Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 22881 - 22900 Napsat příspěvek
reaguje na: verbst
Mozno by stacilo, keby na mna povysenecky nereagoval na zaciatku hned Tony, pricom bol navyse totalne mimo (opakujem - slovenski studenti) a vzal si k srdcu moju prosbu - aby na mna reagoval do Vzkazniku.

Len pre upresnenie, takto to zacalo. To akoze k tej "vztahovacnosti".
722668
Mozno by stacilo, keby na mna povysenecky nereagoval na zaciatku hned Tony, pricom bol navyse totalne mimo (opakujem - slovenski studenti) a vzal si k srdcu moju prosbu - aby na mna reagoval do Vzkazniku. Len pre upresnenie, [url=https://ibb.co/6sRkM2D]takto to zacalo[/url]. To akoze k tej "vztahovacnosti".
722657
3 -10
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Protože nejste z Brna :D

Ale taky jsem to slyšel v Tonyho souvislosti, takže mi to žíly netrhá.


Chorobná vztahovačnost, povýšenectví a celkovej know-it-all attitude Goreckiho to tu trochu rozvířilo až do rozměrů, kde to být nemuselo.
A přitom stačilo napsat tu původní odpověď na Tonyho (všichni víme, že většinu času trollí) trochu s nadhledem a nebrat se tak strašně vážně.
722657
Protože nejste z Brna *:D* Ale taky jsem to slyšel v Tonyho souvislosti, takže mi to žíly netrhá. Chorobná vztahovačnost, povýšenectví a celkovej know-it-all attitude Goreckiho to tu trochu rozvířilo až do rozměrů, kde to být nemuselo. A přitom stačilo napsat tu původní odpověď na Tonyho (všichni víme, že většinu času trollí) trochu s nadhledem a nebrat se tak strašně vážně.
722655
18 -3
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: Vardant
Indiáni = rómovia som nepočul ani ja ;) Ale v tejto diskusii to tak bohužiaľ vyznelo.
722655
Indiáni = rómovia som nepočul ani ja *;)* Ale v tejto diskusii to tak bohužiaľ vyznelo.
722652
4 -2
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Vardant
Nápodobně.
722653
Nápodobně.
722652
7 -3
reagovat
Já jsem teda indiáni = romové nikdy v životě neslyšel :)
722652
Já jsem teda indiáni = romové nikdy v životě neslyšel *:)*
11 -3
reagují: Godlike, FallenMaia, connor
reagovat
Klasika, Tony je ten nejchytřejší, my ostatní jsme to nepochopili, z horka nám je*e a jenom Tony je letadlo. :D
722651
Klasika, Tony je ten nejchytřejší, my ostatní jsme to nepochopili, z horka nám je*e a jenom Tony je letadlo. *:D*
5 -8
reagovat
Akože bez prdele, ja som to tiež tak pochopil. Indiánov prepadávajúcich dostavník ako prirovnanie k rómom a myslím že to tak pochopil skoro každý kto si prečítal túto diskusiu ;) Preto aj tá moja následná otázka.
722650
Akože bez prdele, ja som to tiež tak pochopil. Indiánov prepadávajúcich dostavník ako prirovnanie k rómom a myslím že to tak pochopil skoro každý kto si prečítal túto diskusiu *;)* Preto aj tá moja následná otázka.
1 -5
reagovat
reaguje na: SteKi
Pretoze ma neustale potrebu na mna reagovat mimo Vzkazniku, ako som ho uz niekolkokrat prosil.?)
722649
Pretoze ma neustale potrebu na mna reagovat mimo Vzkazniku, ako som ho uz niekolkokrat prosil.*?)*
722647
1 -8
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ano, vazne. V kontexte v akom si to pouzil si dovolim tvrdit, ze VSETCI tu to pochopili ako narazku na Romov. Nielen Darksith.

Najma tu nejde o to samotne slovo, co velmi dobre vies a len demagogicky zavadzas, ale o "az ti indiani v okoli Brna prepadnou dostavnik, nebudes kritizovat Hartigana za to, ze sa mu nepaci mnozstvo slovenskych studentov v Brne". Cista demencia, nemyslis?

Ale ako vravim, asi mi naozaj jebe a opakujem posledny odstavec mojho predchadzajuceho prispevku.
722648
Ano, vazne. V kontexte v akom si to pouzil si dovolim tvrdit, ze VSETCI tu to pochopili ako narazku na Romov. Nielen Darksith. Najma tu nejde o to samotne slovo, co velmi dobre vies a len demagogicky zavadzas, ale o "az ti indiani v okoli Brna prepadnou dostavnik, nebudes kritizovat Hartigana za to, ze sa mu nepaci mnozstvo slovenskych studentov v Brne". Cista demencia, nemyslis? Ale ako vravim, asi mi naozaj jebe a opakujem posledny odstavec mojho predchadzajuceho prispevku.
722646
2 -10
reagovat
reaguje na: Gorecki
Preco? Ale fakt preco? PRE-CO?!?.....do toho zbytocne vrtas?!? :D:D:D
722647
Preco? Ale fakt preco? PRE-CO?!?.....do toho zbytocne vrtas?!? *:D**:D**:D*
722644
11 -1
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: Gorecki
"Ano, "indiani" je vseobecne vnimane ako pseudonym pre kriminalnych Romov." 

To jako vážně? :D

Připomíná mi to jak vynikající komik Vladimír Dvořák v jednom standupu za komunismu použil slovo rudoch, když vyprávěl něco o indiánech, sál utichl a on se klepal ještě dlouho, aby mu to nepoložilo kariéru. 
722646
"Ano, "indiani" je vseobecne vnimane ako pseudonym pre kriminalnych Romov."  To jako vážně? *:D* Připomíná mi to jak vynikající komik Vladimír Dvořák v jednom standupu za komunismu použil slovo rudoch, když vyprávěl něco o indiánech, sál utichl a on se klepal ještě dlouho, aby mu to nepoložilo kariéru. 
722644
7 -4
reagují: Gorecki
reagovat
Uz se na to fakt vyserte
722645
Uz se na to fakt vyserte
7 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ano, "indiani" je vseobecne vnimane ako pseudonym pre kriminalnych Romov.
Pochopil to aj Darksith, ktory nevahal a hned sa pridal so svojimi "nazormi".

To co si tu zacal splietat so svojim cestovanim za rodicmi je taka primitivna a trapna vyhovorka, ze je mi ta az luto. Bud chlap a priznaj sa ako si to myslel, vyjdes z toho lepsie. To cakam, ze napises.

Hartigan pisal o tom, ako je super, ked z Brna vypadnu slovenski studenti. Na to bola moja reakcia podpora Tedovho ironickeho komentu a pozdych, kolko ludi Hartiganov nazor TU NA MZ (kde by som to necakal) podporilo.

A na to si sa ty na mna oboril, ze ak mi "indiani" prepadnu v okoli Brna "dostavnik", nebudem ho hrdinsky kritizovat, plus tento :- smajlik.

Ale to je samozrejme len moja chyba, ze som si neuvedomil, ze pises o svojej rodnej hrudi, kam zvyknes cestovat, ked mas spozdeni, odkazujes na westerny, vo FAQ moviezone je informacia o tom, ze Tony casto pise nazor "cokoliv od Nuseláku na východ je venkov" a preto mi podla tvojich slov "jebe". Instant classic.
722644
Ano, "indiani" je vseobecne vnimane ako pseudonym pre kriminalnych Romov. Pochopil to aj Darksith, ktory nevahal a hned sa pridal so svojimi "nazormi". To co si tu zacal splietat so svojim cestovanim za rodicmi je taka primitivna a trapna vyhovorka, ze je mi ta az luto. Bud chlap a priznaj sa ako si to myslel, vyjdes z toho lepsie. To cakam, ze napises. Hartigan pisal o tom, ako je super, ked z Brna vypadnu slovenski studenti. Na to bola moja reakcia podpora Tedovho ironickeho komentu a pozdych, kolko ludi Hartiganov nazor TU NA MZ (kde by som to necakal) podporilo. A na to si sa ty na mna oboril, ze ak mi "indiani" prepadnu v okoli Brna "dostavnik", nebudem ho hrdinsky kritizovat, plus tento *:-* smajlik. Ale to je samozrejme len moja chyba, ze som si neuvedomil, ze pises o svojej rodnej hrudi, kam zvyknes cestovat, ked mas spozdeni, odkazujes na westerny, vo FAQ moviezone je informacia o tom, ze Tony casto pise nazor "cokoliv od Nuseláku na východ je venkov" a preto mi podla tvojich slov "jebe". Instant classic.
722630
2 -12
reagují: SteKi, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Disketa1
WOW, tohle už přeháníte vkládat do úst rasismus, který si nemyslím ani omylem. :-

Pokolikáte musím napsat, že jsem indiány a dostavník použil jako alegorii na divoký západ a mimopražský venkov, jestli to nechápeš stejně jako Gorecki, tak tam máš asi taky dost teplo.

To co jsem napsal před chvílí je parodie na to co si myslí Gorecki.
722643
WOW, tohle už přeháníte vkládat do úst rasismus, který si nemyslím ani omylem. *:-* Pokolikáte musím napsat, že jsem indiány a dostavník použil jako alegorii na divoký západ a mimopražský venkov, jestli to nechápeš stejně jako Gorecki, tak tam máš asi taky dost teplo. To co jsem napsal před chvílí je parodie na to co si myslí Gorecki.
722641
8 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Pořád z toho čouhá primitivní rasismus. Ale to by nebyl Tony, že ano. ;)
722641
Pořád z toho čouhá primitivní rasismus. Ale to by nebyl Tony, že ano. *;)*
722630
2 -7
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Gorecki
Co čekáš že ti napíšu , že jsou indiáni alegorie na loupeživé cikánské slovenské studenty ? :D

Omg, tohle přirovnání, že mi dostavník přepadli indiáni, používám když jedu k rodičům na konec světa a mam zpoždění a to je část republiky, kam si cikáni netroufnou a Slovákům se tam nevyplatí přestěhovat se. :D
722630
Co čekáš že ti napíšu , že jsou indiáni alegorie na loupeživé cikánské slovenské studenty ? *:D* Omg, tohle přirovnání, že mi dostavník přepadli indiáni, používám když jedu k rodičům na konec světa a mam zpoždění a to je část republiky, kam si cikáni netroufnou a Slovákům se tam nevyplatí přestěhovat se. *:D*
722560
5 -5
reagují: Gorecki, Disketa1
reagovat
reaguje na: gaboo
To já taky, vůbec sem nelezte!:D
722629
To já taky, vůbec sem nelezte!*:D*
722613
5 -1
reagovat
keď to tu čítam, som rád, že som študoval na slovenskej vysokej škole
722613
keď to tu čítam, som rád, že som študoval na slovenskej vysokej škole
8 -2
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Prave ze ne, kdyz to bude v komentarich u vyplachu tak si muzu precist kdo je dement i bez zalogovani :D
722611
Prave ze ne, kdyz to bude v komentarich u vyplachu tak si muzu precist kdo je dement i bez zalogovani *:D*
722593
4 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
A neni to jedno, jestli anketa nebo normalni diskuze?:D
722593
A neni to jedno, jestli anketa nebo normalni diskuze?*:D*
722570
0 -1
reagují: earthworm
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se