Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 4681 - 4700 Napsat příspěvek
Nepadl tu Hadog, tak ho zmíním. Tam máš do amerického stylu celej podnik.

Jinak Dish, Palanda, Fat Fuck, všechno dobrý.

Btw. byl jsem o víkendu v Liberci ve vyhlášeném Chicago Baru a místo hezký, obsluha super, piva výborný, ale burger jeden z nejhorších, co jsem za poslední dobu jedl. 
871060
Nepadl tu Hadog, tak ho zmíním. Tam máš do amerického stylu celej podnik. Jinak Dish, Palanda, Fat Fuck, všechno dobrý. Btw. byl jsem o víkendu v Liberci ve vyhlášeném Chicago Baru a místo hezký, obsluha super, piva výborný, ale burger jeden z nejhorších, co jsem za poslední dobu jedl. 
5 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Bistro Domestique na Andělu / Na Knížecí. Není to typický burger podnik, ale s ohledem na současnou gastrokrizi (připadá mi, že si doma uvařím lépe než mnohých podnicích), tak zde bylo vše v naprostém pořádku.

link
871058
Bistro Domestique na Andělu / Na Knížecí. Není to typický burger podnik, ale s ohledem na současnou gastrokrizi (připadá mi, že si doma uvařím lépe než mnohých podnicích), tak zde bylo vše v naprostém pořádku. [url=https://www.domestique.cz/]link[/url]
871031
2 0
reagovat
reaguje na: Sigi
Palandu mám taky z officu kousek, tu zkusím :+
871057
Palandu mám taky z officu kousek, tu zkusím *:+*
871042
2 0
reagovat
EB Diners je chuťově příšerný. Ano, na fotce vypadal americky, ale maso chutnalo jak hotový burger Albert Quality. 

Ještě si myslím, že za to nestojí často chválený Bejzment. Pověst daleko překračuje kvalitu. 

Osobně si myslím, že si největší kvalitu drží DISH v Belgické už tak 10 let. A osobně mám rád kvalitou možná o desetinku horší Peters Burger Pub, tam to má pěknou atmosféru na hezkém místě. 

Ale popravdě jsou všechny český burgrárny takový moc uhlazený, chybí mi něco co dělá velký šťavnatý uřvaný burgery, kde hraje první roli maso. 

No a taky kvalitní fastfood řetězec jako In n Out.
871051
EB Diners je chuťově příšerný. Ano, na fotce vypadal americky, ale maso chutnalo jak hotový burger Albert Quality.  Ještě si myslím, že za to nestojí často chválený Bejzment. Pověst daleko překračuje kvalitu.  Osobně si myslím, že si největší kvalitu drží DISH v Belgické už tak 10 let. A osobně mám rád kvalitou možná o desetinku horší Peters Burger Pub, tam to má pěknou atmosféru na hezkém místě.  Ale popravdě jsou všechny český burgrárny takový moc uhlazený, chybí mi něco co dělá velký šťavnatý uřvaný burgery, kde hraje první roli maso.  No a taky kvalitní fastfood řetězec jako In n Out.
3 0
reagovat
reaguje na: Adventurer
Whooper menu za 99,- !
871050
Whooper menu za 99,- !
871034
4 0
reagovat
reaguje na: verbst
Lol... Tak jdi do Hillbillys. To ti asi bude nejblíž. Tavern to má taky "americký". Na smashe / slidery mr hot dog a fat fuck. 

Na dobrej puritánskej burger hlavně o mase do kantýny nebo našeho masa... Americkej feeling tu najdeš nejvíc právě v mr hot dog, sandwich rodeu nebo big smokers...

EDIT: Dish neni špatnej, ale Tony se mýlí. Zhoršili se, jako asi úplně každej.
871049
Lol... Tak jdi do Hillbillys. To ti asi bude nejblíž. Tavern to má taky "americký". Na smashe / slidery mr hot dog a fat fuck.  Na dobrej puritánskej burger hlavně o mase do kantýny nebo našeho masa... Americkej feeling tu najdeš nejvíc právě v mr hot dog, sandwich rodeu nebo big smokers... EDIT: Dish neni špatnej, ale Tony se mýlí. Zhoršili se, jako asi úplně každej.
871031
2 0
reagovat
reaguje na: Sigi
To vypadá i kousek od kanclu. Dík!
871045
To vypadá i kousek od kanclu. Dík!
871042
1 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
No jak říkám Five Guys, TGIF, Popeye's, etc. Nebo z těch "closer to home" pak EB Diners.
Ani mi tak nejde o foto, jako spíš o ten feeling toho místa.
871043
No jak říkám Five Guys, TGIF, Popeye's, etc. Nebo z těch "closer to home" pak EB Diners. Ani mi tak nejde o foto, jako spíš o ten feeling toho místa.
871032
1 0
reagovat
reaguje na: verbst
TGI určitě ne. Když si chceme dopřát, tak na laskomní burger chodíme do Café Palanda. Plus tam mají vanilkovou Colu :D
871042
TGI určitě ne. Když si chceme dopřát, tak na laskomní burger chodíme do Café Palanda. Plus tam mají vanilkovou Colu *:D*
871031
8 0
reagují: HAL, verbst
reagovat
reaguje na: HAL
Toma jsem měl vlastně už taky párkrát. Cena/výkon úplně parádní.

Zkusím tu želvu. Dík!
871041
Toma jsem měl vlastně už taky párkrát. Cena/výkon úplně parádní. Zkusím tu želvu. Dík!
871036
1 0
reagovat
reaguje na: verbst
Nejsem úplně největší burger connoisseur, v klidu si vychutnám i klasický Tom's Burger v obchoďáku na Chodově, ale doporučil bych Želva Burgers, kousek od Aera - dobré burgery které neudělají díru do peněženky (na rozdíl od těch Friday's)
871036
Nejsem úplně největší burger connoisseur, v klidu si vychutnám i klasický Tom's Burger v obchoďáku na Chodově, ale doporučil bych Želva Burgers, kousek od Aera - dobré burgery které neudělají díru do peněženky (na rozdíl od těch Friday's)
871031
1 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: verbst
Burger king 8)
871034
Burger king *8)*
871031
3 -6
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: verbst
Co je v Praze ti neporadím, ale nevím čemu říkáš "american style burger". Možná radši hoď i foto, ať nejsi zklamaný.
871032
Co je v Praze ti neporadím, ale nevím čemu říkáš [i]"american style burger"[/i]. Možná radši hoď i foto, ať nejsi zklamaný.
871031
1 0
reagují: verbst
reagovat
Přatelé, kam v Prahé na nějakej dobrej american style burger? 
TGI Friday's? Ještě něco dalšího? Five Guys tu asi nemáme, co?

Dík dopředu!
871031
Přatelé, kam v Prahé na nějakej dobrej american style burger?  TGI Friday's? Ještě něco dalšího? Five Guys tu asi nemáme, co? Dík dopředu!
2 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Nielsen, panely o dohromady téměř 7000 lidech, CAWI, to vypadá validně. 

Jenom pozor, není to stream (VOD), ale IPTV, což jsou země kde pořád hrozně trenduje u drtivého počtu uživatelů a Slovensko je podle všeho mezi nimi. 
A v podstatě to tvrdí opak než si myslíš. :) U nás má více lidí VOD, proto tu má méně lidí IPTV. 
871008
Nielsen, panely o dohromady téměř 7000 lidech, CAWI, to vypadá validně.  Jenom pozor, není to stream (VOD), ale IPTV, což jsou země kde pořád hrozně trenduje u drtivého počtu uživatelů a Slovensko je podle všeho mezi nimi.  A v podstatě to tvrdí opak než si myslíš. *:)* U nás má více lidí VOD, proto tu má méně lidí IPTV. 
871002
7 0
reagovat

Stream predplatitelia CZ vs SK

link

Tak toto je prekvapujúce. Ako je to vôbec možné? To musí byť nejaká kontaminovaná vzorka, nie? Nechce sa mi veriť, že by bol rozdiel tak obrovský.
871002
https://www.atmedia.cz/atblog-divaku-s-placenou-televizi-je-u-nas-o-tretinu-mene-nez-na-slovensku Tak toto je prekvapujúce. Ako je to vôbec možné? To musí byť nejaká kontaminovaná vzorka, nie? Nechce sa mi veriť, že by bol rozdiel tak obrovský.
Stream predplatitelia CZ vs SK
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: earthworm
Chceme rekord v mínuskách? 
870780
Chceme rekord v mínuskách? 
870772
3 0
reagovat
reaguje na: verbst
Je to lepší než Avatar? :D
870772
Je to lepší než Avatar? *:D*
870722
2 -2
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ten soundtrack je tam vážně boží a první, co se mi na filmu vždy hned vybaví jako pozitivum. Je takový bournovský. :+
870748
Ten soundtrack je tam vážně boží a první, co se mi na filmu vždy hned vybaví jako pozitivum. Je takový bournovský. *:+*
870736
7 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Mám hodně rád ten s Nortonem. Za mě nejlepší OST, výborná akce a trochu to kazí jen ten digi závěr jeden na jednoho. Tím Roth byl navíc skvělý,  než ho museli vrátit v She-Hulk a udělat z něj karikaturu.
A dost mě mrzí,  že to pak s Nortonem nepokracovalo. Ruffalo mě jako Hulk moc nebavil.
870736
Mám hodně rád ten s Nortonem. Za mě [url=https://youtu.be/hjh9B_hTNpE]nejlepší OST[/url], výborná akce a trochu to kazí jen ten digi závěr jeden na jednoho. Tím Roth byl navíc skvělý,  než ho museli vrátit v She-Hulk a udělat z něj karikaturu. A dost mě mrzí,  že to pak s Nortonem nepokracovalo. Ruffalo mě jako Hulk moc nebavil.
870709
5 -1
reagují: Cinefil
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se