus ještě jeden dotaz. Jsem slepej nebo tam vůbec není žádné nastavení? Jako třeba velikost a barva titulků.
864413
1 0
reagují: Svaťoš
reagovat

SkyShowtime

Kdo tady máte předplacené Skyshowtime, jak vám tam funguje zvuk? Nainstaloval jsem aplikaci na televizi, smířený s tím, že (snad dočasně), to bude jen full-hd, ale že mi to do receiveru pošle stereo, s tím jsem fakt nepočítal. Podle webu by tam měl být zvuk v DD 5.1, funguje to někomu?
864413
Kdo tady máte předplacené Skyshowtime, jak vám tam funguje zvuk? Nainstaloval jsem aplikaci na televizi, smířený s tím, že (snad dočasně), to bude jen full-hd, ale že mi to do receiveru pošle stereo, s tím jsem fakt nepočítal. Podle webu by tam měl být zvuk v DD 5.1, funguje to někomu?
SkyShowtime
2 0
reagují: Rokle, DarkSith, esmo, Haggar
reagovat
Tak to je ozaj cierny den:- tiez som tam nechal stovky eur. Cena bezkonkurencna, vyber paradny.
864382
Tak to je ozaj cierny den*:-* tiez som tam nechal stovky eur. Cena bezkonkurencna, vyber paradny.
3 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Jinak jestli tam náhodou máte jako já wishlisty, o který nechcete přijít, tak tenhle odkaz vám je vyexportuje do tabulky. link
864372
Jinak jestli tam náhodou máte jako já wishlisty, o který nechcete přijít, tak tenhle odkaz vám je vyexportuje do tabulky. https://www.bookdepository.com/account/wishlist/print
864347
2 0
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Já se právě obávám, že nic podobnýho neexistuje, obzvlášt s tak obrovským množstvím titulů.
864354
Já se právě obávám, že nic podobnýho neexistuje, obzvlášt s tak obrovským množstvím titulů.
864349
4 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Fuuuck

V tom případě prosím od kohokoliv tipy na podobný eshop, kde knížky umí balit, posílají včas, neřeší se poštovný a vůbec podobný komplikace. Nechal jsem jim tam pěkných pár tisíc. :(
864349
Fuuuck V tom případě prosím od kohokoliv tipy na podobný eshop, kde knížky umí balit, posílají včas, neřeší se poštovný a vůbec podobný komplikace. Nechal jsem jim tam pěkných pár tisíc. :(
864347
11 0
reagují: Milosh, Milosh
reagovat

Diskova kronika

Book Depository:(
864347
Book Depository*:(*
Diskova kronika
8 0
reagují: Milosh, Mr. Hlad
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ano, bod 31, investování do kryptoměn, máme to tam, nejsem překvapený.
864240
Ano, bod 31, investování do kryptoměn, máme to tam, nejsem překvapený.
864237
15 0
reagovat
Na dogecoinu jsem si vydělal na několik soundbarů :) 
864237
Na dogecoinu jsem si vydělal na několik soundbarů :) 
4 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
Radšej keby ste nakúpili Dogecoin a troška na tom tiež zarobili :))
864235
Radšej keby ste nakúpili Dogecoin a troška na tom tiež zarobili *:))*
2 -3
reagovat
reaguje na: do_Od
Hanlonova břitva: Nepřisuzuj zločinnost něčemu, co může být adekvátně vysvětleno blbostí.
link
Musk je jen až takový hňup :D
864234
Hanlonova břitva: Nepřisuzuj zločinnost něčemu, co může být adekvátně vysvětleno blbostí. https://imgur.com/a/c42IyXL Musk je jen až takový hňup *:D*
864231
4 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Ano. Nejdřív jsem si myslel, že to je v reakci na tu žalobu proti Muskovi, případně nějaký jeho debilní vtip. Ale teď jsem četl, že někde sdílel kód Twitteru, a tohle někdo změnil snad zvenčí? Nevím, nerozumím, ale je to čím dál zoufalejší.
864231
Ano. Nejdřív jsem si myslel, že to je v reakci na tu žalobu proti Muskovi, případně nějaký jeho debilní vtip. Ale teď jsem četl, že někde sdílel kód Twitteru, a tohle někdo změnil snad zvenčí? Nevím, nerozumím, ale je to čím dál zoufalejší.
864230
5 -2
reagují: Gonzi
reagovat
Taky máte na Twitteru místo loga toho debilního meme psa? 
864230
Taky máte na Twitteru místo loga toho debilního meme psa? 
3 -3
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Cinefil
Jojo, regulérní Vought.:D
864226
Jojo, regulérní Vought.*:D*
864224
2 0
reagovat
Renner natočí pro D+ "minisérii" o tom, jak ho přejela rolba nebo co. :D
864224
Renner natočí pro D+ "minisérii" o tom, jak ho přejela rolba nebo co. *:D*
3 0
reagují: Godlike
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se