Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 4201 - 4220 Napsat příspěvek
Kevin Mitnick už tu mezi námi není (ať je mu Diskova kronika lehká), takže se Aussiedor rozhodl převzít hackerskou štafetu. Dávejte mi tu na něho pozor, já si jdu pustit moje velké GP Takedown
874638
Kevin Mitnick už tu mezi námi není (ať je mu Diskova kronika lehká), takže se Aussiedor rozhodl převzít hackerskou štafetu. Dávejte mi tu na něho pozor, já si jdu pustit moje velké GP [url=https://www.csfd.cz/film/1516-nebezpecny-kod/prehled/]Takedown[/url]
2 -2
reagovat
Nové účty si už neprdnou, tak to ještě recykluje staré no.
Ale to se taky pořeší.

EDIT: Pořešeno8)
874637
Nové účty si už neprdnou, tak to ještě recykluje staré no. [s] Ale to se taky pořeší. [/s] EDIT: Pořešeno[s]*8)*[/s]
5 0
reagovat
Tvl to už jede osobní vlnu?
874636
Tvl to už jede osobní vlnu?
1 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Pepsi nepiju, dokud neopustí Ruskej trh, ani jejich Twist by mě nepřemluvil to znovu pít :D
Zlatá Mattoni Essence :)
874629
Pepsi nepiju, dokud neopustí Ruskej trh, ani jejich Twist by mě nepřemluvil to znovu pít *:D* Zlatá Mattoni Essence *:)*
874627
3 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
A mně by ke štěstí stačilo, kdyby se tu po letech konečně zase začla prodávat Pepsi Twist... :D A přidali víc verzí Mountain Dew :D
Takhle musím většinou vodu a to je nuda :D
874627
A mně by ke štěstí stačilo, kdyby se tu po letech konečně zase začla prodávat Pepsi Twist... *:D* A přidali víc verzí Mountain Dew *:D* Takhle musím většinou vodu a to je nuda *:D*
874626
1 0
reagují: esmo
reagovat
Celkově je u nás hodně tristní nabídka nealka a předně nealka bez nálože cukrů. Zrovna do těch ochucených Birellů se to cpe uplně zbytečně. 

Vloni na konci roku jsem se rozhodl jít životem cestou bez alkoholu a občas jsou alternativy docela smutný, jak v supermarketech, tak i třeba v lepších restauracích....
874626
Celkově je u nás hodně tristní nabídka nealka a předně nealka bez nálože cukrů. Zrovna do těch ochucených Birellů se to cpe uplně zbytečně.  Vloni na konci roku jsem se rozhodl jít životem cestou bez alkoholu a občas jsou alternativy docela smutný, jak v supermarketech, tak i třeba v lepších restauracích....
4 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: speta.jr
Birell Cola? To fakt vyrábějí? :o:D
874584
Birell Cola? To fakt vyrábějí? *:o**:D*
874577
1 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Chutnal ti Birell cola? Jsem kvůli tomu minulý rok volal do Prazdroje a ptal se proč už to nevyrábějí. :D To mě obecně na těch nealko pivonádách štve, každý rok mi něco zachutná, aby to o rok později nahradili něčím jiným. Letos vede Yuzu Birell.
874577
Chutnal ti Birell cola? Jsem kvůli tomu minulý rok volal do Prazdroje a ptal se proč už to nevyrábějí. *:D* To mě obecně na těch nealko pivonádách štve, každý rok mi něco zachutná, aby to o rok později nahradili něčím jiným. Letos vede Yuzu Birell.
874486
2 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Určitě by se něco našlo. 
874497
Určitě by se něco našlo. 
874493
2 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Třeba co uděláš, až koupíš Warnery.
874495
Třeba co uděláš, až koupíš Warnery.
874493
13 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
Upřímně nevím, na co by se mě Cival mohl ptát. Jsem jenom pouhý filmový fanoušek, nic víc. 
874493
Upřímně nevím, na co by se mě Cival mohl ptát. Jsem jenom pouhý filmový fanoušek, nic víc. 
874476
1 -1
reagují: hroubek, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: pepo
Nebuď na sebe tak přísný. Pro slovenskou kinematografii si udělal taky dost. A ještě nekončíš.
874491
Nebuď na sebe tak přísný. Pro slovenskou kinematografii si udělal taky dost. A ještě nekončíš.
874490
3 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Aj tak je úžasné ako to Cival hosťovsky posunul odo mňa až k Hrebejkovi alebo Zelenkovi. Dobre to robí:+
874490
Aj tak je úžasné ako to Cival hosťovsky posunul odo mňa až k Hrebejkovi alebo Zelenkovi. Dobre to robí*:+*
874477
5 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: esmo
pecka:+
874489
pecka*:+*
874487
4 0
reagovat
Hmmm yes, tohle mi zpříjemnilo den 8)
link
874487
Hmmm yes, tohle mi zpříjemnilo den *8)* https://twitter.com/CT24zive/status/1681646964088119297
8 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: hroubek
Nealko pivo miluju. Jsem fanda ovocných nealkoholických piv. :) 
874486
Nealko pivo miluju. Jsem fanda ovocných nealkoholických piv. *:)* 
874484
7 -3
reagují: speta.jr
reagovat
reaguje na: Disketa1
Takových  už tam bylo, co nepili. A navíc existuje nealko pivo, nebo jiné nápoje. Nebuď hned takový suchar.
874484
Takových  už tam bylo, co nepili. A navíc existuje nealko pivo, nebo jiné nápoje. Nebuď hned takový suchar.
874480
7 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Tak na šťávu, prašť jako uhoď ... 
874482
Tak na šťávu, prašť jako uhoď ... 
874480
6 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Nepiju alkohol. 
874480
Nepiju alkohol. 
874476
3 -7
reagují: hroubek, esmo
reagovat
reaguje na: hroubek
Některé věci si za peníze nekoupíš.
874477
Některé věci si za peníze nekoupíš.
874476
16 0
reagují: pepo
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se