Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 5341 - 5360 Napsat příspěvek
reaguje na: verbst
Ale uvědomuješ si, že místo Legends dostaneme kánon?! :o:D
864560
Ale uvědomuješ si, že místo [url=https://lthumb.lisimg.com/255/26009255.jpg?width=411&sharpen=true]Legends[/url] dostaneme [url=https://imageio.forbes.com/specials-images/imageserve/64300fab27cb5d68853c0b58/0x0.jpg?format=jpg&width=1200]kánon[/url]?! *:o**:D*
864529
1 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: MKMZ
DOPÍ*E! NEW JEDI ORDER! 
864529
DOPÍ*E! NEW JEDI ORDER! 
864505
2 -4
reagují: MKMZ
reagovat
reaguje na: MKMZ
Nová oficiální časová osa Star Wars univerza.
864505
Nová oficiální [url=https://preview.redd.it/the-complete-timeline-dawn-of-the-jedi-and-new-jedi-order-v0-ykwwrr8ragsa1.jpg?width=1080&crop=smart&auto=webp&v=enabled&s=2af6f4564c5ca12de949a86e3486f222e8aab6a1]časová osa[/url] Star Wars univerza.
864499
2 -1
reagují: verbst
reagovat
Here we go again
864504
Here we go again
2 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Táta Charlie Daye má italské předky, to mi přijde dost latino, ale pro Leguizama ani to neni dost latino.
864503
Táta Charlie Daye má italské předky, to mi přijde dost latino, ale pro Leguizama ani to neni dost latino.
864489
1 0
reagovat

Star Wars Celebration Europe 2023

It has begun!

Skeleton Crew měl velmi povedený trailer. Jude Law je Jedi.
The Acolyte vypadal ještě líp. Žádný StageCraft nebo Volume; tohle je level Andor produkční kvalita.
Následuje Andor S2 a Ahsoka - zvěsti potvrzeny (tWBW, Thrawn, Hera). Ale vizuálně je to… strašně umělé. :-
Filmy
  • Mangold - Dawn of the Jedi éra (o prvním Jediovi)
  • Filoni - MandoVerse crossover (zbytky Impéria proti Nové republice)
  • Sharmeen - The New Jedi Order éra… s Rey. :D
Indy 5 footage a novinky!
864499
[url=https://lumiere-a.akamaihd.net/v1/images/celebration-badge-art-swc23-full-artboard_ea3cbd9b.jpeg?region=0,0,1000,1080]It has begun![/url] [b]Skeleton Crew[/b] měl velmi povedený trailer. Jude Law je [spoiler]Jedi[/spoiler]. [b]The Acolyte[/b] vypadal ještě líp. Žádný StageCraft nebo Volume; tohle je level Andor produkční kvalita. Následuje [b]Andor S2[/b] a [b]Ahsoka[/b] - zvěsti potvrzeny ([spoiler]tWBW, Thrawn, Hera[/spoiler]). Ale vizuálně je to… strašně umělé. *:-* Filmy [list][*][i]Mangold[/i] - [spoiler]Dawn of the Jedi éra (o prvním Jediovi)[/spoiler][spoiler][/spoiler][/*][*][i]Filoni[/i] - [spoiler]MandoVerse crossover (zbytky Impéria proti Nové republice)[/spoiler][/*][*][i]Sharmeen[/i] - [spoiler]The New Jedi Order éra… s Rey.[/spoiler] *:D*[/*][/list]Indy 5 footage a novinky!
Star Wars Celebration Europe 2023
7 -1
reagují: MKMZ
reagovat
John Leguizamo si postěžoval, že v novém Mariovi nehraje žádný latino herec.

Tak nějak nechápu, proč by měl, když je Ital. :D
864489
John Leguizamo si [url=https://variety.com/2023/film/news/john-leguizamo-boycotts-super-mario-bros-movie-casting-inclusion-1235575495/]postěžoval[/url], že v novém Mariovi nehraje žádný latino herec. Tak nějak nechápu, proč by měl, když je Ital. *:D*
14 0
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: Milosh
dikecko Miloshi :+
864488
dikecko Miloshi *:+*
864477
2 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Super, dík
864479
Super, dík
864477
2 0
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Tak alternativa přece jen existuje link - poštovné je stejně jako u TBD zahrnuto v ceně knihy a nabídka titulů je také ohromná.
864477
Tak alternativa přece jen existuje https://blackwells.co.uk/bookshop/home - poštovné je stejně jako u TBD zahrnuto v ceně knihy a nabídka titulů je také ohromná.
864349
6 0
reagují: studo, Mr. Hlad
reagovat

Discova kronika

Norman Reynolds, designér známý hlavně prací v Indiana Jonesovi a Star Wars.
864471
Norman Reynolds, designér známý hlavně prací v Indiana Jonesovi a Star Wars.
Discova kronika
6 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To jako vážně ? ... já to bez titulků nedám ... a když nejsou přesně, tak mi to trhá oči :o ... 
864444
To jako vážně ? ... já to bez titulků nedám ... a když nejsou přesně, tak mi to trhá oči *:o* ... 
864437
3 0
reagovat
No výborně. Takže se u titulků sice nedá změnit velikost a barva, ale aspoň nejsou syncnuté. :)
864440
No výborně. Takže se u titulků sice nedá změnit velikost a barva, ale aspoň nejsou syncnuté. *:)*
4 0
reagovat
reaguje na: Hitman_47
Ano, maji to posunute, automaticky je vzdycky vypinam, rusi to.
864437
Ano, maji to posunute, automaticky je vzdycky vypinam, rusi to.
864436
3 0
reagují: esmo
reagovat

SkyShowtime

No já už s podporou řešil, proč maj všechny titulky zpoždění (asi o sekundu) ... ale vypadá to, že jsem jediný člověk na celé planetě, když to nikdo ostatní nezmiňuje. Což je s podivem, jelikož ostatní streamovací služby maj titulky syncnuté až na pár vyjímek .. u Sky je to u všeho.
864436
No já už s podporou řešil, proč maj všechny titulky zpoždění (asi o sekundu) ... ale vypadá to, že jsem jediný člověk na celé planetě, když to nikdo ostatní nezmiňuje. Což je s podivem, jelikož ostatní streamovací služby maj titulky syncnuté až na pár vyjímek .. u Sky je to u všeho.
SkyShowtime
3 0
reagují: TedGeorge
reagovat
I za ty dve epizody House tydne a obcas nejaky animak, to za tech par kacek stoji :)
864431
I za ty dve epizody House tydne a obcas nejaky animak, to za tech par kacek stoji *:)*
2 0
reagovat
reaguje na: esmo
Přesně tak. Říkám si, že když to budou půl roku vychytávat, tak za rok jsem na nule a pak jen samá pozitiva a sociální jistoty. Otázka je, jestli moje nervy vydrží to čekání. :D
864428
Přesně tak. Říkám si, že když to budou půl roku vychytávat, tak za rok jsem na nule a pak jen samá pozitiva a sociální jistoty. Otázka je, jestli moje nervy vydrží to čekání. *:D*
864427
2 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
Šel jsem do toho jenom protože byla ta akce za půlku. A jsme na to tři lidi, takže mě to stojí nula nula nic ... :D
864427
Šel jsem do toho jenom protože byla ta akce za půlku. A jsme na to tři lidi, takže mě to stojí nula nula nic ... *:D*
864426
2 0
reagují: Haggar
reagovat
reaguje na: Haggar
Zatím jsem do toho nešel, protože čekám až se vychytají všechny mouchy. Zatím to vypadá podle ohlasů, že si počkám ještě dlouho. 8)
864426
Zatím jsem do toho nešel, protože čekám až se vychytají všechny mouchy. Zatím to vypadá podle ohlasů, že si počkám ještě dlouho. *8)*
864413
1 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: Svaťoš
Jasně, mrknu.
864424
Jasně, mrknu.
864423
1 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se