Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 22921 - 22940 Napsat příspěvek
Jenom bych tu chtel napsat, ze ja Slovaky, Slovenky a Slovensko vseobecne miluju a kdyby jich u nas bylo vice, vubec bych se nezlobil.
722488
Jenom bych tu chtel napsat, ze ja Slovaky, Slovenky a Slovensko vseobecne miluju a kdyby jich u nas bylo vice, vubec bych se nezlobil.
6 -5
reagovat
reaguje na: Gorecki
Mám pocit, že už jsem tu psal několikrát, že cokoliv od Nuseláku na východ je venkov a vážně hrozí, že ti tam dostavník přepadnou indiáni. 

Je to především narážka na divoký západ a indiány, OMG!!! :D
722487
Mám pocit, že už jsem tu psal několikrát, že cokoliv od Nuseláku na východ je venkov a vážně hrozí, že ti tam dostavník přepadnou indiáni.  Je to především narážka na divoký západ a indiány, OMG!!! *:D*
722485
6 -5
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: Gorecki
To by inak aj mňa zaujímalo ;):+
722486
To by inak aj mňa zaujímalo *;)**:+*
722485
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ked uz teda trvas na tej verejnej debate, mozes mi vysvetlit ako si od Hartiganovej "buranskej" poznamky o vyklidneni Brna od studujucich Slovakov (pricom som reagoval cisto na Tedov ironicky koment) presiel k reakcii na mna a k nejakym "indianom", koho si tym myslel a preco by som mal na zaklade toho podla teba byt menej benevolentny voci jeho buranskemu komentu?
Vies mi vysvetlit suvis?
Okrem toho, ze si potreboval na mna reagovat?

Vidim, ze sa v tom chces evidentne vyzivat, tak nech sa paci.
722485
Ked uz teda trvas na tej verejnej debate, mozes mi vysvetlit ako si od Hartiganovej "buranskej" poznamky o vyklidneni Brna od studujucich Slovakov (pricom som reagoval cisto na Tedov ironicky koment) presiel k reakcii na mna a k nejakym "indianom", [b]koho si tym myslel[/b] a preco by som mal na zaklade toho podla teba byt menej benevolentny voci jeho buranskemu komentu? Vies mi vysvetlit suvis? Okrem toho, ze si potreboval na mna reagovat? Vidim, ze sa v tom chces evidentne vyzivat, tak nech sa paci.
722483
1 -6
reagují: AndyKaufman, FallenMaia
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Hrach na stenu
722484
Hrach na stenu
722483
1 -5
reagovat
Gorecki, fakt ti jebe, nikde jsem nic o Romech nepsal, opravdu tam máte horko....
722483
Gorecki, fakt ti jebe, nikde jsem nic o Romech nepsal, opravdu tam máte horko....
5 -4
reagují: Gorecki, Gorecki
reagovat
reaguje na: SteKi
Prečo by mu jebalo????? :-:-:-

Veď len reagoval na moju otázku!! Aspoň nereagoval podobným štýlom ako TedGeorge :-
722482
Prečo by mu jebalo????? *:-**:-**:-* Veď len reagoval na moju otázku!! Aspoň nereagoval podobným štýlom ako TedGeorge *:-*
722476
2 -1
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: Kostěj
1. Ja proti nicomu nebojujem, ak vies citat, pisem, ze som Hartiganovu poznamku ignoroval. Reagoval som na Tonyho zavedenie tematu k Romom.

2. Ta "nadavka" je presne to slovickarenie, ktoreho sa chytas. Skus to slovo nahradit "navazanim sa", ak uz trvas na nejakom oznaceni, aj ked teda verim tomu, ze chapes kontext aj bez nalepiek.

3. Tony ma so mnou osobny problem, ktory si tu rad verejne ventiluje vzdy, ked ma prilezitost a je otravny nielen pre mna, ale najma pre OSTATNYCH. Preto ho vzdy vyzyvam, aby na mna reagoval do Vzkazniku, kde nikoho neotravuju a kde ich mozem lahsie ignorovat.

Som rad, ze sme sa snad konecne pochopili.:+
Vonku je pekne, idem na kupko. Snad nestretnem ziadnych "indianov".
722481
1. Ja proti nicomu nebojujem, ak vies citat, pisem, ze som Hartiganovu poznamku ignoroval. Reagoval som na Tonyho zavedenie tematu k Romom. 2. Ta "nadavka" je presne to slovickarenie, ktoreho sa chytas. Skus to slovo nahradit "navazanim sa", ak uz trvas na nejakom oznaceni, aj ked teda verim tomu, ze chapes kontext aj bez nalepiek. 3. Tony ma so mnou osobny problem, ktory si tu rad verejne ventiluje vzdy, ked ma prilezitost a je otravny nielen pre mna, ale najma pre OSTATNYCH. Preto ho vzdy vyzyvam, aby na mna reagoval do Vzkazniku, kde nikoho neotravuju a kde ich mozem lahsie ignorovat. Som rad, ze sme sa snad konecne pochopili.*:+* Vonku je pekne, idem na kupko. Snad nestretnem ziadnych "indianov".
722479
2 -5
reagovat
reaguje na: Gorecki
Chápu to docela dobře: nejsou to nadávky ale mohly by být (pokud za něco co ten člověk řekl dosadíte něco, co neřekl). I tak jdu zapnout tu klimošku a ty klidně bojuj dál proti xenofobii - jde ti to výborně :+
722479
Chápu to docela dobře:[i] nejsou to nadávky ale mohly by být [/i](pokud za něco co ten člověk řekl dosadíte něco, co neřekl). I tak jdu zapnout tu klimošku a ty klidně bojuj dál proti xenofobii - jde ti to výborně *:+*
722477
6 -2
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: Kostěj
Takze chytas za slovicka? Ide o to, ze vsetci vieme, co je Hartigan zac aj ako to myslel. Dosad si za to cokolvek xenofobne od Bratislavcanov nadavajucich na vychodniarov, anglanov na poliakov, amerikancov na mexicanov, whateva.
Bolo to dementne, ale ignoroval som ho.

Ted si z toho urobil ironicky prdel, co som okomentoval tym, ze by to bolo vtipnejsie, keby Hartigan na ten svoj prispevok nedostal tolko palcov. A na to nasledovala tato Tonyho reakcia (pripominam, ze Hartigan hovoril o studakoch):

"Až ti přepadnou indiáni v okolí Brna dostavník, uvidíme, jak budeš hrdinně dávat Hartiganovi palce dolu :-"

Na to sa da povedat len jedno - WTF?

Uz chapeme, alebo si tiez zapnes klimu?
722477
Takze chytas za slovicka? Ide o to, ze vsetci vieme, co je Hartigan zac aj ako to myslel. Dosad si za to cokolvek xenofobne od Bratislavcanov nadavajucich na vychodniarov, anglanov na poliakov, amerikancov na mexicanov, whateva. Bolo to dementne, ale ignoroval som ho. Ted si z toho urobil ironicky prdel, co som okomentoval tym, ze by to bolo vtipnejsie, keby Hartigan na ten svoj prispevok nedostal tolko palcov. A na to nasledovala tato Tonyho reakcia (pripominam, ze Hartigan hovoril o studakoch): "Až ti přepadnou indiáni v okolí Brna dostavník, uvidíme, jak budeš hrdinně dávat Hartiganovi palce dolu *:-*" Na to sa da povedat len jedno - WTF? Uz chapeme, alebo si tiez zapnes klimu?
722473
4 -5
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: Gorecki
...tebe jebe. Asi ti je fakt horko :-
722476
...tebe jebe. Asi ti je fakt horko *:-*
722464
11 -3
reagují: FallenMaia
reagovat
včera na finálovém večeru pražského Pubquizu byly i dvě témata na Prahu a jedná otázka obsahovala i Brno, tak to zvedlo vlnu smíchu a místy i opovržení, co si to otázkáři dovolili :)
Otázka byla, ve kterém roce skončila pravidelná letecká linka mezi Prahou a Brnem. Tolerance 2 roky.
722475
včera na finálovém večeru pražského Pubquizu byly i dvě témata na Prahu a jedná otázka obsahovala i Brno, tak to zvedlo vlnu smíchu a místy i opovržení, co si to otázkáři dovolili :) Otázka byla, ve kterém roce skončila pravidelná letecká linka mezi Prahou a Brnem. Tolerance 2 roky.
1 -2
reagovat
reaguje na: Gorecki
Sorry, ale ty zhruba čtyři diskuzní vlákna ve kterých to může bejt, za těch...kolik, pět měsíců?? od toho jejího vyjádření na téma ošklivejch bílejch kritiků co si dovolujou vyjadřovat se k jejím filmům...to prostě prohledávat nebudu.. Někde to tam je, ale klidně to popři, je mi to jedno.
722474
Sorry, ale ty zhruba čtyři diskuzní vlákna ve kterých to může bejt, za těch...kolik, pět měsíců?? od toho jejího vyjádření na téma ošklivejch bílejch kritiků co si dovolujou vyjadřovat se k jejím filmům...to prostě prohledávat nebudu.. Někde to tam je, ale klidně to popři, je mi to jedno.
722471
5 -3
reagovat
reaguje na: verbst
Souhlasím bezvýhradně, myslím že je to společný pro všechny větší města. Nic víc bych v tom nehledal, kromě standardní dávky Hartiganova buranství. Ale nadávky? To fakt musí bejt člověk cíťa.
722473
Souhlasím bezvýhradně, myslím že je to společný pro všechny větší města. Nic víc bych v tom nehledal, kromě standardní dávky Hartiganova buranství. Ale nadávky? To fakt musí bejt člověk cíťa.
722469
7 -3
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: Kostěj
A btw, kde som vykrikoval, ze vam jebe? Len tak, ked uz mas teda tak v laske to citovanie.
722471
A btw, kde som vykrikoval, ze vam jebe? Len tak, ked uz mas teda tak v laske to citovanie.
722466
4 -6
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: Kostěj
Klidek, unika pointa.

Hint - Tonyho presun na "indianov prepadavajucich dostavniky", na co som sa ozval.
722470
Klidek, unika pointa. Hint - Tonyho presun na "indianov prepadavajucich dostavniky", na co som sa ozval.
722466
1 -10
reagovat
reaguje na: Kostěj
Já bych to neházel na Slováky. Ale přes léto se Brno opravdu krásně vylidní, protože studenti jedou domů, s rodičema na dovču apod. ... Jako výsledek se dokonce dá krásně zaparkovat bez toho, aniž by člověk 50 minut (to je můj rekord) hledal místo.

Takovej kokotskej výkřik to byl a kolik toho způsobil...
722469
Já bych to neházel na Slováky. Ale přes léto se Brno opravdu krásně vylidní, protože studenti jedou domů, s rodičema na dovču apod. ... Jako výsledek se dokonce dá krásně zaparkovat bez toho, aniž by člověk 50 minut (to je můj rekord) hledal místo. Takovej kokotskej výkřik to byl a kolik toho způsobil...
722466
0 -1
reagují: Kostěj
reagovat
Gorecki má evidentně v kanceláři velký horko. 
722468
Gorecki má evidentně v kanceláři velký horko. 
10 -2
reagovat
Ty vole...

"Teďka přes léto je Brno vážně dobrý, protože je poloprázdný.. tisíce Slováků z univerzit sbalili kufry a uprchli zpět do Tater.."

To jsou, prosím, ty nadávky. A tenhle týpek tu vykřikoval, že nám jebe, když jsme diskutovali nedávný výroky Brie Larson.
722466
Ty vole... [i]"Teďka přes léto je Brno vážně dobrý, protože je poloprázdný.. tisíce Slováků z univerzit sbalili kufry a uprchli zpět do Tater.." [/i]To jsou, prosím, ty nadávky. A tenhle týpek tu vykřikoval, že nám jebe, když jsme diskutovali nedávný výroky Brie Larson.
11 -3
reagují: Gorecki, Gorecki, verbst
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Zacalo to Hartiganovymi nadavkami na studujucich Slovakov a plynule preskocilo do Tonyho skaziek o "lupeznych" Romoch. Takze taky cocotizmus na druhu, kamuflovany za "humor".
722464
Zacalo to Hartiganovymi nadavkami na studujucich Slovakov a plynule preskocilo do Tonyho skaziek o "lupeznych" Romoch. Takze taky cocotizmus na druhu, kamuflovany za "humor".
722453
6 -10
reagují: SteKi
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se