Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 3141 - 3160 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
Každou středu. 
895450
Každou středu. 
895447
2 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Podle mě si dost lidí bere psa do práce
895447
Podle mě si dost lidí bere psa do práce
895446
7 0
reagují: RainMakeR, House5
reagovat
kočku si můžeš vzít vklidu do práce a nikdo se o tom nedozví
link

psa těžko :-D 

Kolegyně si vzala jednou malýho psa do práce, zapomněla na něj a utekl jí. Našla ho pak nějaká paní jak pobíhal po silnici ... 
895446
kočku si můžeš vzít vklidu do práce a nikdo se o tom nedozví https://www.youtube.com/watch?v=gO8N3L_aERg psa těžko :-D  Kolegyně si vzala jednou malýho psa do práce, zapomněla na něj a utekl jí. Našla ho pak nějaká paní jak pobíhal po silnici ... 
1 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Cobretti
Jako ze kocka co si vyhrabe a zahrabe misto pro trus a zapach lze snizit tak o 90% praskem na odcerveni je v tomhle horsi nez pes, kterymu musis doslova ten trus sbirat do sacku a nekdy i pred lidma kolem utirat zadek? To mi zni zvlastne.
895445
Jako ze kocka co si vyhrabe a zahrabe misto pro trus a zapach lze snizit tak o 90% praskem na odcerveni je v tomhle horsi nez pes, kterymu musis doslova ten trus sbirat do sacku a nekdy i pred lidma kolem utirat zadek? To mi zni zvlastne.
895437
3 -2
reagují: Cobretti
reagovat
Psy mám rád, ale jen když jim dovolím se přiblížit. Nesnáším, když jdu normálně venku a nejaký pes musí jít až úplně ke mne, aby mne musel čichat. Dále nesnáším když jdu v klidu kolem plotu a nějaký hafan musí přiletět se štěkotem, který když mám třeba sluchátka nebo se dívám do mobilu mne vyleká. A to je co druhý plot. Kurňa, až ti přes něj budu lézt na zahradu, tak pak si stěkej, jinak buď zticha!
895444
Psy mám rád, ale jen když jim dovolím se přiblížit. Nesnáším, když jdu normálně venku a nejaký pes musí jít až úplně ke mne, aby mne musel čichat. Dále nesnáším když jdu v klidu kolem plotu a nějaký hafan musí přiletět se štěkotem, který když mám třeba sluchátka nebo se dívám do mobilu mne vyleká. A to je co druhý plot. [i]Kurňa, až ti přes něj budu lézt na zahradu, tak pak si stěkej, jinak buď zticha![/i]
8 -3
reagovat
reaguje na: RainMakeR
kočka te skrabne a ani ji nemusis nasrat..

hafani hledaj bomby, slapou na miny, pomahaj slepcům a jinak postiženým, při lavině/zemětřesení pomáhaj atd.. kočka dokáže.. dojít si na záchod..
895441
kočka te skrabne a ani ji nemusis nasrat.. hafani hledaj bomby, slapou na miny, pomahaj slepcům a jinak postiženým, při lavině/zemětřesení pomáhaj atd.. kočka dokáže.. dojít si na záchod..
895428
14 -2
reagovat
reaguje na: House5
Nevychované kočky nepotkávám, kvůli nevychovaným psům jsem a) zjizvený b) ozbrojený.
895440
Nevychované kočky nepotkávám, kvůli nevychovaným psům jsem a) zjizvený b) ozbrojený.
895439
6 -2
reagovat
reaguje na: RainMakeR
To je trochu pritazene za vlasy, tady už hraje podstatný aspekt výchova majitelem a rasa. :) Nebo ti můžu oponovat kocicim lezením na hrudi když se budis a najednou vyzkratuje v ten devil mód a muze ti vypichnout drapem oko :D 
Bejvalka měla pár týdnů starého kocoura a byla s ním fakt zábava, top cut, ale neskrabal, rovnou se zaryl do tebe drápky a držel a nepustil. 
895439
To je trochu pritazene za vlasy, tady už hraje podstatný aspekt výchova majitelem a rasa. *:)* Nebo ti můžu oponovat kocicim lezením na hrudi když se budis a najednou vyzkratuje v ten devil mód a muze ti vypichnout drapem oko *:D*  Bejvalka měla pár týdnů starého kocoura a byla s ním fakt zábava, top cut, ale neskrabal, rovnou se zaryl do tebe drápky a držel a nepustil. 
895428
2 -2
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)

Team Ted

Vazne nemam rad macky, obsere to cely dvor a smrdi to ako tisic skunkov. Je to celkovo taludny tvor.
Pes je partak do pohody aj nepohody.
895437
Vazne nemam rad macky, obsere to cely dvor a smrdi to ako tisic skunkov. Je to celkovo taludny tvor. Pes je partak do pohody aj nepohody.
Team Ted
895431
6 -5
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Podle me tu mam spojence a uz se projevili! :D
895433
Podle me tu mam spojence a uz se projevili! :D
895431
4 -1
reagovat
Teda, mile mě překvapilo, že je to nakonec Ted George proti zbytku MZ:D

A kočky jsou cistotne a nesmrdi! 
895431
Teda, mile mě překvapilo, že je to nakonec Ted George proti zbytku MZ*:D* A kočky jsou cistotne a nesmrdi! 
3 -5
reagují: Cobretti, TedGeorge
reagovat
reaguje na: esmo
No vidíš a v Japonsku mají ještě 14.brezna White Day, kdy zase chlapi dávají dárek holkám. Na Valentýna to dělají holky. :)
895429
No vidíš a v Japonsku mají ještě 14.brezna White Day, kdy zase chlapi dávají dárek holkám. Na Valentýna to dělají holky. *:)*
895276
0 0
reagovat
+ psi napadnou a zrání člověka s trvalým následkem.
Kočka tě max škrábne když ji nasereš a pár dni se nebude mazlit 
895428
+ psi napadnou a zrání člověka s trvalým následkem. Kočka tě max škrábne když ji nasereš a pár dni se nebude mazlit 
2 -6
reagují: dreamy, House5
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Podle me psum krivdis a generalizujes. Já vím, že to dělám já u koček :D
895423
Podle me psum krivdis a generalizujes. Já vím, že to dělám já u koček :D
895422
5 -1
reagovat

Kočky > psi

Měli jsme dvě kočky. kočku a kocoura. Byli boží. 
Kočky mají styl.

Psa bych nechtěl, ten je schopnej žrát svoje vlastní výkaly. Pořád otravuje s hraním ... Furt se nutí...
895422
Měli jsme dvě kočky. kočku a kocoura. Byli boží.  Kočky mají styl. Psa bych nechtěl, ten je schopnej žrát svoje vlastní výkaly. Pořád otravuje s hraním ... Furt se nutí...
Kočky > psi
2 -7
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: DarkSith
Nemusím, akorát čeká až umřu
895408
Nemusím, akorát čeká až umřu
895407
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Musíš to brát tak, že o tebe má starost. ;)
895407
Musíš to brát tak, že o tebe má starost. *;)*
895392
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: esmo
FULL CIRCLE! :D:+
895399
FULL CIRCLE! *:D**:+*
895396
11 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
A přitom to je přesně to co by Disk na toho Valentýna chtěl, aby ho lechtaly něčí fousky v nose...
895396
A přitom to je přesně to co by Disk na toho Valentýna chtěl, aby ho lechtaly něčí fousky v nose...
895395
19 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: esmo
Já teda vážně nemám rád, když mě lechtají fousky v nose.
895395
Já teda vážně nemám rád, když mě lechtají fousky v nose.
895394
2 -1
reagují: esmo
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se