Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 22901 - 22920 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
Prave ze ne, kdyz to bude v komentarich u vyplachu tak si muzu precist kdo je dement i bez zalogovani :D
722611
Prave ze ne, kdyz to bude v komentarich u vyplachu tak si muzu precist kdo je dement i bez zalogovani *:D*
722593
4 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
A neni to jedno, jestli anketa nebo normalni diskuze?:D
722593
A neni to jedno, jestli anketa nebo normalni diskuze?*:D*
722570
0 -1
reagují: earthworm
reagovat
Aj tak ste ale všetci furt kkti...
722591
Aj tak ste ale všetci furt kkti...
12 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jenže z takové ankety by se brzy stala přehlídka laciných hejtů na názorové oponenty. Něco takového by zde opravdu nebylo dobré.
722570
Jenže z takové ankety by se brzy stala přehlídka laciných hejtů na názorové oponenty. Něco takového by zde opravdu nebylo dobré.
722565
3 -3
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Mazec... A to ani nehrajeme hokej:D Ja bych tuto diskuzi dal normalne do vyplachu v neděli a na konci anketu, kdo je nejvetsi exot moviezone:D
722565
Mazec... A to ani nehrajeme hokej*:D* Ja bych tuto diskuzi dal normalne do vyplachu v neděli a na konci anketu, kdo je nejvetsi exot moviezone*:D*
5 -2
reagují: Disketa1
reagovat
Tieto slovensko-ceske vztahy su takym evergreenom, hoci by som ich necakal tu na MZ, ale Hartigan akoby sa preniesol z nejakych Noviniek ci Topiek.

Ja by som vsak stale chcel vediet, akych “indianov” mal Tony na mysli a ako suvisia so slovenskymi studentami.
722560
Tieto slovensko-ceske vztahy su takym evergreenom, hoci by som ich necakal tu na MZ, ale Hartigan akoby sa preniesol z nejakych Noviniek ci Topiek. Ja by som vsak stale chcel vediet, akych “indianov” mal Tony na mysli a ako suvisia so slovenskymi studentami.
4 -6
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Hartigan911111
Ty tvy prispevky jsou takovym suverenim stylem debilni, az se mi tu chce rozjet lifestyle blog.
722539
Ty tvy prispevky jsou takovym suverenim stylem debilni, az se mi tu chce rozjet lifestyle blog.
722537
14 -4
reagovat
reaguje na: do_Od
Tak kdybych chtěl studovat nějakou blbou fildu nebo FSS, tak by mě tam vzali. Já chtěl jít  v 2011 na obor, kde brali každýho patnáctýho. Takže se hod do klidu a zajdi si někam v Praze na kafe..
722537
Tak kdybych chtěl studovat nějakou blbou fildu nebo FSS, tak by mě tam vzali. Já chtěl jít  v 2011 na obor, kde brali každýho patnáctýho. Takže se hod do klidu a zajdi si někam v Praze na kafe..
722506
4 -14
reagují: TedGeorge
reagovat

BookZone

Kavárna malých zázraků - Nicolas Barreau

Tohle je přesně ten typ knihy, kterou jsem teď potřeboval. Krásná, optimistická kniha, jenž je sice jednodušší a trochu kýčová, ale ve výsledku od ní dostaneme přesně to co od ní očekáváme. Oddychovou zábavu, velmi hezký romantický příběh z Paříže a Benátek, který se čte moc dobře. Kniha je pozitivní a dokáže vykouzlit úsměv na tváři(něco podobného dokáže oblíbená komedie nebo romantický film), a potlačit mé cynické já. Není to žádný zázrak literatury, přesto je to poctivý a dobrý romantický příběh. A co si budeme povídat, jednou za čas jsou takovéhle příběhy potřeba. Amor vincit omnia. 7,5/10
722525
Kavárna malých zázraků - [url=https://www.databazeknih.cz/autori/nicolas-barreau-10962]Nicolas Barreau[/url] Tohle je přesně ten typ knihy, kterou jsem teď potřeboval. Krásná, optimistická kniha, jenž je sice jednodušší a trochu kýčová, ale ve výsledku od ní dostaneme přesně to co od ní očekáváme. Oddychovou zábavu, velmi hezký romantický příběh z Paříže a Benátek, který se čte moc dobře. Kniha je pozitivní a dokáže vykouzlit úsměv na tváři(něco podobného dokáže oblíbená komedie nebo romantický film), a potlačit mé cynické já. Není to žádný zázrak literatury, přesto je to poctivý a dobrý romantický příběh. A co si budeme povídat, jednou za čas jsou takovéhle příběhy potřeba. Amor vincit omnia. 7,5/10
BookZone
2 0
reagovat
722519
[url=https://giphy.com/gifs/DM9n9fNry8tq0]Výživný[/url]
2 0
reagovat
Neverim vlastnym ociam:D:D:D
722514
Neverim vlastnym ociam*:D**:D**:D*
10 0
reagovat
Tohle je epic. :D
722508
Tohle je epic. *:D*
3 -4
reagovat
reaguje na: Hartigan911111
"berou akorát místa českým studentům" :D jasně.

Nevím, kolik vysokých škol jsi studoval, ale většinou se na ně lidi nedostávají protože jsou ze Slovenska, ale protože v té hlavě něco mají, a něco pro to udělali. 

Argumenty tohohle typu, kdy někdo někomu něco bere, a nejčastěji práci, a nejlépe "nám" (není žádný my) jsou úplně nejvíc na přes držku. Buď jseš dost dobrej na to, abys tu práci dostal sám, nebo ne a dostane ji někdo lepší. Aplikuj si to na Brno a nepiš kraviny.
722506
"berou akorát místa českým studentům" *:D* jasně. Nevím, kolik vysokých škol jsi studoval, ale většinou se na ně lidi nedostávají protože jsou ze Slovenska, ale protože v té hlavě něco mají, a něco pro to udělali.  Argumenty tohohle typu, kdy někdo někomu něco bere, a nejčastěji práci, a nejlépe "nám" (není žádný my) jsou úplně nejvíc na přes držku. Buď jseš dost dobrej na to, abys tu práci dostal sám, nebo ne a dostane ji někdo lepší. Aplikuj si to na Brno a nepiš kraviny.
722495
11 -8
reagují: Hartigan911111
reagovat
reaguje na: Hartigan911111
Ja by som aj chcel aby sme zostali spolu, len keby ste nás tak neutlačovali, všetko bolo sústredené len na Prahu a okolie a my tu na východe sme boli odpad pod Tatrami a tak to vlastne aj zostalo do dnešných dní ;)
722503
Ja by som aj chcel aby sme zostali spolu, len keby ste nás tak neutlačovali, všetko bolo sústredené len na Prahu a okolie a my tu na východe sme boli odpad pod Tatrami a tak to vlastne aj zostalo do dnešných dní *;)*
722495
5 -3
reagovat
Hej, tu sa zbehla aká sebranka ty vole :D:D:D:+ Legendy Moviezone v priamom prenose :D
722501
Hej, tu sa zbehla aká sebranka ty vole *:D**:D**:D**:+* Legendy Moviezone v priamom prenose *:D*
11 -1
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Pretoze reaguje na ten odpad
722497
Pretoze reaguje na ten odpad
722482
1 -2
reagovat
Hlavně jsem tu ódu na Brno napsal proto, že jsem právě v Brně našel svého milovaného přítele. Proto už nějakou dobu jezdím do Brna. Proto miluju Brno. Chodíme spolu už deset měsíců. :+
722496
Hlavně jsem tu ódu na Brno napsal proto, že jsem právě v Brně našel svého milovaného přítele. Proto už nějakou dobu jezdím do Brna. Proto miluju Brno. Chodíme spolu už deset měsíců. *:+*
0 -15
reagovat
Slováci jsou sice asi fajn, já teda žádnýho fajn osobně neznám, ale Brno je jimi zaplavené a berou akorát místa českým studentům.. Hlavně že chtěli vlastní stát a teď jsou stejně všichni u nás. Ale hlavně že "My jsme Slováci."..?)
722495
Slováci jsou sice asi fajn, já teda žádnýho fajn osobně neznám, ale Brno je jimi zaplavené a berou akorát místa českým studentům.. Hlavně že chtěli vlastní stát a teď jsou stejně všichni u nás. Ale hlavně že "My jsme Slováci."..*?)*
6 -14
reagují: do_Od, FallenMaia
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
A ako to suvisi s odlevom Slovakov z Brna, resp. s reakciou na Hartigana?
Naozaj nechapem.

Predpokladam, ze Darksithove nasledne reakcie boli tiez len nepochopenim tvojho cisto nevinneho "venkovskeho" (stale nechapem suvis) komentu:

"Zajeď si někdy do místního ghetta po setmění a vystup z MHD. Uvidíme, jaký budeš po pár minutách hrdina. :D"
"To je tím, že ti místní v té tmě nebyli vidět. :D"

Asi ta tiez zle pochopil. Prepac. Vsetkym "jebe" z tepla, len ty si lietadlo.
Fakt sa uz na to vykasli a opakujem - do Vzkazniku!
722489
A ako to suvisi s odlevom Slovakov z Brna, resp. s reakciou na Hartigana? Naozaj nechapem. Predpokladam, ze Darksithove nasledne reakcie boli tiez len nepochopenim tvojho cisto nevinneho "venkovskeho" (stale nechapem suvis) komentu: "Zajeď si někdy do místního ghetta po setmění a vystup z MHD. Uvidíme, jaký budeš po pár minutách hrdina. *:D*" "To je tím, že ti místní v té tmě nebyli vidět. *:D*" Asi ta tiez zle pochopil. Prepac. Vsetkym "jebe" z tepla, len ty si lietadlo. Fakt sa uz na to vykasli a opakujem - do Vzkazniku!
722487
3 -4
reagovat
Jenom bych tu chtel napsat, ze ja Slovaky, Slovenky a Slovensko vseobecne miluju a kdyby jich u nas bylo vice, vubec bych se nezlobil.
722488
Jenom bych tu chtel napsat, ze ja Slovaky, Slovenky a Slovensko vseobecne miluju a kdyby jich u nas bylo vice, vubec bych se nezlobil.
6 -5
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se