Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 5421 - 5440 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
TedGeorge? mkubalikova?
Veterinář? Zachránce zvířat? Necromancer?:D
866751
TedGeorge? mkubalikova? Veterinář? Zachránce zvířat? Necromancer?*:D*
866746
9 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Hele zrovna jezevčíka máme a asi 5 koček. A ten vyčůranej parchant kočky toleruje jenom když jsme u toho. Taky už jsem kvůli němu jedno kotě úspěšně oživoval. 
866746
Hele zrovna jezevčíka máme a asi 5 koček. A ten vyčůranej parchant kočky toleruje jenom když jsme u toho. Taky už jsem kvůli němu jedno kotě úspěšně oživoval. 
866688
4 0
reagují: hroubek, Gonzi
reagovat
reaguje na: Adventurer
To úplně není pravda. Chrenek může skončit podobně jako Světlík. Celkově je procento miliardářů, co se vykaslou na kluby velmi vysoké...
866744
To úplně není pravda. Chrenek může skončit podobně jako Světlík. Celkově je procento miliardářů, co se vykaslou na kluby velmi vysoké...
866727
2 0
reagovat

Support Lesbiens - Sweet Little Something

link

jen tak  :D
866731
https://youtu.be/nuSjlPydwWE jen tak  *:D*
Support Lesbiens - Sweet Little Something
6 0
reagovat
NHL - šance je malá,  ale mám rád zelenáče, takže fandím Seattlu. 
866729
NHL - šance je malá,  ale mám rád zelenáče, takže fandím Seattlu. 
5 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Třinec= Vsetín v 90. Letech. Tehdy to byl tým kterej vyhrál všechno.
U Třince ale nehrozí ten bankrot a sestup .. 

Boston velký špatný... 
866727
Třinec= Vsetín v 90. Letech. Tehdy to byl tým kterej vyhrál všechno. U Třince ale nehrozí ten bankrot a sestup ..  Boston velký špatný... 
866712
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: do_Od
Je to nuda no, ale prostě jsou to takový Man City naší extraligy.:D Počtvrté za sebou? Na to se nedá nic říct. Boston má štěstí, že mají náskok. Hádám, že dneska Florida a Islanders uhrají výsledek.
866712
Je to nuda no, ale prostě jsou to takový Man City naší extraligy.*:D* Počtvrté za sebou? Na to se nedá nic říct. Boston má štěstí, že mají náskok. Hádám, že dneska Florida a Islanders uhrají výsledek.
866702
1 0
reagují: Adventurer
reagovat
reaguje na: do_Od

NHL

Zítra už můžou 4 týmy postoupit dál...:o

Boston to musí uhrát...:+

Třinec mě nevadí. Extraliga jako taková mě stejně moc nebaví. 8)
866709
Zítra už můžou 4 týmy postoupit dál...*:o* Boston to musí uhrát...*:+* Třinec mě nevadí. Extraliga jako taková mě stejně moc nebaví. *8)*
NHL
866702
2 0
reagovat
Tfuj ten Třinec, už by taky mohl táhnout do hajzlu. Jestli v noci Boston nepotvrdí, tak mám před začátkem MS hodně zkaženou hokejovou náladu.
866702
Tfuj ten Třinec, už by taky mohl táhnout do hajzlu. Jestli v noci Boston nepotvrdí, tak mám před začátkem MS hodně zkaženou hokejovou náladu.
3 -8
reagují: Godlike, Adventurer
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Je to ještě pořád stěně, něco málo přes půl rok. Jenže chovatel byl prostě skutečně myslivec a už jako malý to bral do lesa se smečkou, tak to tam pes pochytil, taky samozřejmě geny. Trochu doufám, že až ji po hárání vykastrujeme, tak se uklidní. 
S předchozím jezevčíkem se měla kočka docela i ráda, ten ale po 18 letech natáhl bačkory a teď tu máme takového zmetka.
Aspoň že ta tlustá hrdlička, co loni honila kočku po zahradě, zmizela …
866697
Je to ještě pořád stěně, něco málo přes půl rok. Jenže chovatel byl prostě skutečně myslivec a už jako malý to bral do lesa se smečkou, tak to tam pes pochytil, taky samozřejmě geny. Trochu doufám, že až ji po hárání vykastrujeme, tak se uklidní.  S předchozím jezevčíkem se měla kočka docela i ráda, ten ale po 18 letech natáhl bačkory a teď tu máme takového zmetka. Aspoň že ta tlustá hrdlička, co loni honila kočku po zahradě, zmizela …
866695
1 0
reagovat
reaguje na: esmo
Máme to podobně, jen dvě kočky.  A to fakt nejde. Musí se střídat, jinak by se navzájem pozabijely. 
Psa mají dole čivavu a tu mají obě kočky na háku.
Jezevčík je od štěněte? To jde, ale pokud je starší z útulku, tak je pozdě už na zvykani. 
866695
Máme to podobně, jen dvě kočky.  A to fakt nejde. Musí se střídat, jinak by se navzájem pozabijely.  Psa mají dole čivavu a tu mají obě kočky na háku. Jezevčík je od štěněte? To jde, ale pokud je starší z útulku, tak je pozdě už na zvykani. 
866674
1 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: speta.jr
Já bych spíš potřeboval Rudolfa Desenskýho na toho psa, kočka se chová příkladně :D
866694
Já bych spíš potřeboval Rudolfa Desenskýho na toho psa, kočka se chová příkladně *:D*
866690
3 0
reagovat
reaguje na: esmo
866690
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://m.bad-kitty.cz/&ved=2ahUKEwjsxdHo68z-AhVn57sIHTWVDXMQFnoECBUQAQ&usg=AOvVaw1zGdUQvAWzyGGoFL6cfc7r
866674
1 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: esmo
Nevím a napádá mě jediný člověk na celé MZ, který by mohl mít nějakou radu.
866688
Nevím a napádá mě jediný člověk na celé MZ, který by mohl mít nějakou radu.
866674
7 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Kočka není pes a naopak

Nemá někdo zkušenost se "spárováním" psa s kočkou?
Máme doma postarší britku, máti si koupila jezevčíka, kterej má silný lovecký pudy, je to nějakej debil od myslivce, furt štěká a kočku honí. Kočka by se mu vyhýbala, ale on po ni pořád jde.
Bydlíme v oddělených patrech, takže to je v pohodě, ale zahradu máme společnou a tam kočka ráda chodí, jenže překážkou je nyní pes.
Psa už máme půl roku, doposud to funguje tak, že se na zahradě střídají. To ale optimální není. Nemá někdo zkušenost s tím, jak naučit psa respektovat kočku?
Bude to trvat ještě chvíli, a psa někdo najde v bazénu ... moje třináctiletá kočka tohle nemá za potřebí!
Nesmějte se, myslím to vážně ... :D
866674
Nemá někdo zkušenost se "spárováním" psa s kočkou? Máme doma postarší britku, máti si koupila jezevčíka, kterej má silný lovecký pudy, je to nějakej debil od myslivce, furt štěká a kočku honí. Kočka by se mu vyhýbala, ale on po ni pořád jde. Bydlíme v oddělených patrech, takže to je v pohodě, ale zahradu máme společnou a tam kočka ráda chodí, jenže překážkou je nyní pes. Psa už máme půl roku, doposud to funguje tak, že se na zahradě střídají. To ale optimální není. Nemá někdo zkušenost s tím, jak naučit psa respektovat kočku? Bude to trvat ještě chvíli, a psa někdo najde v bazénu ... moje třináctiletá kočka tohle nemá za potřebí! Nesmějte se, myslím to vážně ... *:D*
Kočka není pes a naopak
14 -1
reagovat
reaguje na: HAL
Yep. Ano nikdy si nepomatuju z Masters of Rock Cafe, ze bych tam nekdy citil nejaky proud vzduchu :D
866665
Yep. Ano nikdy si nepomatuju z Masters of Rock Cafe, ze bych tam nekdy citil nejaky proud vzduchu :D
866664
2 0
reagovat
reaguje na: okkac
Nech mě hádat, Masters of Rock Cafe? Tam mají taky hroznou vzduchotechniku a s oblibou tam zvou podobné kapely, to samé si tam pamatuju na Korpikaany a Turmion Kätilöt.
866664
Nech mě hádat, Masters of Rock Cafe? Tam mají taky hroznou vzduchotechniku a s oblibou tam zvou podobné kapely, to samé si tam pamatuju na Korpikaany a Turmion Kätilöt.
866663
1 0
reagují: okkac
reagovat
Nahodou letošní Alestorm v Brně byla slušná pařba. I když největší byla před pár lety na ně ve Zlíně, tam jsem vypotil litry potu a v sálu bylo jako v sauně a vzduch by skoro už čístý CO2 :D
Jinak původní pirate metal to jsou Running Wild a jejich celkem slušná kopie Blazon Stone, ale to bylo hlavně textově, než hudebně.

ad HAL: Italští Nanowar of Steel je už kapitola sama o sobě, v podstatě parody metal s hodně ujetými texty, kde ale ta hudba prostě není špatná. Moje nej je skvěle dvousmyslná Uranus s menším odkazem na Bee Gees :D

Wind Rose jsem už viděl taky párkrát, ale BTW Nemá být dwarf metal spíše tohle: link 8)
866663
Nahodou letošní Alestorm v Brně byla slušná pařba. I když největší byla před pár lety na ně ve Zlíně, tam jsem vypotil litry potu a v sálu bylo jako v sauně a vzduch by skoro už čístý CO2 *:D* Jinak původní pirate metal to jsou [url=https://www.youtube.com/watch?v=yj56FL16irI]Running Wild[/url] a jejich celkem slušná kopie Blazon Stone, ale to bylo hlavně textově, než hudebně. ad HAL: Italští Nanowar of Steel je už kapitola sama o sobě, v podstatě parody metal s hodně ujetými texty, kde ale ta hudba prostě není špatná. Moje nej je skvěle dvousmyslná [url=https://www.youtube.com/watch?v=OSWszdSHkyE]Uranus[/url] s menším odkazem na Bee Gees :D Wind Rose jsem už viděl taky párkrát, ale BTW Nemá být dwarf metal spíše tohle: https://www.youtube.com/shorts/05q1heiakfU *8)*
2 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: speta.jr
Od frontmana Gloryhammer mě nikdy v životě nepřestane bavit Valhalleluja, ten text je geniální :D
866657
Od frontmana Gloryhammer mě nikdy v životě nepřestane bavit [url=https://www.youtube.com/watch?v=S9WWz95ripA]Valhalleluja[/url], ten text je geniální *:D*
866655
1 0
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Death throes of the terrorsquid ktera me asi pred 10 lety uhranula a stale ji povazuju za jejich majstrstyk bohuzel zustava neprekonana a tento vice ambiciozni smer byl skladatelem smerovan do vedlejsiho projektu Gloryhammer. S lety se ale na kazde nove album tesim, protoze je to vzdy zabava. A na zivo to pumpuje davy. Videl jsem je snad 10x.
866655
Death throes of the terrorsquid ktera me asi pred 10 lety uhranula a stale ji povazuju za jejich majstrstyk bohuzel zustava neprekonana a tento vice ambiciozni smer byl skladatelem smerovan do vedlejsiho projektu Gloryhammer. S lety se ale na kazde nove album tesim, protoze je to vzdy zabava. A na zivo to pumpuje davy. Videl jsem je snad 10x.
866643
2 0
reagují: HAL
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se