Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 22241 - 22260 Napsat příspěvek
reaguje na: mkubalikova
Filmove hlasky, slavne znelky (tady se člověk zasmeje, schvalne, kdyz jim pustis nejakou Pobrezni hlidku) obrazky z animaku, ceska klasika, slavne trilogie, herci, herecky, serialy naseho mladi, Nova (treba nejake stare porady ve stylu Rande) akcni hrdinove, komedialni klasici, nekonecne serialy, klasicke pohadky...
729485
Filmove hlasky, slavne znelky (tady se člověk zasmeje, schvalne, kdyz jim pustis nejakou Pobrezni hlidku) obrazky z animaku, ceska klasika, slavne trilogie, herci, herecky, serialy naseho mladi, Nova (treba nejake stare porady ve stylu Rande) akcni hrdinove, komedialni klasici, nekonecne serialy, klasicke pohadky...
729466
5 0
reagovat
Songy z filmu taky slaví úspěch.
729484
Songy z filmu taky slaví úspěch.
3 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Daj lahke otazky ze s akeho filmu je tento zaber... alebo nejake tipicke hlasky z filmov a priradit hlasku k filmu
729474
Daj lahke otazky ze s akeho filmu je tento zaber... alebo nejake tipicke hlasky z filmov a priradit hlasku k filmu
729466
3 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Mne sa pri vyrobe kvizov celkom uchytili filmy na zaklade emoji
729468
Mne sa pri vyrobe kvizov celkom uchytili filmy na zaklade emoji
729466
6 0
reagovat

Prosím o pomoc

Na firemní kvartálku připravuji pub kvíz. Jednou z kapitol bude tv/film, ale zjistila jsem, že vymyslet otázky není tak lehké, jak jsem si myslela. Máte nápady? Měly by to být vtipné, ale relativně jednoduché otázky. Kolegové v žádném případě nemají nakoukáno tolik, co zdejší osazenstvo. Při posledním pub kvízu jsem si připadala jak chodící encyklopedie a pokusili se mě o přestávce zamknout na záchodě :D Díky!
729466
Na firemní kvartálku připravuji pub kvíz. Jednou z kapitol bude tv/film, ale zjistila jsem, že vymyslet otázky není tak lehké, jak jsem si myslela. Máte nápady? Měly by to být vtipné, ale relativně jednoduché otázky. Kolegové v žádném případě nemají nakoukáno tolik, co zdejší osazenstvo. Při posledním pub kvízu jsem si připadala jak chodící encyklopedie a pokusili se mě o přestávce zamknout na záchodě *:D* Díky!
Prosím o pomoc
3 0
reagují: (=LIFTY=), Mr.FREAKE, pepo
reagovat
reaguje na: Mr.FREAKE
Já jsem také mile překvapen a možná začnu té službě Apple TV+ i fandit, pokud toho budou v podobném duchu víc.
729396
Já jsem také mile překvapen a možná začnu té službě Apple TV+ i fandit, pokud toho budou v podobném duchu víc.
729395
2 -2
reagovat
reaguje na: Clavius
Podla mna to vyzerá parádne. Neviem či to budem pozerat ale trailer zaujal.
729395
Podla mna to vyzerá parádne. Neviem či to budem pozerat ale trailer zaujal.
729379
2 -3
reagují: Clavius
reagovat

Kratučký výlet do Jurského Sveta

link
V nedeľu 15. sep.
729394
https://www.comingsoon.net/movies/news/1098167-battle-at-big-rock-jurassic-world-short-film V nedeľu 15. sep.
Kratučký výlet do Jurského Sveta
1 -1
reagovat

Gibson/Odyseus/Homecoming

729393
https://www.fandimefilmu.cz/clanek/19402-mel-gibson-ma-v-chystanem-historickem-eposu-ztvarnit-odyssea
Gibson/Odyseus/Homecoming
2 -1
reagovat

O figurkách a děsech

Koukám tuhle na horor, figurka Pennywise za mnou jakože vykukuje mezi knížkama na polici. A najednou rána.  Hodil si šipku na zem, i když to nebylo možný, byl úplně narvanej u zdi.

Když spadnul podruhý, racionálně - musel udělat krok, tak jsem na to kašlal a šel zpát, radši čumákem ke zdi. Včera kámoš píše, že vyrazil na IT 2 a nic moc. Odepíšu něco jako, že uvidim, nějak na to do kina nepospíchám, jdu si do kuchyně udělat čaj a ... no jasný, že rána. Tak na to asi do kina půjdu, no :D
729392
Koukám tuhle na horor, figurka Pennywise za mnou jakože vykukuje mezi knížkama na polici. A najednou rána.  Hodil si šipku na zem, i když to nebylo možný, byl úplně narvanej u zdi. Když spadnul podruhý, racionálně - musel udělat krok, tak jsem na to kašlal a šel zpát, radši čumákem ke zdi. Včera kámoš píše, že vyrazil na IT 2 a nic moc. Odepíšu něco jako, že uvidim, nějak na to do kina nepospíchám, jdu si do kuchyně udělat čaj a ... no jasný, že rána. Tak na to asi do kina půjdu, no *:D*
O figurkách a děsech
7 -1
reagovat

SEE - první filmová vlaštovka z dílny Apple

link
729379
[url=https://youtu.be/7Rg0y7NT1gU]link[/url]
SEE - první filmová vlaštovka z dílny Apple
2 -5
reagují: Mr.FREAKE
reagovat
Apple predstavil Apple TV+ za $4,99 mesacne pre celu rodinu.

A s novym zariadenim na rok zadarmo.:+

Slusne. Teraz uz vsetko zavisi od kontentu.
729376
Apple predstavil Apple TV+ za $4,99 mesacne pre celu rodinu. A s novym zariadenim na rok zadarmo.*:+* Slusne. Teraz uz vsetko zavisi od kontentu.
0 -3
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Prý se vyskytuje i na ostrově Hokkaidó
729341
Prý se vyskytuje i na ostrově Hokkaidó
729339
0 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Naživo jsem neměl tu čest. :-
729340
Naživo jsem neměl tu čest. *:-*
729325
0 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jel ses rekreovat do Ruska?
729339
Jel ses rekreovat do Ruska?
729325
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Když už jsme u těch zvířat - viděli jste už někdy naživo Sobola asijského?
729325
Když už jsme u těch zvířat - viděli jste už někdy naživo Sobola asijského?
0 0
reagovat
reaguje na: davidb
A když už jsme u překvapení, které koala skýtá, tak přihodím perličku, že koala je rodu mužského. Je tedy ten koala, ne ta koala. 8)
729324
A když už jsme u překvapení, které koala skýtá, tak přihodím perličku, že koala je rodu mužského. Je tedy [b]ten [/b]koala, ne [b]ta [/b]koala. *8)*
729318
1 -1
reagovat
koala ve skutečnosti zní jak predator vs. alien  link
729318
koala ve skutečnosti zní jak predator vs. alien  https://9gag.com/gag/aroKgKV?ref=9g.m
1 0
reagují: Joker_George
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
To osobne dufam že nie. Po scenaristickej stranke je to dost cele klišé a priemerné. (Po stránke kresby - Jim Lee meh).
729285
To osobne dufam že nie. Po scenaristickej stranke je to dost cele klišé a priemerné. (Po stránke kresby - Jim Lee meh).
729253
2 -2
reagovat
Je to pro někoho možná překvapivé, ale v komiksových Avengers se postavy líbají a možná mají spolu něco víc. Což zjevně netušil jeden starosta z Brazílie. Když to zjistil, pokusil se o cenzuru skoro deset let starého komiksu a jako zástupný důvod si vybral děti, který prý onen polibek přivede k zájmu o stejné pohlaví. Vysloužil si za to posměch a onen polibek poté vyšel prakticky ve všech tamních novinách. V Brazílii hoří pralesy, ale pro pana starostu je mnohem větší problém to, že si dva kluci v nějakém komiksu dají pusu. Ovšem jestli pan starosta ve své funkci nedělá nic jiného, než vyhledává komiksové obrázky, kde si dva kluci a dvě holky dávají pusu, tak problém bude jinde než v komiksech. ;)
729277
Je to pro někoho možná překvapivé, ale v komiksových Avengers se postavy líbají a možná mají spolu něco víc. Což zjevně netušil jeden starosta z Brazílie. Když to zjistil, pokusil se o cenzuru skoro deset let starého komiksu a jako zástupný důvod si vybral děti, který prý onen polibek přivede k zájmu o stejné pohlaví. [url=https://www.pinknews.co.uk/2019/09/08/brazil-newspaper-prints-gay-avengers-kiss-front-page-censorship-attempts/?fbclid=IwAR09zbEgJ9YlG4Xo52hsofzaoCztX0DqAIybLCrlzd9-GfcqF-sn0iaM7ok]Vysloužil si za to posměch a onen polibek poté vyšel prakticky ve všech tamních novinách.[/url] V Brazílii hoří pralesy, ale pro pana starostu je mnohem větší problém to, že si dva kluci v nějakém komiksu dají pusu. Ovšem jestli pan starosta ve své funkci nedělá nic jiného, než vyhledává komiksové obrázky, kde si dva kluci a dvě holky dávají pusu, tak problém bude jinde než v komiksech. *;)*
5 -4
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se