Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 22261 - 22280 Napsat příspěvek
reaguje na: Cinefil
Špalíček je po relativně nedávné rekonstrukci super. Vybavené sály, nové sedačky, fajn prostředí a nebývá moc narváno. Dostupnost je na město celkem v pohodě - ne že by si člověk zajel až před kino, ale s novým systémem parkováním je třeba Rooseveltova pěkně v dosahu, a případně je zde jistota v podobě JD parking.

Do Olympie jezdím taky, ale nebývá to moje primární volba. Na sálech už je opravdu vidět zub času, sedačky prosezené, obraz slabší. A je to tu taky docela hit-or-miss co se týče diváků, častěji jsem tady narazil na nejrůznější chování kazící zážitek. Holt je to nákupní centrum ...

Beru to z pohledu občasného výletu (u mě tak 1x za dva měsíce), kdy člověk neřeší, jestli dá něco za parkování a ujde pár stovek metrů.
733445
Špalíček je po relativně nedávné rekonstrukci super. Vybavené sály, nové sedačky, fajn prostředí a nebývá moc narváno. Dostupnost je na město celkem v pohodě - ne že by si člověk zajel až před kino, ale s novým systémem parkováním je třeba Rooseveltova pěkně v dosahu, a případně je zde jistota v podobě JD parking. Do Olympie jezdím taky, ale nebývá to moje primární volba. Na sálech už je opravdu vidět zub času, sedačky prosezené, obraz slabší. A je to tu taky docela hit-or-miss co se týče diváků, častěji jsem tady narazil na nejrůznější chování kazící zážitek. Holt je to nákupní centrum ... Beru to z pohledu občasného výletu (u mě tak 1x za dva měsíce), kdy člověk neřeší, jestli dá něco za parkování a ujde pár stovek metrů.
733362
3 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: belasis
Uz je ok. Dik za upozornenie
733441
Uz je ok. Dik za upozornenie
733438
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
špatný link
733438
špatný link
733437
0 0
reagují: pepo
reagovat
pripomínam, že stále môžete podporiť náš projekt

link
733437
pripomínam, že stále môžete podporiť náš projekt https://www.startovac.cz/projekty/kralove-videa-dokumentarni-film/
4 0
reagují: belasis
reagovat
Ked uz tu mame o par dni noveho Termosa, prosvistime si pismena abecedy s Arnoldom.
733436
Ked uz tu mame o par dni noveho Termosa, [url=https://youtu.be/_muVge9sJP4]prosvistime si pismena abecedy s Arnoldom[/url].
1 0
reagovat

iDnes

Hele to se jako Premium nedá dostat do aplikace? Táta to chce a nedaří se mi tam nikde nacvakat účet. 
733403
Hele to se jako Premium nedá dostat do aplikace? Táta to chce a nedaří se mi tam nikde nacvakat účet. 
iDnes
0 0
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Je to tak, je to naprosto šílený. Řeším to tak, že vystupuju v Židenicích a na hlavas jezdím místními osobními vlaky. Na dolní nádraží odmítám jezdit. Akorát když jsme v létě jeli do Bratislavy, tak jsme jeli z dolního nádraží. Dojmy se potvrdily - dolní nádraží je pro mě symbolem deprese. Čekání hromady lidí pod hangárovou střechou, poté velká tlačenice na vlak... Snad tohle peklo konečně skončí.
733397
Je to tak, je to naprosto šílený. Řeším to tak, že vystupuju v Židenicích a na hlavas jezdím místními osobními vlaky. Na dolní nádraží odmítám jezdit. Akorát když jsme v létě jeli do Bratislavy, tak jsme jeli z dolního nádraží. Dojmy se potvrdily - dolní nádraží je pro mě symbolem deprese. Čekání hromady lidí pod hangárovou střechou, poté velká tlačenice na vlak... Snad tohle peklo konečně skončí.
733396
2 -1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Ta situace s nádražíma je opravdu komická. Debatuje se x let, že se má hlavní přesunout, a nakonec ho na rok zavřou kvůli opravě návěstí a přesunou dopravu kamsi do haj*lu na dolní. Přes školní rok je tady pomalu půl milionu lidí, a nádraží jak v horní dolní. :D:D Strašná ostuda. Naštěstí jen do prosince,  a pak si můžeme zase "užít" to hlavní.
733396
Ta situace s nádražíma je opravdu komická. Debatuje se x let, že se má hlavní přesunout, a nakonec ho na rok zavřou kvůli opravě návěstí a přesunou dopravu kamsi do haj*lu na dolní. Přes školní rok je tady pomalu půl milionu lidí, a nádraží jak v horní dolní. *:D**:D* Strašná ostuda. Naštěstí jen do prosince,  a pak si můžeme zase "užít" to hlavní.
733387
0 0
reagují: Disketa1
reagovat
Dokaď bude šlapat Olympie, nic řešit nemusím. Takže 10 let. 8) Pokud tam nenahlásí bombu. :D:D
733393
Dokaď bude šlapat Olympie, nic řešit nemusím. Takže 10 let. *8)* Pokud tam nenahlásí bombu. *:D**:D*
1 0
reagovat
Velky Špalíček ma super kino, chodival jsem tam rad. Paradoxne v Olympii jsem byl v kine naposledy na prvním Spider-manovi:D
733392
Velky Špalíček ma super kino, chodival jsem tam rad. Paradoxne v Olympii jsem byl v kine naposledy na prvním Spider-manovi*:D*
1 0
reagovat
Když nebudu počítat dolní nádraží na konci světa, tak musím říct, že mám Brno rád a určitě se tam budu vracet i nadále. Ale ve vašich multiplexech a dalších kinech jsem ještě nebyl, to je pravda. Ovšem je perfektní, že OC Velký špalíček je průchozí. :+
733390
Když nebudu počítat dolní nádraží na konci světa, tak musím říct, že mám Brno rád a určitě se tam budu vracet i nadále. Ale ve vašich multiplexech a dalších kinech jsem ještě nebyl, to je pravda. Ovšem je perfektní, že OC Velký špalíček je průchozí. *:+*
2 -2
reagovat
reaguje na: speedy.mail
To bude podobně dlouhá doba "příprav" jak s Hlavním nádražím v Brně :D:D:D:D
733387
To bude podobně dlouhá doba "příprav" jak s Hlavním nádražím v Brně *:D**:D**:D**:D*
733363
2 0
reagují: speedy.mail
reagovat
reaguje na: verbst
No to je další věc proč se centra bojím. Co měsíc je tam rozkopaná ulic. Dálnice je dálnice. 
Jak je to s kapacitou a počtem sálů?
733380
No to je další věc proč se centra bojím. Co měsíc je tam rozkopaná ulic. Dálnice je dálnice.  Jak je to s kapacitou a počtem sálů?
733376
0 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Tam to snad nějak úplně scratchovali. Bůhví jestli to vůbec bude. A kdy. 

A jinak je to prašť jak uhoď. V Olympii je asi celkově víc lidí, ale zase si můžeš skočit do BurgerKingu :D
Pokud ale dojíždíš, tak momentálně je fakt lepší do toho města ani nezajíždět...
733376
Tam to snad nějak úplně scratchovali. Bůhví jestli to vůbec bude. A kdy.  A jinak je to prašť jak uhoď. V Olympii je asi celkově víc lidí, ale zase si můžeš skočit do BurgerKingu *:D* Pokud ale dojíždíš, tak momentálně je fakt lepší do toho města ani nezajíždět...
733362
0 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Cinefil
Já mohu doporučit Špalíček. Zatím jsem za ty dva roky nenarazil na otravné obecenstvo, přičemž tam chodím poměrně často (aspoň jednou měsíčně, spíše častěji), ale to je subjektivní zkušenost. Nikdy jsem se ani nesetkal se špatnou technickou stránku a v těch velkých sálech velkolepý snímek vážně vynikne. Jen nemohu posoudit 3D a jednou z nejhorších věcí je reklama na 4DX, ale to je hádám problém celého řetězce CC. Jinak je to běžný multiplex, který má svůj standard, rozhodně bych se nebál, že jeho návštěva Ti srazí prožitek z filmu. Naopak po reklamě na 4DX budeš mít očekávání nastavená proklatě nízko...
733372
Já mohu doporučit Špalíček. Zatím jsem za ty dva roky nenarazil na otravné obecenstvo, přičemž tam chodím poměrně často (aspoň jednou měsíčně, spíše častěji), ale to je subjektivní zkušenost. Nikdy jsem se ani nesetkal se špatnou technickou stránku a v těch velkých sálech velkolepý snímek vážně vynikne. Jen nemohu posoudit 3D a jednou z nejhorších věcí je reklama na 4DX, ale to je hádám problém celého řetězce CC. Jinak je to běžný multiplex, který má svůj standard, rozhodně bych se nebál, že jeho návštěva Ti srazí prožitek z filmu. Naopak po reklamě na 4DX budeš mít očekávání nastavená proklatě nízko...
733362
3 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Pokud vím, tak rekonstrukce je pořád ve fázi příprav, a fyzicky se ještě nic nezačalo. Snad se toho někdy dočkáme. :)
733363
Pokud vím, tak rekonstrukce je pořád ve fázi příprav, a fyzicky se ještě nic nezačalo. Snad se toho někdy dočkáme. :)
733362
0 0
reagují: RainMakeR
reagovat

Olympia Brno

Brňáci! Víte někdo jak to vypadá s rekonstrukcí CinemaCity Olympia? A na jaké úrovni je kino Špalíček? Mě totiž zavřeli kvůli rekonstrukci kino v mém městě, a tak nemám kam chodit na číčoviny, které nestojí vidět na velkém plátně. Zároveň chci stále využívat věrnostní body. :D
733362
Brňáci! Víte někdo jak to vypadá s rekonstrukcí [b]CinemaCity Olympia[/b]? A na jaké úrovni je kino [b]Špalíček[/b]? Mě totiž zavřeli kvůli rekonstrukci kino v mém městě, a tak nemám kam chodit na číčoviny, které nestojí vidět na velkém plátně. Zároveň chci stále využívat věrnostní body. *:D*
Olympia Brno
0 0
reagovat
reaguje na: verbst
Za prvou půlku :+, za tu druhou :o:-...
733283
Za prvou půlku *:+*, za tu druhou *:o**:-*...
733281
0 0
reagovat
Myslím, že tu někdo kdysi poslouchal TobyMaca. Krom toho, že to poslední remix album je naprostej top (nabízím, nevnucuji), tak mu umřel syn.
Pro mě osobně hroznej šok, protože. Prostě proto. Měl našlápnuto dobře, ale je prostě vidět, že tohle (nejspíš sebevražda) se prostě může stát všude... 
733281
Myslím, že tu někdo kdysi poslouchal TobyMaca. Krom toho, že to poslední remix album je naprostej top (nabízím, nevnucuji), tak mu umřel syn. Pro mě osobně hroznej šok, protože. Prostě proto. Měl našlápnuto dobře, ale je prostě vidět, že tohle (nejspíš sebevražda) se prostě může stát všude... 
0 0
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: do_Od
Neco mi rika, ze po prvnich par dotazech ti radeji poslu moje pristupovy udaje :D
733250
Neco mi rika, ze po prvnich par dotazech ti radeji poslu moje pristupovy udaje :D
733248
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se