Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 21381 - 21400 Napsat příspěvek

Malé rýpnutí

které si neodpustím :
Joker má 11 nominací na nejprestižnější filmovou cenu na světě, ale na Moviezone se nevešel do top 10 :D
#shameonmoviezone
742159
které si neodpustím : Joker má 11 nominací na nejprestižnější filmovou cenu na světě, ale na Moviezone se nevešel do top 10 *:D* #shameonmoviezone
Malé rýpnutí
4 -2
reagují: gaboo
reagovat

Oscar - nominace

Žoukr s 11 knedlíky fakt překvapil a spoustu lidí asi naštval. Ostatní se ale více méně dělí o 10 sošek, takže není o čem. Je vidět, že se jede znovu v duchu Glóbů, což není na škodu. Kromě Le Mans, které asi ostrouhá podobným způsobem jako loňský předloňský First Man.
742155
Žoukr s 11 knedlíky fakt překvapil a spoustu lidí asi naštval. Ostatní se ale více méně dělí o 10 sošek, takže není o čem. Je vidět, že se jede znovu v duchu Glóbů, což není na škodu. Kromě Le Mans, které asi ostrouhá podobným způsobem jako [s]loňský [/s]předloňský First Man.
Oscar - nominace
1 -1
reagovat
reaguje na: JAGODA
Tak tocilo sa to komplet u vas. ?)
link
742153
Tak tocilo sa to komplet u vas. *?)* https://www.imdb.com/title/tt2584384/locations?ref_=ttfc_ql_5
742151
1 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
To jsem vůbec nevěděl, to je příjemné zjištění. Díky. :+
742151
To jsem vůbec nevěděl, to je příjemné zjištění. Díky. *:+*
742150
1 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: JAGODA
Na tom filme robilo strasne vela Cechov.
742150
Na tom filme robilo [url=https://www.imdb.com/title/tt2584384/fullcredits?ref_=ttloc_ql_1]strasne vela Cechov[/url].
742149
1 -1
reagují: JAGODA
reagovat
reaguje na: Gorecki
To jsem si ani nevšiml, odkud je vůbec Nora, myslím město? Chtěl jsem si to najít, a jaksi jsem to nedohledal.
742149
To jsem si ani nevšiml, odkud je vůbec Nora, myslím město? Chtěl jsem si to najít, a jaksi jsem to nedohledal.
742146
2 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: JAGODA
Mate aj druhy zarez vdaka Nore Sopkovej za Set decoration v Jojo Rabbit!:+
742146
Mate aj druhy zarez vdaka Nore Sopkovej za Set decoration v Jojo Rabbit!*:+*
742145
1 -1
reagují: JAGODA
reagovat
Máme tam zářez v podobě nominace za krátkometrážní animovaný film Dcera od Darii Kashcheevé. To je velká radost.

A taky jsem moc rád, že nebylo nominované Nabarvené ptáče, protože by si to nezasloužilo.
742145
Máme tam zářez v podobě nominace za krátkometrážní animovaný film Dcera od Darii Kashcheevé. To je velká radost. A taky jsem moc rád, že nebylo nominované Nabarvené ptáče, protože by si to nezasloužilo.
1 0
reagují: Gorecki
reagovat
Parazit taky 6 nominací, přál bych mu klidně ještě víc, ale jsem spokojený. :+
742144
Parazit taky 6 nominací, přál bych mu klidně ještě víc, ale jsem spokojený. *:+*
4 0
reagovat
Joker 11!! nominacii, kto by to bol vtedy povedal, taky maly podradny filmik sa to zdal byt na uplnom zaciatku. :)

Taika FTW, Jojo 6 nominacii.:+

Scarlettka dve nominacie za hlavnu aj vedlajsiu, pekne.:)
742142
Joker 11!! nominacii, kto by to bol vtedy povedal, taky maly podradny filmik sa to zdal byt na uplnom zaciatku. :) Taika FTW, Jojo 6 nominacii.*:+* Scarlettka dve nominacie za hlavnu aj vedlajsiu, pekne.:)
3 -3
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Podle mě to musí bejt vysoká škola v trollení, ten goop.
Colbert to skvělě zparodoval.
742137
Podle mě to musí bejt vysoká škola v trollení, ten goop. Colbert to skvělě zparodoval.
742131
1 -1
reagovat
:D:D:D:D
742135
*:D**:D**:D**:D*
1 -1
reagovat
reaguje na: Joker_George
V podobném duchu?

Na píču? 
742131
V podobném duchu?[spoiler] Na píču? [/spoiler]
742129
7 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Teď vyšel i trailer na sérii, které vznikla pro Netflix. Mělo by to být v podobném duchu. 
742129
Teď vyšel i trailer na sérii, které vznikla pro Netflix. Mělo by to být v podobném duchu. 
742127
0 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Je tu nějaký fanoušek Gwyneth Paltrow? link
742127
Je tu nějaký fanoušek Gwyneth Paltrow? [url=https://refresher.cz/79314-Gwyneth-Paltrow-prodava-svicku-ktera-pry-voni-jako-jeji-vagina-Stoji-1800-korun?fbclid=IwAR1nrIm_SJVHzLyIbHsqpA2kuOSReGh-2SMa0GsagVuefKGIvPoCz7JL7ow]https://refresher.cz/79314-Gwyneth-Paltrow-prodava-svicku-ktera-pry-voni-jako-jeji-vagina-Stoji-1800-korun?fbclid=IwAR1nrIm_SJVHzLyIbHsqpA2kuOSReGh-2SMa0GsagVuefKGIvPoCz7JL7ow[/url]
0 -1
reagují: Joker_George
reagovat
reaguje na: malern
To je sice pravda ale ten odpad se v Evropě roztřídí a pak se prodá například do Číny, kde je opět zpracován. Skutečnost, že se jeho části dostávají, například do oceánu je vina těch, co ho tam vykupují a zpracovávají. Něco jiného je, že děti v Africe těží v hrozných podmínkách drahé kovy jako třeba kobalt například pro Apple a další společnosti. Tak funguje globalizace a ani Greta a Joaquin Phoenix na tom nic nezmění. Smiř se s tím. 8)  
742101
To je sice pravda ale ten odpad se v Evropě roztřídí a pak se prodá například do Číny, kde je opět zpracován. Skutečnost, že se jeho části dostávají, například do oceánu je vina těch, co ho tam vykupují a zpracovávají. Něco jiného je, že děti v Africe těží v hrozných podmínkách drahé kovy jako třeba kobalt například pro Apple a další společnosti. Tak funguje globalizace a ani Greta a Joaquin Phoenix na tom nic nezmění. Smiř se s tím. *8)*  
742049
3 -1
reagovat
35000+ HQ movie posters
Vlákno na Reddite. 
742093
35000+ HQ movie [url=https://theposterdb.com/]posters[/url] Vlákno na [url=https://www.reddit.com/r/movies/comments/enmwu8/ive_created_the_poster_database_a_movie_and_tv/?utm_medium=android_app&utm_source=share]Reddite[/url]. 
4 0
reagovat
reaguje na: MarvinP
Přečetl jsem si ho a obávám se, že se neshodneme. 8)
742074
Přečetl jsem si ho a obávám se, že se neshodneme. *8)*
742066
1 -3
reagovat
1917 v kinech jede:+
742071
1917 v kinech jede*:+*
2 -1
reagovat
reaguje na: DarkSith

DarkSith

do vlastního komentáře jsi dal všechny informace potřebné k tomu, abys pochopil, že nemáš pravdu. Stačí si to po sobě přečíst.
742066
do vlastního komentáře jsi dal všechny informace potřebné k tomu, abys pochopil, že nemáš pravdu. Stačí si to po sobě přečíst.
DarkSith
742003
3 -2
reagují: DarkSith
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se