Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 5441 - 5460 Napsat příspěvek
reaguje na: speta.jr
Od frontmana Gloryhammer mě nikdy v životě nepřestane bavit Valhalleluja, ten text je geniální :D
866657
Od frontmana Gloryhammer mě nikdy v životě nepřestane bavit [url=https://www.youtube.com/watch?v=S9WWz95ripA]Valhalleluja[/url], ten text je geniální *:D*
866655
1 0
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Death throes of the terrorsquid ktera me asi pred 10 lety uhranula a stale ji povazuju za jejich majstrstyk bohuzel zustava neprekonana a tento vice ambiciozni smer byl skladatelem smerovan do vedlejsiho projektu Gloryhammer. S lety se ale na kazde nove album tesim, protoze je to vzdy zabava. A na zivo to pumpuje davy. Videl jsem je snad 10x.
866655
Death throes of the terrorsquid ktera me asi pred 10 lety uhranula a stale ji povazuju za jejich majstrstyk bohuzel zustava neprekonana a tento vice ambiciozni smer byl skladatelem smerovan do vedlejsiho projektu Gloryhammer. S lety se ale na kazde nove album tesim, protoze je to vzdy zabava. A na zivo to pumpuje davy. Videl jsem je snad 10x.
866643
2 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: verbst
Posledni album je skvele, ale vsechny sogny jsou tak moc na jedenactku, ze to vlastne v celku ubiji. Na zivo jsem je videl 2x v 2015 a letos a chybi tomu vic srdicko.
866654
Posledni album je skvele, ale vsechny sogny jsou tak moc na jedenactku, ze to vlastne v celku ubiji. Na zivo jsem je videl 2x v 2015 a letos a chybi tomu vic srdicko.
866641
3 0
reagovat
Obojí klasiky, Diggy Diggy Hole na víkendových kalbách jede snad pokaždé... a Alestorm, to jsou hlavně veselé vzpomínky na fesťáky před deseti lety :))
866651
Obojí klasiky, Diggy Diggy Hole na víkendových kalbách jede snad pokaždé... a Alestorm, to jsou hlavně veselé vzpomínky na fesťáky před deseti lety *:))*
3 0
reagovat

@verbst @Mr. Hlad

Obojí super, díky! :D
866648
Obojí super, díky! *:D*
@verbst @Mr. Hlad
1 -1
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Seventh Rum of a Seventh Rum! :D
A jde se na to :D
866644
Seventh Rum of a Seventh Rum! *:D* A jde se na to *:D*
866643
2 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Já to objevil před měsícem a dobrý. Ale pirátský metal mě tím svým hovadismem asi baví vic. 
866643
Já to objevil před měsícem a dobrý. Ale [url=https://open.spotify.com/artist/3OpqU68JpZlzvjAJj3B2Da?si=JVNlnTC1RXGiYz7lM9szlQ]pirátský metal[/url] mě tím svým hovadismem asi baví vic. 
866641
2 -1
reagují: speta.jr, verbst
reagovat

MisicZone

Zkušený zdejší MZ metalheads jsou asi zvyklejší na jinačí kvalitu, ale já dneska zjistil, že existuje něco jako Dwarf Metal a nemůžu se toho nabažit. 
link
866641
Zkušený zdejší MZ metalheads jsou asi zvyklejší na jinačí kvalitu, ale já dneska zjistil, že existuje něco jako Dwarf Metal a nemůžu se toho nabažit.  https://open.spotify.com/track/2dDCZgcFGl9yj3ZEmaQM6x?si=V_qSvBqMRC-bOrVUbFtgNA
MisicZone
2 0
reagují: speta.jr, Mr. Hlad
reagovat
reaguje na: l-e-t-o
Gratulace :)
866596
Gratulace :)
866594
1 0
reagovat
Jen se chci pochlubit, že jsem dneska složil slib, dostal kulaté razítko a je ze mě autorizovaný inženýr v oboru pozemní stavby :)
866594
Jen se chci pochlubit, že jsem dneska složil slib, dostal kulaté razítko a je ze mě autorizovaný inženýr v oboru pozemní stavby :)
31 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: studo
mě jen pobavilo, že Linus Tech Tips to dostalo nějak automaticky a chtějí se toho spíš zbavit, protože si lidi myslí, že si to byli ochotni koupit a oni nejsou :D:D:D:+
866515
mě jen pobavilo, že Linus Tech Tips to dostalo nějak automaticky a chtějí se toho spíš zbavit, protože si lidi myslí, že si to byli ochotni koupit a oni nejsou *:D**:D**:D**:+*
866501
2 0
reagovat
reaguje na: Adventurer
Najvacsich 1000 myslim neplati a ostatni maju hento platit, jop. Kdesi som cital, ze tie modre fajky su fiasko a elonovi sa do minuleho tyzdna zaregistrovalo 400 ludi
866501
Najvacsich 1000 myslim neplati a ostatni maju hento platit, jop. Kdesi som cital, ze tie modre fajky su fiasko a elonovi sa do minuleho tyzdna zaregistrovalo 400 ludi
866485
3 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Adventurer
Zatím mi to bere jen 8 eur.
866489
Zatím mi to bere jen 8 eur.
866485
1 -4
reagovat

Twitter

Prý když chcete mít ofiko organizací s modrou fajfkou, tak platíte přes 1000 eur/ měsíčně

Wtf? 
866485
Prý když chcete mít ofiko organizací s modrou fajfkou, tak platíte přes 1000 eur/ měsíčně Wtf? 
Twitter
1 0
reagují: studo, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Gacy
Aby dělaly radost jiným, protože já je mám zavřené ve skříni a uklízím věci a některé věci chci dát do světa dál. Ale PP, Hobit, Star Wars nebo Avatar si nechávám.
866456
Aby dělaly radost jiným, protože já je mám zavřené ve skříni a uklízím věci a některé věci chci dát do světa dál. Ale PP, Hobit, Star Wars nebo Avatar si nechávám.
866446
4 -1
reagovat
reaguje na: Ravenhorn
Proč to prodáváš? Není to Škoda? Takový pěkný věci :D
866446
Proč to prodáváš? Není to Škoda? Takový pěkný věci *:D*
866424
3 0
reagují: Ravenhorn
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Toho tam nemám. (Například je tam Alita, Komando, Jurský park 1-3 edice, Postradatelní 3, Patriot, Bitevní loď steelbook atd.)
866428
Toho tam nemám. (Například je tam Alita, Komando, Jurský park 1-3 edice, Postradatelní 3, Patriot, Bitevní loď steelbook atd.)
866426
1 0
reagovat
reaguje na: Ravenhorn
Máš tam i Ramba?
866426
Máš tam i Ramba?
866424
6 0
reagují: Ravenhorn
reagovat

Blu-ray filmy atd.

Snad to nebude vadit, ale prvně bych to nabídnul zde velkým fanouškům filmů :+. Prodávám nějaké filmy na Blu-ray (i něco málo 4K Blu-ray)
podívejte se - zde je celý přehled (vše má CZ podporu).
Kdo by měl zájem napište které a co navrhujete za cenu, určitě se nějak domluvíme ;) 
866424
Snad to nebude vadit, ale prvně bych to nabídnul zde velkým fanouškům filmů *:+*. Prodávám nějaké filmy na Blu-ray (i něco málo 4K Blu-ray) podívejte se - [url=https://www.uschovna.cz/zasilka/JNU5LF2Y6Z22G453-8I5/]zde je celý přehled[/url] (vše má CZ podporu). Kdo by měl zájem napište které a co navrhujete za cenu, určitě se nějak domluvíme *;)* 
Blu-ray filmy atd.
3 0
reagují: Gacy, TedGeorge
reagovat
Citát dne: "Ta kancelář je bezbariérově přístupná, je tam výtah. Jediný problém jsou schody (do prvního patra)." :D
#guesswho
866421
Citát dne: "Ta kancelář je bezbariérově přístupná, je tam výtah. Jediný problém jsou schody (do prvního patra)." *:D* #guesswho
5 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se