Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 5321 - 5340 Napsat příspěvek
link
Doslova ešte pár rokov a bude to použiteľné. A ako napísal nedávno imf, animátoři fakt  neboudou mít čo žrát...
865025
https://www.reddit.com/r/StableDiffusion/comments/12i9qr7/i_transform_real_person_dancing_to_animation/?utm_source=share&utm_medium=android_app&utm_name=androidcss&utm_term=1&utm_content=share_button Doslova ešte pár rokov a bude to použiteľné. A ako napísal nedávno imf, animátoři fakt  neboudou mít čo žrát...
1 0
reagují: kyller, speta.jr
reagovat
reaguje na: esmo
Což se bohužel vzájemně nevylučuje. :D
864882
Což se bohužel vzájemně nevylučuje. *:D*
864851
2 0
reagovat
Jeremy Renner u Kimmela. Asi ziadneho hosta som tam nevidel radsej.:+
864880
[url=https://www.youtube.com/watch?v=I40vhkFXCA4]Jeremy Renner u Kimmela.[/url] Asi ziadneho hosta som tam nevidel radsej.*:+*
12 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Za mě to je upřímně jedna z těch lepších věcí co v televizi jedou ... :D
864851
Za mě to je upřímně jedna z těch lepších věcí co v televizi jedou ... *:D*
864773
2 -1
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: speta.jr
Taky to nechápu.

Na starší publikum to ale prostě funguje...
864823
Taky to nechápu. Na starší publikum to ale prostě funguje...
864773
1 0
reagovat
Já takhle trpím u 95 % českých pořadů a seriálů v televizi. Až na naprosté výjimky totální cringe a  poloamatérský hnůj viz. komplet CNN Prima News nebo většina seriálů mimo pár pokusů Voya a ČT, ale i v České televizi myslím kvalita vymira. :- Mám pocit, že je náš trh v tomto jako kvalita potravin - "specifické regionální potřeby". A nemyslím si úplně, že je to penezma. 

Čest výjimkám a díky za ně :+
864779
Já takhle trpím u 95 % českých pořadů a seriálů v televizi. Až na naprosté výjimky totální cringe a  poloamatérský hnůj viz. komplet CNN Prima News nebo většina seriálů mimo pár pokusů Voya a ČT, ale i v České televizi myslím kvalita vymira. *:-* Mám pocit, že je náš trh v tomto jako kvalita potravin - "specifické regionální potřeby". A nemyslím si úplně, že je to penezma.  Čest výjimkám a díky za ně *:+*
4 -1
reagovat
reaguje na: speta.jr
ha, to by mě taky zajímalo 8)
kdykoliv to náhodou na pár vteřin zahlédnu, otevírá se mi kudla v kapse :(

celý ten ( asi převzatý ) koncept asi není úplně špatný, ale museli by to dělat správný lidi, tj. moderátoři.. co jsou vtipní, takhle to je na těch hostech, ti se snaží, ale nejsou to většinou "humoristi" a tak to podle toho i vypadá.. je to celý takový nucený, málo vtipný.. imho je pak trapně i všem zúčastněným ?)  

no, hroznej pořad , brrrrr.. :-
864776
ha, to by mě taky zajímalo *8)* kdykoliv to náhodou na pár vteřin zahlédnu, otevírá se mi kudla v kapse *:(* celý ten ( asi převzatý ) koncept asi není úplně špatný, ale museli by to dělat správný lidi, tj. moderátoři.. co jsou vtipní, takhle to je na těch hostech, ti se snaží, ale nejsou to většinou "humoristi" a tak to podle toho i vypadá.. je to celý takový nucený, málo vtipný.. imho je pak trapně i všem zúčastněným *?)*   no, hroznej pořad , brrrrr.. *:-*
864773
4 -1
reagovat
reaguje na: SHUTTER
Podle me se zlobí na ten další změněny cesky nazev Indyho, ktery ho úplně vynechává...
864774
Podle me se zlobí na ten další změněny cesky nazev Indyho, ktery ho úplně vynechává...
864758
5 -1
reagovat

Zázraky přírody

Může mi prosím někdo vysvětlit, jak tato poloamatérská, nevtipná relace z ranku příběhy z divadel a natáčení s twistem "jakože populárně naučný pořad" může už několik let v sezóně otravovat na ČT každý týden v prime time a dnes dokonce na hlavní velikonoční svátek? WTF?
864773
Může mi prosím někdo vysvětlit, jak tato poloamatérská, nevtipná relace z ranku příběhy z divadel a natáčení s twistem "jakože populárně naučný pořad" může už několik let v sezóně otravovat na ČT každý týden v prime time a dnes dokonce na hlavní velikonoční svátek? WTF?
Zázraky přírody
10 -1
reagují: esmo, Memphis, Carlito
reagovat
reaguje na: SHUTTER
udělal jim nabídku, která se neodmítá, ale možná tím i přecenil své síly a možnosti ...:D:D:D:D
864768
udělal jim nabídku, která se neodmítá, ale možná tím i přecenil své síly a možnosti ...*:D**:D**:D**:D*
864758
5 0
reagovat
Inak už sa ozval Disk ohľadom kupovania WB? Chápem, že je to náročné vyjednávanie, ale už mi to tu príde bez neho divné
864758
Inak už sa ozval Disk ohľadom kupovania WB? Chápem, že je to náročné vyjednávanie, ale už mi to tu príde bez neho divné
5 -4
reagují: (=LIFTY=), Adventurer
reagovat

Příběhový klip

Nevím jestli úplně příběhový, ale totálně zajímavý klip od klávesisty Riverside Michala Lapaje Shattered Memories ve spolupráci s Mickem Mossem z Antimatter link Pro mne dokonalost.
864746
Nevím jestli úplně příběhový, ale totálně zajímavý klip od klávesisty Riverside Michala Lapaje Shattered Memories ve spolupráci s Mickem Mossem z Antimatter https://www.youtube.com/watch?v=eUTjFCpLxU4 Pro mne dokonalost.
Příběhový klip
2 0
reagovat
reaguje na: Haggar

Stereo / Dolby Digital 5.1

Ano, ve velké většině je zvuk pouze klasické stereo. Jenom asi 1/10 titulů má Dolby Digital 5.1. Cena je hezká, ale technická kvalita je v dnešní době zahanbující. To je fakt. 
864742
Ano, ve velké většině je zvuk pouze klasické stereo. Jenom asi 1/10 titulů má Dolby Digital 5.1. Cena je hezká, ale technická kvalita je v dnešní době zahanbující. To je fakt. 
Stereo / Dolby Digital 5.1
864413
2 0
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
I Marvel, SW a DC by mohli snížit četnost vydávání svých novinek o 70-80%. :D
864729
I Marvel, SW a DC by mohli snížit četnost vydávání svých novinek o 70-80%. *:D*
864728
15 -1
reagovat
reaguje na: MKMZ
Sniž frekvenci zaručený novinek ze světa Star Wars, Marvelu a DC tak o 70-80%. Díky. 
864728
Sniž frekvenci zaručený novinek ze světa Star Wars, Marvelu a DC tak o 70-80%. Díky. 
864577
21 -1
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: studo
Tak teď to zkusím napsat já. 
864727
Tak teď to zkusím napsat já. 
864667
8 -1
reagovat
reaguje na: Cinefil
uz jsem to psal tak rok spatky a taky nic. nevim co mam delat.
864667
uz jsem to psal tak rok spatky a taky nic. nevim co mam delat.
864652
9 -1
reagují: Mr. Hlad
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Už jsem mu to psal včera. A nic. ?)
864652
Už jsem mu to psal včera. A nic. *?)*
864640
5 -1
reagují: studo
reagovat
reaguje na: MKMZ
Měl bych prosbu. Nešlo by tvou velmi přínosnou tiskovou agenturu z předaleké galaxie omezit tak na desetinu ? Myslím že by neměl být problém, kdybys to jednou denně shrnul do kecarny nebo pod SW článek. Také je na Facebooku spousta českých i zahraničních SW skupin, kde budeš mít vděčnější publikum, které tvého génia více ocení :+
864640
Měl bych prosbu. Nešlo by tvou velmi přínosnou tiskovou agenturu z předaleké galaxie omezit tak na desetinu ? Myslím že by neměl být problém, kdybys to jednou denně shrnul do kecarny nebo pod SW článek. Také je na Facebooku spousta českých i zahraničních SW skupin, kde budeš mít vděčnější publikum, které tvého génia více ocení *:+*
864577
30 -2
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: verbst
Nemůže… Tohle je už dopředu odsouzeno k neúspěchu, protože pamětníci si do toho budou pořád projektovat svoje představy a vzpomínky, a zákonitě to v porovnání s “originálem” nikdy nebude ono. Vyřešil (ale podle mě spíš ještě víc doku*vil) by to jedině SW multiverse, což je sice nepravděpodobné, ale ne úplně vyloučené, když se v Ahsoce bude cestovat časem/realitami.
864577
Nemůže… Tohle je už dopředu odsouzeno k neúspěchu, protože pamětníci si do toho budou pořád projektovat svoje představy a vzpomínky, a zákonitě to v porovnání s “originálem” nikdy nebude ono. Vyřešil (ale podle mě spíš ještě víc doku*vil) by to jedině SW multiverse, což je sice nepravděpodobné, ale ne úplně vyloučené, když se v Ahsoce bude [spoiler]cestovat časem/realitami[/spoiler].
864562
1 -5
reagují: Mr. Hlad, AndyKaufman
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se