Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 5281 - 5300 Napsat příspěvek
reaguje na: Gonzi

ještě k AI evoluci a psaní knih

Chatgpt 3.5 vs 4 (můj prompt: Make me a short story about a cave diver diving in a caves system with low oxygen.)

gpt-3.5 (slohovka random studenta základní až střední školy, kterého sloh moc nezajímá ... nejslabší věc je "Jenna", která je tam prostě navíc)
As an experienced cave diver, Alex had explored some of the most incredible underwater caves in the world. But this particular dive was going to be different - the cave system had very low oxygen levels, which meant that Alex would have to be careful and calculated in every move he made.
Descending into the cave, Alex felt his heart racing with excitement and a hint of fear. The walls of the cave were tight, and the water was murky, but he was determined to push forward. His dive partner, Jenna, was close behind, and they communicated through a series of hand signals as they made their way deeper into the cave.
As they swam further, the oxygen levels continued to drop, and Alex could feel the pressure building in his chest. He checked his gauge, and saw that they had only a few minutes of air left. He signaled to Jenna, and they both knew that it was time to turn back.
But as they began to ascend, Alex realized that they had taken a wrong turn somewhere. Panic set in as he tried to retrace their path, but the low oxygen levels were making it difficult to think clearly. He could feel his lungs burning, and his vision was starting to blur.
Jenna grabbed his hand, and together they made one last attempt to find the way out. Finally, they spotted a glimmer of light up ahead, and they swam towards it as fast as they could. As they emerged from the cave, gasping for air, they realized just how close they had come to disaster.
The experience left Alex with a newfound respect for the dangers of cave diving. But it also reminded him of the incredible beauty that lay beneath the surface of the water, and he knew that he would continue to explore these underwater worlds - but with a newfound sense of caution and awareness.


gpt-4 (ne že by to bylo dokonalé, nebo že já bych měl ambice být spisovatelem, ale já bych tohle nevyplodil ani za víkend - jako first draft je to paráda).
Title: The Unseen Depths
In a small, remote coastal town, a skilled cave diver named Alex prepared for the most daring adventure of his life. For years, he had heard whispers of a mysterious underwater cave system, known only to a select few. The Eldritch Caves, as the locals called them, were said to be a labyrinth of dark, twisting passages filled with unimaginable beauty and peril. A place where the oxygen levels were dangerously low, only the most experienced divers dared to venture.
Driven by an insatiable thirst for discovery, Alex had spent months studying the caves, poring over maps, and consulting with experts. Today was the day he would finally plunge into the cold, unforgiving depths, armed with only his wits and his trusty equipment.
As Alex descended into the water, a sense of eerie calm washed over him. The vibrant marine life, which usually greeted him in a riot of colors, was curiously absent. The entrance to the cave system yawned before him like the maw of a great leviathan. He activated his flashlight, casting an ethereal glow on the rocky walls as he began his journey into the heart of the Eldritch Caves.
The deeper Alex swam, the more he realized the cave's reputation was well-earned. The passages were narrow, jagged, and disorienting. He felt a growing sense of claustrophobia, his breaths becoming shallow and labored as the oxygen levels dropped dangerously low. The darkness seemed to close in around him, and the silence was deafening.
A sudden sense of panic gripped Alex, as he noticed the needle on his oxygen tank dipping into the red zone. His training and instincts kicked in, urging him to turn back. But the explorer in him couldn't resist the siren call of the unknown. He pressed onward, driven by an intoxicating blend of fear and excitement.
As he navigated the treacherous passages, Alex discovered a wonderland of otherworldly formations: intricate stalactites and stalagmites, eerily luminescent minerals, and ancient fossils locked within the cave walls. His heart raced with every new discovery, momentarily distracting him from the ever-present danger of his dwindling oxygen supply.
Finally, Alex stumbled upon a vast, cathedral-like chamber, the likes of which he had never seen before. In the center of the room was a crystalline pool, shimmering with the faintest hint of bioluminescence. Overwhelmed by the sheer beauty of it all, he momentarily forgot the suffocating grip of the cave and his rapidly depleting oxygen.
As he stared into the mesmerizing pool, Alex suddenly became aware of his own mortality. Time was running out, and he knew he needed to escape the cave's clutches before it was too late. With a sense of urgency fueled by desperation, he retraced his steps, battling the oppressive darkness and disorienting passageways.
By some miracle, Alex emerged from the cave just as the last bit of oxygen left his tank. He gasped for air, his lungs greedily filling with the sweet, life-giving oxygen. The sunlight danced on the water's surface, washing over him like a warm embrace.
Alex had survived the Eldritch Caves, having witnessed their beauty and faced their dangers head-on. The experience had forever changed him, instilling a deep respect for the power and unpredictability of nature. He knew the cave's secrets were meant to be shared, but only with those brave and prepared enough to face the challenges that lay within its unseen depths.
865126
Chatgpt 3.5 vs 4 (můj prompt: Make me a short story about a cave diver diving in a caves system with low oxygen.) gpt-3.5 (slohovka random studenta základní až střední školy, kterého sloh moc nezajímá ... nejslabší věc je "Jenna", která je tam prostě navíc) [spoiler]As an experienced cave diver, Alex had explored some of the most incredible underwater caves in the world. But this particular dive was going to be different - the cave system had very low oxygen levels, which meant that Alex would have to be careful and calculated in every move he made. Descending into the cave, Alex felt his heart racing with excitement and a hint of fear. The walls of the cave were tight, and the water was murky, but he was determined to push forward. His dive partner, Jenna, was close behind, and they communicated through a series of hand signals as they made their way deeper into the cave. As they swam further, the oxygen levels continued to drop, and Alex could feel the pressure building in his chest. He checked his gauge, and saw that they had only a few minutes of air left. He signaled to Jenna, and they both knew that it was time to turn back. But as they began to ascend, Alex realized that they had taken a wrong turn somewhere. Panic set in as he tried to retrace their path, but the low oxygen levels were making it difficult to think clearly. He could feel his lungs burning, and his vision was starting to blur. Jenna grabbed his hand, and together they made one last attempt to find the way out. Finally, they spotted a glimmer of light up ahead, and they swam towards it as fast as they could. As they emerged from the cave, gasping for air, they realized just how close they had come to disaster. The experience left Alex with a newfound respect for the dangers of cave diving. But it also reminded him of the incredible beauty that lay beneath the surface of the water, and he knew that he would continue to explore these underwater worlds - but with a newfound sense of caution and awareness.[/spoiler] gpt-4 (ne že by to bylo dokonalé, nebo že já bych měl ambice být spisovatelem, ale já bych tohle nevyplodil ani za víkend - jako first draft je to paráda). [spoiler]Title: The Unseen Depths In a small, remote coastal town, a skilled cave diver named Alex prepared for the most daring adventure of his life. For years, he had heard whispers of a mysterious underwater cave system, known only to a select few. The Eldritch Caves, as the locals called them, were said to be a labyrinth of dark, twisting passages filled with unimaginable beauty and peril. A place where the oxygen levels were dangerously low, only the most experienced divers dared to venture. Driven by an insatiable thirst for discovery, Alex had spent months studying the caves, poring over maps, and consulting with experts. Today was the day he would finally plunge into the cold, unforgiving depths, armed with only his wits and his trusty equipment. As Alex descended into the water, a sense of eerie calm washed over him. The vibrant marine life, which usually greeted him in a riot of colors, was curiously absent. The entrance to the cave system yawned before him like the maw of a great leviathan. He activated his flashlight, casting an ethereal glow on the rocky walls as he began his journey into the heart of the Eldritch Caves. The deeper Alex swam, the more he realized the cave's reputation was well-earned. The passages were narrow, jagged, and disorienting. He felt a growing sense of claustrophobia, his breaths becoming shallow and labored as the oxygen levels dropped dangerously low. The darkness seemed to close in around him, and the silence was deafening. A sudden sense of panic gripped Alex, as he noticed the needle on his oxygen tank dipping into the red zone. His training and instincts kicked in, urging him to turn back. But the explorer in him couldn't resist the siren call of the unknown. He pressed onward, driven by an intoxicating blend of fear and excitement. As he navigated the treacherous passages, Alex discovered a wonderland of otherworldly formations: intricate stalactites and stalagmites, eerily luminescent minerals, and ancient fossils locked within the cave walls. His heart raced with every new discovery, momentarily distracting him from the ever-present danger of his dwindling oxygen supply. Finally, Alex stumbled upon a vast, cathedral-like chamber, the likes of which he had never seen before. In the center of the room was a crystalline pool, shimmering with the faintest hint of bioluminescence. Overwhelmed by the sheer beauty of it all, he momentarily forgot the suffocating grip of the cave and his rapidly depleting oxygen. As he stared into the mesmerizing pool, Alex suddenly became aware of his own mortality. Time was running out, and he knew he needed to escape the cave's clutches before it was too late. With a sense of urgency fueled by desperation, he retraced his steps, battling the oppressive darkness and disorienting passageways. By some miracle, Alex emerged from the cave just as the last bit of oxygen left his tank. He gasped for air, his lungs greedily filling with the sweet, life-giving oxygen. The sunlight danced on the water's surface, washing over him like a warm embrace. Alex had survived the Eldritch Caves, having witnessed their beauty and faced their dangers head-on. The experience had forever changed him, instilling a deep respect for the power and unpredictability of nature. He knew the cave's secrets were meant to be shared, but only with those brave and prepared enough to face the challenges that lay within its unseen depths.[/spoiler]
ještě k AI evoluci a psaní knih
865119
5 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Milosh
Pravda pravda. Kdyby se kouknul na ten trailer, tak to mohlo být jednodušší. Ale popravdě jsem řešil svou hlavní práci a tohle řešil bokem. 
865120
Pravda pravda. Kdyby se kouknul na ten trailer, tak to mohlo být jednodušší. Ale popravdě jsem řešil svou hlavní práci a tohle řešil bokem. 
865110
2 0
reagovat

AI

Lidi hlavně nechápou, že ty public modely jsou naučené "na internetu", ale že můžu mít taky privátní verzi naučenou na mých datech. Můžu si nakreslit les v mém stylu, nakrmit tím systém a vygenerovat stovky dalších scén.

Nějaký 2D umělec co dělal pozadí v hopsačkách jich teď nemusí udělat 100, ale 10, ze kterých zbylých 90 velmi snadno dogeneruje a doupraví. Jeho práce se zkrátila "jen" o 50% - dokáže najít o 100% více zakázek? Nemyslím si.

A jak psali ostatní, generický scénář/kniha je dostatečný pro obrovské množství tvorby... Dovedu si představit, jak na projektech typu Ulice silně klesne počet scénaristů - v podstatě zůstane showrunner.
865119
Lidi hlavně nechápou, že ty public modely jsou naučené "na internetu", ale že můžu mít taky privátní verzi naučenou na mých datech. Můžu si nakreslit les v mém stylu, nakrmit tím systém a vygenerovat stovky dalších scén. Nějaký 2D umělec co dělal pozadí v hopsačkách jich teď nemusí udělat 100, ale 10, ze kterých zbylých 90 velmi snadno dogeneruje a doupraví. Jeho práce se zkrátila "jen" o 50% - dokáže najít o 100% více zakázek? Nemyslím si. A jak psali ostatní, generický scénář/kniha je dostatečný pro obrovské množství tvorby... Dovedu si představit, jak na projektech typu Ulice silně klesne počet scénaristů - v podstatě zůstane showrunner.
AI
5 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Clavius
London Texas Ranger je dobrý
865118
London Texas Ranger je dobrý
865115
3 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Walker, Texas Ranger v Londýně
865117
Walker, Texas Ranger v Londýně
865070
2 0
reagovat
Londýn po texasku.

Edit: Nebo ještě zparodovat London, Texas Ranger.
865115
Londýn po texasku. Edit: Nebo ještě zparodovat London, Texas Ranger.
3 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: hroubek
Nevim jak u vás, ale tady v Podkrušnohoří na takovýdle věci používáme Google ;) link
865110
Nevim jak u vás, ale tady v Podkrušnohoří na takovýdle věci používáme Google *;)* https://www.youtube.com/watch?v=9OfnCax_ZrI
865103
4 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: hroubek
Fajn, přesně tak jsem to i pochopil - a říkám jen, že za takových podmínek bych se osobně do toho překladu asi pustit neodvážil, neboť podle mě reálně hrozí, že budeš mimo, byť to bude třeba dobře znít.8) A jelikož minimálně originální název ten, s kým o tom komunikuješ, snad znát musí, nemělo by teoreticky být kdovíjak obtížné zjistit trochu víc a být si pak výrazně jistější - ale je to samozřejmě primárně na tobě... :+

Každopádně ovšem mluvit do názvu filmu, o kterém reálně nic nevím (nad rámec nějaké poznámky ve smyslu "tohle je naprostá kravina, vymyslete něco lepšího!"), by možná mělo být snad až zakázané...:D
865109
Fajn, přesně tak jsem to i pochopil - a říkám jen, že za takových podmínek bych se osobně do toho překladu asi pustit neodvážil, neboť podle mě reálně hrozí, že budeš mimo, byť to bude třeba dobře znít.*8)* A jelikož minimálně originální název ten, s kým o tom komunikuješ, snad znát musí, nemělo by teoreticky být kdovíjak obtížné zjistit trochu víc a být si pak výrazně jistější - ale je to samozřejmě primárně na tobě... *:+* Každopádně ovšem mluvit do názvu filmu, o kterém reálně nic nevím (nad rámec nějaké poznámky ve smyslu "tohle je naprostá kravina, vymyslete něco lepšího!"), by možná mělo být snad až zakázané...*:D*
865103
3 0
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Jasný v pohodě. Takhle já jsem dostal návrh na název a anglický slogan na plakát. Kdybych dostal synopsi, obsazení, více textu, tak by to bylo úplně o něčem jiném. Takže já se snažím, aby to ten název a slogan působil dobře a zajímavě.

Ale chápu moc dobře Tvůj point.  
865103
Jasný v pohodě. Takhle já jsem dostal návrh na název a anglický slogan na plakát. Kdybych dostal synopsi, obsazení, více textu, tak by to bylo úplně o něčem jiném. Takže já se snažím, aby to ten název a slogan působil dobře a zajímavě. Ale chápu moc dobře Tvůj point.  
865101
1 0
reagují: Milosh, SeldomSeen
reagovat
reaguje na: hroubek
Budu se trapně opakovat, ale vážně si zjisti víc než jen tagline a navrhovaný překlad názvu, moc tě prosím! Aspoň originální název - a podle něj pak základní synopsi. V těchto podtitulcích se často používají různé slovní hříčky, kde se více či méně kreativně odkazuje na něco z toho filmu - samozřejmě netvrdím, že je tomu nutně tak i tady, ale šance být za blbce je tu podle mě nezanedbatelná...8)

P.S. A když už mám tu lehce rýpavou, dovolím si ještě jemně upozornit na slůvko "zlý", které, ač se vyskytuje v obou jazycích, má v češtině a slovenštině trochu jiný význam... ;)
865101
Budu se trapně opakovat, ale vážně si zjisti víc než jen tagline a navrhovaný překlad názvu, moc tě prosím! Aspoň originální název - a podle něj pak základní synopsi. V těchto podtitulcích se často používají různé slovní hříčky, kde se více či méně kreativně odkazuje na něco z toho filmu - samozřejmě netvrdím, že je tomu nutně tak i tady, ale šance být za blbce je tu podle mě nezanedbatelná...*8)* P.S. A když už mám tu lehce rýpavou, dovolím si ještě jemně upozornit na slůvko "zlý", které, ač se vyskytuje v obou jazycích, má v češtině a slovenštině trochu jiný význam... *;)*
865095
3 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: Kostěj
Super
865096
Super
865090
1 0
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Já se snaží pracovat s tím aby to bylo poutavé a zajímavé. Dám návrhy a uvidím, co si vyberou. Teď jsem se dozvěděl název, který by chtěli a je zlý, takže se je pokusím přesvědčit o jiném. 

Jinak super věta. 
865095
Já se snaží pracovat s tím aby to bylo poutavé a zajímavé. Dám návrhy a uvidím, co si vyberou. Teď jsem se dozvěděl název, který by chtěli a je zlý, takže se je pokusím přesvědčit o jiném.  Jinak super věta. 
865094
3 0
reagují: SeldomSeen
reagovat
reaguje na: hroubek
Jak moc se musíš držet zadání? Londýn zažije divoký západ je moc? 
865094
Jak moc se musíš držet zadání? Londýn zažije divoký západ je moc? 
865070
3 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: hroubek
Londýn pozná, zač je toho Texas 8)
865090
Londýn pozná, zač je toho Texas *8)*
865070
9 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
On mě distributor ze Slovenska požádal o vhodný překlad. Počítám, že to bude film kde “tupý polda s Texasu bude prosazovat zákon UK. Proto jsem nechtěl otrocký překlad jaký nabídl Andy, ale něco co by napadlo fanoušky filmu. 
865084
On mě distributor ze Slovenska požádal o vhodný překlad. Počítám, že to bude film kde “tupý polda s Texasu bude prosazovat zákon UK. Proto jsem nechtěl otrocký překlad jaký nabídl Andy, ale něco co by napadlo fanoušky filmu. 
865080
1 0
reagovat
reaguje na: kyller
Nepochopil jsi co jsem napsal, ty si možná myslíš, že si geniálně sedneš k papíru a múzou políbený to sekáš, ale ve skutečnosti tvůj mozek zpracovává inspiraci a vzorce děje i postav a AI to principiálně dělá velmi podobně, jen násobně rychleji a efektivněji. 
865083
Nepochopil jsi co jsem napsal, ty si možná myslíš, že si geniálně sedneš k papíru a múzou políbený to sekáš, ale ve skutečnosti tvůj mozek zpracovává inspiraci a vzorce děje i postav a AI to principiálně dělá velmi podobně, jen násobně rychleji a efektivněji. 
865082
3 -9
reagovat
reaguje na: Snipsley
Aspoň niekto ma tu pochopil link :+

@Andy: "Psaní není jako ve filmu, že si sedneš k papíru, osvítí tě múza a ty jedeš a jedeš a za chvíli máš knihu." Tak to zrovna mne fakt nemusíš hovoriť. Zo mňa to ide ako z chlpatej deky. :D A k tomu "kyller je tak defenzivní právě z pozice spisovatele, bojí se o svůj business" asi len toľko, že písanie je pre mňa čisté hobby. Momentálne sa živím programovaním.
Budem sa opakovať, ale sám využívam ChatGPT. Vyskúšal som si to už aj ako pomocníka na písanie kníh a do istej miery sa to dá použiť. Možno aj vďaka tomu jedného dňa dokončím všetko, čo mám rozpísané alebo plánujem písať, ale že by to za mňa napísalo celú knihu na jedno posedenie a mám hotovo, tak to ťažko a neverím, že to tak niekedy bude fungovať. Aj ten menší rozsah čo to generuje teraz často obsahuje úplne hlúposti, takmer vždy to ignoruje aspoň niektoré zo zadaných promptov apod. Možno jedného dňa ti to dokáže niečo zosmoliť aj v rozsahu knihy, ale nikdy to nebude použiteľné na prvú dobrú. Vždy si nad to človek bude musieť sadnúť a prerobiť to podľa seba. A to je práca na dlhšiu dobu akoby si si myslel. Samozrejme za predpokladu, že ti aj záleží čo prezentuješ ako svoju prácu. Nepochybujem o tom, že existujú ľudia, ktorým to je u prdele... zadajú len "vygeneruj generický scenár na štýl akčných filmov z 90s" a majú vybavené.
865082
Aspoň niekto ma tu pochopil [url=https://media0.giphy.com/media/5xtDarmwsuR9sDRObyU/giphy.gif?cid=ecf05e475slk306cdmrapc78k1c5e6gxq405a7kg6z27oy77&rid=giphy.gif&ct=g]link[/url] *:+* @Andy: [i]"Psaní není jako ve filmu, že si sedneš k papíru, osvítí tě múza a ty jedeš a jedeš a za chvíli máš knihu." [/i]Tak to zrovna mne fakt nemusíš hovoriť. Zo mňa to ide ako z chlpatej deky. *:D* A k tomu [i]"kyller je tak defenzivní právě z pozice spisovatele, bojí se o svůj business" [/i]asi len toľko, že písanie je pre mňa čisté hobby. Momentálne sa živím programovaním. Budem sa opakovať, ale sám využívam ChatGPT. Vyskúšal som si to už aj ako pomocníka na písanie kníh a do istej miery sa to dá použiť. Možno aj vďaka tomu jedného dňa dokončím všetko, čo mám rozpísané alebo plánujem písať, ale že by to za mňa napísalo celú knihu na jedno posedenie a mám hotovo, tak to ťažko a neverím, že to tak niekedy bude fungovať. Aj ten menší rozsah čo to generuje teraz často obsahuje úplne hlúposti, takmer vždy to ignoruje aspoň niektoré zo zadaných promptov apod. Možno jedného dňa ti to dokáže niečo zosmoliť aj v rozsahu knihy, ale nikdy to nebude použiteľné na prvú dobrú. Vždy si nad to človek bude musieť sadnúť a prerobiť to podľa seba. A to je práca na dlhšiu dobu akoby si si myslel. Samozrejme za predpokladu, že ti aj záleží čo prezentuješ ako svoju prácu. Nepochybujem o tom, že existujú ľudia, ktorým to je u prdele... zadajú len "vygeneruj generický scenár na štýl akčných filmov z 90s" a majú vybavené.
865067
5 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Snipsley
"nabidne neco, myslenku, vyvoj postav, zkusenosti autora, proste presah"

A máš pocit že knihy s přesahem a hlubokýma myšlenkama se hodně prodávají? :)
Podívej se třeba na young adult žánr - co z toho by schopný prompter nedokázal poskládat z AI výstupu? Samozřejmě že pořád potřebuje nějaké jazykové schopnosti pro korekci a úpravu struktury, ale na to nepotřebuje dokázat ten text sám napsat, stačí mu dokázat ho kriticky zhodnotit a podle toho upravit požadavky na generování.

A co se týče ještě větší spotřebky, takové ty rodokapsy co jsme četli jako malí, vyloženě červená knihovna psaná pod kdovíjakýma pseudodynama etc - u toho tak nějak předpokládám že je AI z půlky píše už dávno, velké vydavatelské domy mají přístup k lepšímu techu než co se k nám veřejně dostalo až teď s Open AI. Ostatně s tím že generické zprávy typu sportovní zpravodajství má psát AI se experimentuje už nejmíň pět let. Teď AI začala psát oficiální tiskovky ČEZu
865081
"nabidne neco, myslenku, vyvoj postav, zkusenosti autora, proste presah" A máš pocit že knihy s přesahem a hlubokýma myšlenkama se hodně prodávají? *:)* Podívej se třeba na young adult žánr - co z toho by schopný prompter nedokázal poskládat z AI výstupu? Samozřejmě že pořád potřebuje nějaké jazykové schopnosti pro korekci a úpravu struktury, ale na to nepotřebuje dokázat ten text sám napsat, stačí mu dokázat ho kriticky zhodnotit a podle toho upravit požadavky na generování. A co se týče ještě větší spotřebky, takové ty rodokapsy co jsme četli jako malí, vyloženě červená knihovna psaná pod kdovíjakýma pseudodynama etc - u toho tak nějak předpokládám že je AI z půlky píše už dávno, velké vydavatelské domy mají přístup k lepšímu techu než co se k nám veřejně dostalo až teď s Open AI. Ostatně s tím že generické zprávy typu sportovní zpravodajství má psát AI se experimentuje už nejmíň pět let. Teď AI začala psát oficiální tiskovky ČEZu
865072
2 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Hlavně si zjisti kontext - ta tagline dost možná na něco odkazuje, co já vím, třeba na název filmu, jméno hrdiny nebo něco zásadního ze zápletky...
865080
Hlavně si zjisti kontext - ta tagline dost možná na něco odkazuje, co já vím, třeba na název filmu, jméno hrdiny nebo něco zásadního ze zápletky...
865070
2 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: hroubek
Tématicky: 

Dobrý den, tady je Bing. Rád vám pomohu.

Pokud chcete přeložit anglickou větu na českou, můžete použít své vlastní slova a znalosti. Neotáčejte se k online zdrojům k překladu.
Možný vhodný překlad by mohl být: Londýn ochutná Texas. Nebo: Londýn se dozví, co je Texas. Nebo: Londýn pocítí Texas.
865076
Tématicky:  Dobrý den, tady je Bing. Rád vám pomohu. Pokud chcete přeložit anglickou větu na českou, můžete použít své vlastní slova a znalosti. Neotáčejte se k online zdrojům k překladu. Možný vhodný překlad by mohl být: Londýn ochutná Texas. Nebo: Londýn se dozví, co je Texas. Nebo: Londýn pocítí Texas.
865070
1 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se