Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 22301 - 22320 Napsat příspěvek
nejaky juror sa este vyjadroval, ze kvoli pravidlam, nemohli dat Joaquinovi Phoenixovi cenu za najlepsieho herca. Tak po tomto uz je kino iste na premieru :+
729144
nejaky juror sa este vyjadroval, ze kvoli pravidlam, nemohli dat Joaquinovi Phoenixovi cenu za najlepsieho herca. Tak po tomto uz je kino iste na premieru *:+*
1 0
reagovat
Tak Zlatého lva dostal Joker. Teď se do kina těším ještě více! :+
729134
Tak Zlatého lva dostal Joker. Teď se do kina těším ještě více! *:+*
5 0
reagovat
K trailerum... Posledni tri trailery byli v ikonce vzdycky dva afroameričani, pak date trailer na Black Christmas:D 
729129
K trailerum... Posledni tri trailery byli v ikonce vzdycky dva afroameričani, pak date trailer na Black Christmas*:D* 
5 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Tvl, doufám, že nic
729126
Tvl, doufám, že nic
729120
2 0
reagovat
Co je pls pravdy na tom, že se chystaj zfilmovat The Cursed Child a s origo castem? 
729120
Co je pls pravdy na tom, že se chystaj zfilmovat The Cursed Child a s origo castem? 
0 -2
reagují: Snipsley
reagovat

The World of Hans Zimmer

Rychlý dotaz - jak dlouho obvykle trvá koncert? Trestuhodně jsem zatím nebyl, ale asi to napravím teď na podzim. Hans tam osobně sice nebude, ale věřím, že i tak to bude super.
729109
Rychlý dotaz - jak dlouho obvykle trvá koncert? Trestuhodně jsem zatím nebyl, ale asi to napravím teď na podzim. Hans tam osobně sice nebude, ale věřím, že i tak to bude super.
The World of Hans Zimmer
0 0
reagovat
Hayley Atwell Bude v novým Mission Impossible!!! 
729104
Hayley Atwell Bude v novým Mission Impossible!!! 
16 -2
reagovat
reaguje na: do_Od
dumb orange fuck :-
729088
dumb orange fuck *:-*
729034
1 -2
reagovat
Ja sa tomu ani uz necudujem. Lebo v porovnani s tym co sa deje teraz u nas.... to by mal aj Fincher co robit aby to cele spracoval do serialu a aj tak by ludia neverili, ze je to podla skutocnych udalosti :D
729053
Ja sa tomu ani uz necudujem. Lebo v porovnani s tym co sa deje teraz u nas.... to by mal aj Fincher co robit aby to cele spracoval do serialu a aj tak by ludia neverili, ze je to podla skutocnych udalosti *:D*
10 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Sice bych ho proti Clintonová volil ale tohle je i na mě moc. :D :-
729051
Sice bych ho proti Clintonová volil ale tohle je i na mě moc. *:D* *:-*
729034
3 -3
reagovat
reaguje na: do_Od
Kokot. Neuvěřitelný tohleto. Jakože fakt neuvěřitelný.:(:- Už to není ani k smíchu.
729048
Kokot. Neuvěřitelný tohleto. Jakože fakt neuvěřitelný.*:(**:-* Už to není ani k smíchu.
729034
4 -2
reagovat
link

Everyone was laughing at me. Well, nobody's laughing now. :D
729034
[url=https://www.youtube.com/watch?v=6n7QA0Gr_oQ]https://www.youtube.com/watch?v=6n7QA0Gr_oQ[/url] [i]Everyone was laughing at me. Well, nobody's laughing now.[/i] *:D*
8 -2
reagují: CAPS_LOCK, DarkSith, verbst
reagovat
reaguje na: KARLOS
Aha, to mě nenapadlo! Díky, vyzkouším. 
729030
Aha, to mě nenapadlo! Díky, vyzkouším. 
729029
0 0
reagovat
reaguje na: the dark knight
Teď už moc ne, ale dřív jo a v pohodě...
Problém může dělat i to, že jestli máš ve jméně nějaký háček (dolsovně), bude to dělat bordel. Sice si nevzpomenu, kde to bylo, ale vím, že přesně tohle mi kdysi taky dělalo. Když sem napsal jméno bez diakritiky, vše bylo v pohodě.
729029
Teď už moc ne, ale dřív jo a v pohodě... Problém může dělat i to, že jestli máš ve jméně nějaký háček (dolsovně), bude to dělat bordel. Sice si nevzpomenu, kde to bylo, ale vím, že přesně tohle mi kdysi taky dělalo. Když sem napsal jméno bez diakritiky, vše bylo v pohodě.
729028
2 0
reagují: the dark knight
reagovat

Zavvi

Má někdo zkušenosti s nakupováním ze Zavvi? Chtěl jsem si objednat několik blůček, ale při platbě mi to pořád vyhazuje chybu, prý payment problem. Několikrát jsem zkoušel zadávat údaje znovu, všechny sedí, peníze na mém účtu jsou, ale furt nic. Může to třeba házet chybu kvůli britskému specifiku, že mají číslo domu před adresou, a proto se to nespáruje s mojí "cardholder address"?  S jinými e-shopy jako třeba Bookdepository jsem nikdy takový problém neměl. 
729028
Má někdo zkušenosti s nakupováním ze Zavvi? Chtěl jsem si objednat několik blůček, ale při platbě mi to pořád vyhazuje chybu, prý payment problem. Několikrát jsem zkoušel zadávat údaje znovu, všechny sedí, peníze na mém účtu jsou, ale furt nic. Může to třeba házet chybu kvůli britskému specifiku, že mají číslo domu před adresou, a proto se to nespáruje s mojí "cardholder address"?  S jinými e-shopy jako třeba Bookdepository jsem nikdy takový problém neměl. 
Zavvi
0 0
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: KARLOS
Ani z Brna, takže rovnou Praha.
729021
Ani z Brna, takže rovnou Praha.
729017
0 0
reagovat
reaguje na: SteKi
To je bohužel daň za jiné požitky, no ?)...
729020
To je bohužel daň za jiné požitky, no *?)*...
729019
0 0
reagovat
ale priprav sa na nemecky dabing :D
729019
ale priprav sa na nemecky dabing *:D*
0 0
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: Cinefil
Jestli seš z Brna, pak stojí v úvahu Vídeň s IMAXem laserovým...
729017
Jestli seš z Brna, pak stojí v úvahu Vídeň s IMAXem laserovým...
729012
0 -1
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: KARLOS
Věděl jsem, že je to masakr, ale až takový...? Teď se divím, že ho vůbec mají v Blavě. :D Každopádně jednou na něj budu muset zajít i za cenu cesty přes celou republiku. Tenet se jeví jako sázka na jistotu. ;)
729012
Věděl jsem, že je to masakr, ale až takový...? Teď se divím, že ho vůbec mají v Blavě. *:D* Každopádně jednou na něj budu muset zajít i za cenu cesty přes celou republiku. Tenet se jeví jako sázka na jistotu. *;)*
728952
2 0
reagují: KARLOS
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se