Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 4181 - 4200 Napsat příspěvek
reaguje na: HAL
Don't give him ideas.
875024
Don't give him ideas.
875023
2 -1
reagovat
reaguje na: Adventurer
Já myslím že to přehnal. Součástí Mojžíšovy politiky bylo zabít všechny prvorozené, Trump tak daleko přecejen zatím není :))
875023
Já myslím že to přehnal. Součástí Mojžíšovy politiky bylo zabít všechny prvorozené, Trump tak daleko přecejen zatím není *:))*
875017
7 -1
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Disketa1
je to jeho názor, tak mu to neberte. Vyjádřil podporu Trumpovi.

Pro některé amíky je Trump vůdce. A Mojžíš byl vůdce lidu co porazil zlo...

ja bych z toho nedělal nějak zásadní vědu :D8)
875017
je to jeho názor, tak mu to neberte. Vyjádřil podporu Trumpovi. Pro některé amíky je Trump vůdce. A Mojžíš byl vůdce lidu co porazil zlo... ja bych z toho nedělal nějak zásadní vědu *:D**8)*
874989
4 -17
reagují: TedGeorge, HAL
reagovat
reaguje na: Disketa1
okay, what the fuck. :D

akože ten film chcem vidieť a som otvorený všetkému, ale... eh? :D:D
875002
okay, what the fuck. *:D* akože ten film chcem vidieť a som otvorený všetkému, ale... eh? *:D**:D*
874989
5 0
reagovat
Jim Caviezel označil Donalda Trumpa, který o křesťanství a Bibli neví vůbec nic, za nového Mojžíše. Ne, není to vtip. 
874989
Jim Caviezel označil Donalda Trumpa, který o křesťanství a Bibli neví vůbec nic, za nového Mojžíše. [url=https://twitter.com/reallycaviezel/status/1682121909549318145]Ne, není to vtip.[/url] 
10 -2
reagují: DarkSith, Adventurer, Muel
reagovat
reaguje na: Gonzi
Oficiální právní cestou, oni si s tím totálně vytírají zadnici. Na FB je k tomu několik skupin. S několika lidmi jsem si o tom psal osobně, jednomu Američanovi v tom u právníka zahučela násobně větší částka než měl dostat a jsou to dva roky. 

Já si teď dopisuju a volám s nějakým Indem, co mi pořád posílá nová a nová potvrzení o převodu a chce potvrzení ode mne, že mi to nepřišlo. Těch lidí je obrovský množství a oni si platí na férovku zdržující filiálku někde v Indii, aby si drželi cash. Tam musí jít o obří částky. 

Vtipný je, že mám docela robustní právní pojištění, který má samozřejmě z tohodle výjimku. :D
874895
Oficiální právní cestou, oni si s tím totálně vytírají zadnici. Na FB je k tomu několik skupin. S několika lidmi jsem si o tom psal osobně, jednomu Američanovi v tom u právníka zahučela násobně větší částka než měl dostat a jsou to dva roky.  Já si teď dopisuju a volám s nějakým Indem, co mi pořád posílá nová a nová potvrzení o převodu a chce potvrzení ode mne, že mi to nepřišlo. Těch lidí je obrovský množství a oni si platí na férovku zdržující filiálku někde v Indii, aby si drželi cash. Tam musí jít o obří částky.  Vtipný je, že mám docela robustní právní pojištění, který má samozřejmě z tohodle výjimku. *:D*
874879
6 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Byl. Legenda.
Já na něm díky dědovi vyrůstal. Spoustě lidí vešel do povědomí až s Lady Gaga ale on byl fakt instituce. 
Do pár let čekám Walk the Line / Ray biopic. Akorát vůbec nevím, kdo by ho měl hrát :D
874894
Byl. Legenda. Já na něm díky dědovi vyrůstal. Spoustě lidí vešel do povědomí až s Lady Gaga ale on byl fakt instituce.  Do pár let čekám Walk the Line / Ray biopic. Akorát vůbec nevím, kdo by ho měl hrát *:D*
874884
2 0
reagovat
reaguje na: verbst
Moc jsem ho neznal, ale ten člověk byl podle všeho neskutečnej frajer:

link
874884
Moc jsem ho neznal, ale ten člověk byl podle všeho neskutečnej frajer: https://www.pbs.org/wnet/americanmasters/the-time-tony-bennett-saw-things-no-human-being-should-ever-have-to-see/16847/#:~:text=Experiences%20like%20this%20led%20Bennett,skin%20%E2%80%94%20with%20respect%20and%20dignity
874848
2 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Teď myslíš na email, nebo na oslovení oficiální právní cestou?
874879
Teď myslíš na email, nebo na oslovení oficiální právní cestou?
874866
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Gonzi
Jim je to úplně jedno. Podle všeho to programově dělají u tisíců a tisíců lidí. 
874866
Jim je to úplně jedno. Podle všeho to programově dělají u tisíců a tisíců lidí. 
874856
2 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já si naopak říkám, že minimálně ten první kontakt právníkem je takové to bububu ve smyslu myslím to vážně.
874856
Já si naopak říkám, že minimálně ten první kontakt právníkem je takové to bububu ve smyslu myslím to vážně.
874828
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Diskova Kronika

RIP Tony Bennett.
96 - krásnej věk.

link
874848
RIP Tony Bennett. 96 - krásnej věk. https://www.youtube.com/watch?v=vHGqjzmSQIY&ab_channel=tonybennettVEVO
Diskova Kronika
3 0
reagují: Memphis
reagovat
Určitě zkoušejte chargeback u banky. ČSOB například naprosto skvělá, TAP zrušil let a přestal totálně komunikovat, žádost o chargeback, za měsíc peníze zpátky ještě s omluvou, že to trvalo moc dlouho. Každopádně na wizzair bacha, to co předvádí poslední měsíce je naprosto šílený. Rušení a posouvání letů na poslední chvíli v neskutečným množství.
874834
Určitě zkoušejte chargeback u banky. ČSOB například naprosto skvělá, TAP zrušil let a přestal totálně komunikovat, žádost o chargeback, za měsíc peníze zpátky ještě s omluvou, že to trvalo moc dlouho. Každopádně na wizzair bacha, to co předvádí poslední měsíce je naprosto šílený. Rušení a posouvání letů na poslední chvíli v neskutečným množství.
5 0
reagovat
U mne padlo i vrácení kartou, protože mi zrušili jenom jeden let ze 4. A nejdou ani lidi online, zkoušel jsem svoje, i německé sdružení SöP a Lufthansa jim poslala to fejkove platební potvrzení. :D Kvůli 250 EUR nevím jestli otravovat právníka na mezinárodní spor....
874828
U mne padlo i vrácení kartou, protože mi zrušili jenom jeden let ze 4. A nejdou ani lidi online, zkoušel jsem svoje, i německé sdružení SöP a Lufthansa jim poslala to fejkove platební potvrzení. *:D* Kvůli 250 EUR nevím jestli otravovat právníka na mezinárodní spor....
2 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: dreamy
To je případ zpozdeno.cz 
Tam ty recenze nejsou úplně pozitivní....

Ale budu zkoušet ten wizzair nějak bombardovat 
874817
To je případ zpozdeno.cz  Tam ty recenze nejsou úplně pozitivní.... Ale budu zkoušet ten wizzair nějak bombardovat 
874813
1 0
reagovat
reaguje na: dreamy
Podepsat plnou moc ňákejm lidem on-line je skvělej nápad.
874815
Podepsat plnou moc ňákejm lidem on-line je skvělej nápad.
874813
10 0
reagovat
nemám osobní zkušenost ale známej takhle dostal kompenzaci za zrušenej let přes naký lidi online, co se tím zabejvaj a vemou si z toho nákou část .. no akorát jim musel podepsat plnou moc:D
874813
nemám osobní zkušenost ale známej takhle dostal kompenzaci za zrušenej let přes naký lidi online, co se tím zabejvaj a vemou si z toho nákou část .. no akorát jim musel podepsat plnou moc*:D*
2 0
reagují: Adventurer, TedGeorge
reagovat
reaguje na: Adventurer
Pokud si platil kartou, tak zkus tu platbu reklamovat, tzv. chargeback. Melo by to platit i u debetnich karet. Sam s tim zkusenost nemam, ale banky by to meli podporovat.
874807
Pokud si platil kartou, tak zkus tu platbu reklamovat, tzv. chargeback. Melo by to platit i u debetnich karet. Sam s tim zkusenost nemam, ale banky by to meli podporovat.
874790
5 0
reagovat
Kamarád zrovna popisoval nemožnost kompenzace za zrušený let s Turkish Airlines (na Filipíny) - online vyplní žádost, a pokaždé když se blíží zákonný limit pro vyřešení žádosti, tak mu ji prostě smažou, a on může vyplňovat a čekat znovu. A prý je to u nich běžná praxe.
874799
Kamarád zrovna popisoval nemožnost kompenzace za zrušený let s Turkish Airlines (na Filipíny) - online vyplní žádost, a pokaždé když se blíží zákonný limit pro vyřešení žádosti, tak mu ji prostě smažou, a on může vyplňovat a čekat znovu. A prý je to u nich běžná praxe.
5 0
reagovat
Tak to hodně štěstí, já čekám přes rok odškodnění od Lufthansy za zrušený let. Neskutečný, co si dovolují, dokonce poslali fejkové potvrzení o převodu :D
874795
Tak to hodně štěstí, já čekám přes rok odškodnění od Lufthansy za zrušený let. Neskutečný, co si dovolují, dokonce poslali fejkové potvrzení o převodu *:D*
6 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se