Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 22321 - 22340 Napsat příspěvek
Presne prave twitter je dobry na followovanie len toho coho chces - spravy, ludia, projekty a diskusie tam vobec neriesim. Fb len na skupiny a messenger a ig je fajn, lebo tam tiez neriesim diskusie a followujes to co chces, ostatne ignore. Takmer odfiltrovany od kokotin...
727333
Presne prave twitter je dobry na followovanie len toho coho chces - spravy, ludia, projekty a diskusie tam vobec neriesim. Fb len na skupiny a messenger a ig je fajn, lebo tam tiez neriesim diskusie a followujes to co chces, ostatne ignore. Takmer odfiltrovany od kokotin...
1 0
reagovat
reaguje na: KarelR
Díky, nějak jsem nechápal, proč se tady mluví o instant gratification platformách ve spojitosti se zpravodajstvím :D
Facebook mám x let jen na to, abych měl přístup do 2 zájmových skupin (kdy obě otevírám přímo odkazem na tu privátní wall) a abych mohl používat messenger (který používám přes messenger.com). Význam platformy schopné sdílet světu 160 znaků či platformy schopné sdílet obrázky jsem nepochopil (asi jsem moc starý). Takže vlastně jediná "sociální" platforma kterou používám je reddit.
727330
Díky, nějak jsem nechápal, proč se tady mluví o instant gratification platformách ve spojitosti se zpravodajstvím *:D* Facebook mám x let jen na to, abych měl přístup do 2 zájmových skupin (kdy obě otevírám přímo odkazem na tu privátní wall) a abych mohl používat messenger (který používám přes messenger.com). Význam platformy schopné sdílet světu 160 znaků či platformy schopné sdílet obrázky jsem nepochopil (asi jsem moc starý). Takže vlastně jediná "sociální" platforma kterou používám je reddit.
727324
2 -1
reagovat
Facebook je fajn. Díky mesengeru a hlavně se můžu dozvědět o spoustě setkání. Facebook mi umožňuje setkávat se s reálnými lidmi. Ostatně díky Facebooku mám svou drahou polovičku. :+
727329
Facebook je fajn. Díky mesengeru a hlavně se můžu dozvědět o spoustě setkání. Facebook mi umožňuje setkávat se s reálnými lidmi. Ostatně díky Facebooku mám svou drahou polovičku. *:+*
1 -8
reagovat
reaguje na: verbst
Já vím. Ale řešit reálný zprávy na Facebooku, kde na tebe algoritmus logicky plive akorát ty nejkontroverznější kraviny, mi teda nepřijde jako dobrej nápad :) To je přesně to, co zmrvilo americký volby. Facebook lidem do feedu nehází relevantní zprávy, ale pravej opak, protože (naštvaný) interakce => dosah 8)
727324
Já vím. Ale řešit reálný zprávy na Facebooku, kde na tebe algoritmus logicky plive akorát ty nejkontroverznější kraviny, mi teda nepřijde jako dobrej nápad *:)* To je přesně to, co zmrvilo americký volby. Facebook lidem do feedu nehází relevantní zprávy, ale pravej opak, protože (naštvaný) interakce => dosah *8)*
727323
5 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: KarelR
:D:D Já myslel zprávy jako zprávy :D:D Jako real news :D:D
727323
*:D**:D* Já myslel zprávy jako zprávy *:D**:D* Jako real news *:D**:D*
727322
0 0
reagují: KarelR
reagovat
reaguje na: verbst
Já tam mám na zprávy weby jako Empire Magazine, Coming Soon, The Playlist nebo Collider... :D
727322
Já tam mám na zprávy weby jako Empire Magazine, Coming Soon, The Playlist nebo Collider... *:D*
727320
4 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: do_Od
Přesně.
DVTV a aktuálně.cz už jsem "odlajkoval" protože jsem myslel, že mi z těch komentů opět drbne. Ten Deník se ještě drží v pohodě. Mám pocit, že maj plno elánu ty lidi mazat, nebo je degeni ještě nenašli :D
A jo, chcu český, protože další mě zajímá okrajově UK a docela dost US a od toho mám twitter.
727320
Přesně. DVTV a aktuálně.cz už jsem "odlajkoval" protože jsem myslel, že mi z těch komentů opět drbne. Ten Deník se ještě drží v pohodě. Mám pocit, že maj plno elánu ty lidi mazat, nebo je degeni ještě nenašli *:D* A jo, chcu český, protože další mě zajímá okrajově UK a docela dost US a od toho mám twitter.
727319
0 -1
reagují: KarelR
reagovat
reaguje na: verbst
Z českejch? To je těžký. DVTV, Svobodné forum, Aktuálně.cz, Radio Wave, Respekt a to je vlastně tak nějak vše. Debilní komentáře najdeš ale pod všema krom snad Wavu (ale to je spíš art než vyloženě zpravodajství), takže pod všema :D. Ale taky mi teda nic nebrání v tom to ignorovat a nerozklikávat. A když už rozkliknu, nejdebože něco napíšu, pak tam většinou objevím dost lidí, kteří smýšlí stejně, akorát se prostě neozvou.

Ale tak je to se vším, rozumní lidé se kterýma se chceš bavit budou mít přirozeně míň času trávit na FB diskuzema, takže tam najdeš spíš ty míň vzdělaný blbečky, co tam spamují nesmysly. A není to jen u nás, stejný to máš pod CNN atd.

Já si pak vždycky zvednu náladu procházením komentové sekce pod článkama z Onion News. :D
727319
Z českejch? To je těžký. DVTV, Svobodné forum, Aktuálně.cz, Radio Wave, Respekt a to je vlastně tak nějak vše. Debilní komentáře najdeš ale pod všema krom snad Wavu (ale to je spíš art než vyloženě zpravodajství), takže pod všema *:D*. Ale taky mi teda nic nebrání v tom to ignorovat a nerozklikávat. A když už rozkliknu, nejdebože něco napíšu, pak tam většinou objevím dost lidí, kteří smýšlí stejně, akorát se prostě neozvou. Ale tak je to se vším, rozumní lidé se kterýma se chceš bavit budou mít přirozeně míň času trávit na FB diskuzema, takže tam najdeš spíš ty míň vzdělaný blbečky, co tam spamují nesmysly. A není to jen u nás, stejný to máš pod CNN atd. Já si pak vždycky zvednu náladu procházením komentové sekce pod článkama z Onion News. *:D*
727316
6 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: KarelR
:D:D No tak to pak jo :D:D
Co tam teda máš z českejch zpráv? Deník N a dál? 
727316
*:D**:D* No tak to pak jo *:D**:D* Co tam teda máš z českejch zpráv? Deník N a dál? 
727313
0 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: verbst
No říkám, nemáš to správně nastavený, tyhle page bych ve feedu nikdy neměl :D
727313
No říkám, nemáš to správně nastavený, tyhle page bych ve feedu nikdy neměl *:D*
727312
3 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: KarelR
Tak ono to není úplně o reagování. Ale když si rozklikneš (nedejbože) ten příspěvek, tak pár komentářů vidíš. A dva nebo tři vidíš i při jen scrollování ;)
Co jsem si všiml, tak většinou je to poslední dobou tak, že např.: pod Seznam Zprávy, Chvilkama, Společně apod. už reagujou jenom dementi a pak to jako nejde nevidět, žejo.
A pádem tím třeba jako u mě je fakt těžký se jim vyhnout.
Nemusíš reagovat, aby tě ta demence nedeprimovala.
727312
Tak ono to není úplně o reagování. Ale když si rozklikneš (nedejbože) ten příspěvek, tak pár komentářů vidíš. A dva nebo tři vidíš i při jen scrollování *;)* Co jsem si všiml, tak většinou je to poslední dobou tak, že např.: pod Seznam Zprávy, Chvilkama, Společně apod. už reagujou jenom dementi a pak to jako nejde nevidět, žejo. A pádem tím třeba jako u mě je fakt těžký se jim vyhnout. Nemusíš reagovat, aby tě ta demence nedeprimovala.
727308
0 -1
reagují: KarelR
reagovat
reaguje na: SteKi
Já nechápu... to je tak těžký se idiotům na FB vyhnout? Mně to vůbec nedělá problém, prostě konzumuju obsah, co mě zajímá, a zbytek neřeším.

To má jako každej z nás povinnost reagovat tam na všechno, s čím nesouhlasí, nebo mu přijde úplně na hlavu? :D
727308
Já nechápu... to je tak těžký se idiotům na FB vyhnout? Mně to vůbec nedělá problém, prostě konzumuju obsah, co mě zajímá, a zbytek neřeším. To má jako každej z nás povinnost reagovat tam na všechno, s čím nesouhlasí, nebo mu přijde úplně na hlavu? *:D*
727307
8 0
reagují: verbst
reagovat
Inak to je fakt, facebook vyplavuje extremne retardovany ludsky odpad v poslednej dobe. Podla mna aj preto instagram tak rastie. Normalnych ludi uz nebavi citat tie sracky jedincov s iq pod 90, co prave objavili internet. Ja sa na tom zatial este smejem a pravdu povediac to aj vyhladavam (napr. preco ludom hrabe je velka studnica mudrosti :D ) ale uznavam, ze niekedy je to uz deprimujuce ked vidim ako strasne dokazu byt ludia ....hlupi 
727307
Inak to je fakt, facebook vyplavuje extremne retardovany ludsky odpad v poslednej dobe. Podla mna aj preto instagram tak rastie. Normalnych ludi uz nebavi citat tie sracky jedincov s iq pod 90, co prave objavili internet. Ja sa na tom zatial este smejem a pravdu povediac to aj vyhladavam (napr. preco ludom hrabe je velka studnica mudrosti *:D* ) ale uznavam, ze niekedy je to uz deprimujuce ked vidim ako strasne dokazu byt ludia ....hlupi 
4 0
reagují: KarelR
reagovat
Já Facebook, resp. Messenger, používám hlavně na komunikaci, i když mám SMS "zadarmo", je to pro mě pohodlnější. A Facebook pak primárně kvůli profesním a hobby skupinám. Instagram a Twitter zatím úspěšně ignoruju a nějak nevidím, jaký by pro mě měly benefity.

Nicméně, jak říká můj otec, každá změna je vždycky k horšímu, a v případě Facebooku to platí naprosto spolehlivě. :D
727306
Já Facebook, resp. Messenger, používám hlavně na komunikaci, i když mám SMS "zadarmo", je to pro mě pohodlnější. A Facebook pak primárně kvůli profesním a hobby skupinám. Instagram a Twitter zatím úspěšně ignoruju a nějak nevidím, jaký by pro mě měly benefity. Nicméně, jak říká můj otec, každá změna je vždycky k horšímu, a v případě Facebooku to platí naprosto spolehlivě. *:D*
0 0
reagovat
Tak jasne FB má výhody v diskuziách a podobne. Ja pouzívam Fb preakticky iba kvôli pár skupinách v ktorých som (napr. Comics čtu...). Keby Fb nemal messenger tak u som asi dávno preč a podobne to má väčšina môjho okolia a to som všade najmladší (väčšina mojich známich  a kamošov sú 30 a viac až na pár výnimiek). Instagram je pre mňa pohodlnejší na sledovanie mojich oblubených umelcov, ktorý tam robia aj streamy, QandA a podobne. Jasne twitter je na toto tie dobrý ale uz skôr ako platforma na spravodajstvo.
727305
Tak jasne FB má výhody v diskuziách a podobne. Ja pouzívam Fb preakticky iba kvôli pár skupinách v ktorých som (napr. Comics čtu...). Keby Fb nemal messenger tak u som asi dávno preč a podobne to má väčšina môjho okolia a to som všade najmladší (väčšina mojich známich  a kamošov sú 30 a viac až na pár výnimiek). Instagram je pre mňa pohodlnejší na sledovanie mojich oblubených umelcov, ktorý tam robia aj streamy, QandA a podobne. Jasne twitter je na toto tie dobrý ale uz skôr ako platforma na spravodajstvo.
2 0
reagovat
reaguje na: KarelR
No, mně nevadí "moji" lidi... Mně vadí Ti, co komentujou právě ty zpravodajský stránky...
To byl samej hejt, rusofilskej žvást a velebení komančů... To si pak můžeš nastavovat a blokovat do aleluja a prd z toho :D
727303
No, mně nevadí "moji" lidi... Mně vadí Ti, co komentujou právě ty zpravodajský stránky... To byl samej hejt, rusofilskej žvást a velebení komančů... To si pak můžeš nastavovat a blokovat do aleluja a prd z toho *:D*
727298
0 -3
reagovat
reaguje na: belasis
Jak píše verbst, český Twitter jde tak nějak mimo mě, chápu, že tam asi nějaká sociální bublina bude, ale ta síť mě nikdy neoslovila. Chodím tam jen když si nejsem jistej, jestli Trump vážně něco tak blbýho napsal, a chci si to ověřit. :D
727300
Jak píše verbst, český Twitter jde tak nějak mimo mě, chápu, že tam asi nějaká sociální bublina bude, ale ta síť mě nikdy neoslovila. Chodím tam jen když si nejsem jistej, jestli Trump vážně něco tak blbýho napsal, a chci si to ověřit. *:D*
727295
5 -1
reagovat
reaguje na: KarelR
Se docela divim, ze si me jeste nebloknul :D
727299
Se docela divim, ze si me jeste nebloknul *:D*
727298
0 0
reagovat
reaguje na: verbst
Já používám Facebook spíš "zpravodajsky" (lidí mám ve sledovanejch jen pár) a nevidím problém. Stačí si to dobře nastavit, ale na to je většina lidí líná, no :)
727298
Já používám Facebook spíš "zpravodajsky" (lidí mám ve sledovanejch jen pár) a nevidím problém. Stačí si to dobře nastavit, ale na to je většina lidí líná, no *:)*
727297
2 0
reagují: verbst, TedGeorge
reagovat
reaguje na: belasis
Tak já třeba byl teď skoro rok bez fcb, protože přesně jak píše Důd, už jsem nemohl vystát příspěvky pod těma zpravodajskejma serverama apod. Normálně jsem z toho měl šílenou depku a až deaktivace účtu, smazání appky z mobilu mi relativně ulevilo.
Ale tím chci říct, že jsem používal výhradně facebook k informacím o čemkoliv. Měl jsem to jako newsfeed opravdovejch zpráv, než cokoliv jinýho.

"Českej" twitter jde totálně mimo mě. Mám to hlavně kvůli US politcký scéně a Star Wars komunitě.

A fakt je instagram tak velkej a populární? Já tam semtam dám příspěvěk, relativně pravidelně nějaký Story, ale jinak tam skoro nejsem a nepřijde mi, že by omladina kolem to prožívala tak extraordinárně abych řekl, že to nahradilo facebook...
Ale to asi bude moje bublina :D
727297
Tak já třeba byl teď skoro rok bez fcb, protože přesně jak píše Důd, už jsem nemohl vystát příspěvky pod těma zpravodajskejma serverama apod. Normálně jsem z toho měl šílenou depku a až deaktivace účtu, smazání appky z mobilu mi relativně ulevilo. Ale tím chci říct, že jsem používal výhradně facebook k informacím o čemkoliv. Měl jsem to jako newsfeed opravdovejch zpráv, než cokoliv jinýho. "Českej" twitter jde totálně mimo mě. Mám to hlavně kvůli US politcký scéně a Star Wars komunitě. A fakt je instagram tak velkej a populární? Já tam semtam dám příspěvěk, relativně pravidelně nějaký Story, ale jinak tam skoro nejsem a nepřijde mi, že by omladina kolem to prožívala tak extraordinárně abych řekl, že to nahradilo facebook... Ale to asi bude moje bublina *:D*
727295
0 0
reagují: KarelR
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se