Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 3121 - 3140 Napsat příspěvek
reaguje na: The Joker
A to tu niekto minule písal, že veď sa to AI za dva mesiace nikam neposunulo ako argument, že to nikdy v ničom nenahradí človeka :D
Tipujem, že je to ten istý čo to mínuskuje.
Ja nehovorím, že toto je použiteľné, ale stále je to všetko v plienkach a pritom to v mnohých prípadoch vytvára až neuveriteľné veci. Napríklad stále mi ukazovalo posty tohoto profilu a asi trikrát som sa zamiloval kým som si uvedomil že to aiportrait znamená že je to naozaj aiportrait :D link
895481
A to tu niekto minule písal, že veď sa to AI za dva mesiace nikam neposunulo ako argument, že to nikdy v ničom nenahradí človeka *:D* Tipujem, že je to ten istý čo to mínuskuje. Ja nehovorím, že toto je použiteľné, ale stále je to všetko v plienkach a pritom to v mnohých prípadoch vytvára až neuveriteľné veci. Napríklad stále mi ukazovalo posty tohoto profilu a asi trikrát som sa zamiloval kým som si uvedomil že to aiportrait znamená že je to naozaj aiportrait *:D* https://www.threads.net/@tonyukuk100/post/C2zrfX1IXQx
895476
3 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: MarvinP
Ja to beru hlavne z pohledu, ze 15 mesicu zpatky vetsina lidi ani nevedela, co znamena AI. Ten progress mne pripada extremni.
895476
Ja to beru hlavne z pohledu, ze 15 mesicu zpatky vetsina lidi ani nevedela, co znamena AI. Ten progress mne pripada extremni.
895475
6 -1
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: The Joker
je to super, s každým zkouknutím divnější, člověk si může zahrát hru, kolik divností tam najde.
895475
je to super, s každým zkouknutím divnější, člověk si může zahrát hru, kolik divností tam najde.
895472
0 -1
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: The Joker
Nie, myslim skor to, ze vyjdem do zahradky a polka zahradky (nemame ju velku) smrdi od macacich exkrementov, co je nasobne vyraznejsi zapach nez co dokaze vyprodukovat pes aj keby mal crevne tazkosti:) A to nehovorim o tom, ked do toho nahodou clovek stupi, radost umyvat, ked ta z toho smradu co dve sekundy napina.
895473
Nie, myslim skor to, ze vyjdem do zahradky a polka zahradky (nemame ju velku) smrdi od macacich exkrementov, co je nasobne vyraznejsi zapach nez co dokaze vyprodukovat pes aj keby mal crevne tazkosti*:)* A to nehovorim o tom, ked do toho nahodou clovek stupi, radost umyvat, ked ta z toho smradu co dve sekundy napina.
895445
3 -4
reagovat
Sora od OpenAI, ktera z textu dela video.
895472
[url=https://x.com/OpenAI/status/1758192957386342435?s=20]Sora od OpenAI[/url], ktera z textu dela video.
3 -1
reagují: RainMakeR, MarvinP
reagovat
Kamarádka má Mopse, fenku.
Tenhle pes je asi jedinej, kterej je fakt nejvíc srandovní, pohodovej a stylovej co znám.

 Frank z MiB a taky JB z Kingsmanu  8):+ 
Kam se sere Lassie , komisař Rex a další 
895468
Kamarádka má Mopse, fenku. Tenhle pes je asi jedinej, kterej je fakt nejvíc srandovní, pohodovej a stylovej co znám.  Frank z MiB a taky JB z Kingsmanu  *8)**:+*  Kam se sere Lassie , komisař Rex a další 
0 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já byl kdysi na Hodonínsku ve sklípku a jeden kamarád mi v nočních hodinách půjčil psa, ať ho vyvenčím. Ztratil sem ho, kočku mi nedávej.

Pes se následující den našel v sousední obci. Živej.
895465
Já byl kdysi na Hodonínsku ve sklípku a jeden kamarád mi v nočních hodinách půjčil psa, ať ho vyvenčím. Ztratil sem ho, kočku mi nedávej. [spoiler]Pes se následující den našel v sousední obci. Živej.[/spoiler]
895464
2 0
reagovat
Ricky Gervais měl vždycky psy a neměl rád kočky. Pak si jednu pořídil a miluje ji. 
Až bude Ted zase na Hodonínsku, tak mu jednu narvu do batohu a pojede ve stylu Argylle domů 8)
895464
Ricky Gervais měl vždycky psy a neměl rád kočky. Pak si jednu pořídil a miluje ji.  Až bude Ted zase na Hodonínsku, tak mu jednu narvu do batohu a pojede ve stylu Argylle domů *8)*
3 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Kačenu
895463
Kačenu
895460
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
tak třeba policajti, myslivci, dozorci ve vězení  ...:D:D:D:D
895462
tak třeba policajti, myslivci, dozorci ve vězení  ...*:D**:D**:D**:D*
895447
0 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
+1 pro pejsky.
895461
+1 pro pejsky.
895460
4 -1
reagovat
Taylor Swift má psa nebo kočku ? 
895460
Taylor Swift má psa nebo kočku ? 
0 0
reagují: esmo, TedGeorge
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Holuby sú plným právom označované ako operené potkany a každá smrť holuba je pre mňa balzam na dušu, samozrejme ak je smrť rýchla a bezbolestná, týraním opovrhujem.
895459
Holuby sú plným právom označované ako operené potkany a každá smrť holuba je pre mňa balzam na dušu, samozrejme ak je smrť rýchla a bezbolestná, týraním opovrhujem.
895454
3 -2
reagovat
reaguje na: Barv666
895458
https://www.youtube.com/watch?v=xrAIGLkSMls
895456
0 0
reagovat
reaguje na: Barv666
895457
[url=https://i.pinimg.com/originals/94/a2/8b/94a28bd381a12b17f4fdf524623db6f6.jpg]Chápu [/url]
895456
1 0
reagovat
Mně se líbí veverky :)
895456
Mně se líbí veverky *:)*
2 0
reagují: TedGeorge, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Nejsem úplně ochotný tuhle diskuzi opustit s tím, že jsou kočky super, ale ok. :D
895455
Nejsem úplně ochotný tuhle diskuzi opustit s tím, že jsou kočky super, ale ok. *:D*
895454
5 0
reagovat
Psi i kočky jsou super. Pojďme se spojit proti jiným zvířatům: Andulky jsou k ho.nu.
895454
Psi i kočky jsou super. Pojďme se spojit proti jiným zvířatům: Andulky jsou k ho.nu.
4 -4
reagují: Attikus, TedGeorge
reagovat

Survivor a MMA

Tiež ma prekvapila účasť Mikýřa, keď som videl to jeho video som myslel, že trolluje, takže nejaký zostrih si možno pozriem (bude kontent), čo chápem o dosť menej je, prečo sa tam trepe Pirát, ktorému ešte ani len nezaschla krv na Karlosovom skalpe. No a keď už som pri MMA tak dúfam, že v sobotu vyhrá v rámci KSW MMA Leo Brichta, je to celkom sympatický chalan čo vyzerá, že to má v hlave zrovnané a fandím mu.
895453
Tiež ma prekvapila účasť Mikýřa, keď som videl to jeho video som myslel, že trolluje, takže nejaký zostrih si možno pozriem (bude kontent), čo chápem o dosť menej je, prečo sa tam trepe Pirát, ktorému ešte ani len nezaschla krv na Karlosovom skalpe. No a keď už som pri MMA tak dúfam, že v sobotu vyhrá v rámci KSW MMA Leo Brichta, je to celkom sympatický chalan čo vyzerá, že to má v hlave zrovnané a fandím mu.
Survivor a MMA
0 0
reagovat
Psi jsou lepší.

Tímto bych tuhle zbytečnou diskuzi uzavřel. :D
895451
Psi jsou lepší. Tímto bych tuhle zbytečnou diskuzi uzavřel. *:D*
7 -3
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se