Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 21401 - 21420 Napsat příspěvek
reaguje na: DarkSith
Treba ale aj povedať, že západné krajiny platili tým rozvojovým za to, že brali ich odpad a ďalej už neriešili čo sa s ním stane. A tie rozvojové krajiny už tiež začali odmietať tento zber odpadu od cudzích krajín. 
742049
Treba ale aj povedať, že západné krajiny platili tým rozvojovým za to, že brali ich odpad a ďalej už neriešili čo sa s ním stane. A tie rozvojové krajiny už tiež začali odmietať tento zber odpadu od cudzích krajín. 
742003
3 -1
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
To jsou plky. Životní prostředí nejvíce znečišťují rozvojové země jako Čína nebo Indie (tam dokonce nejí ani krávy) a další. Jenže západ v čele s Evropou a USA je na jejich průmyslu a dovozu všemožného zboží závislí.  A můžeš mi věřit, že i kdyby se všichni na západ od nás staly vegani tak to změnu globálního klimatu nezastaví a dokonce ani nezpomalí. Proč? Protože je to naprostá blbost. 8)
742003
To jsou plky. Životní prostředí nejvíce znečišťují rozvojové země jako Čína nebo Indie (tam dokonce nejí ani krávy) a další. Jenže západ v čele s Evropou a USA je na jejich průmyslu a dovozu všemožného zboží závislí.  A můžeš mi věřit, že i kdyby se všichni na západ od nás staly vegani tak to změnu globálního klimatu nezastaví a dokonce ani nezpomalí. Proč? Protože je to naprostá blbost. *8)*
741968
3 -5
reagují: MarvinP, malern
reagovat
reaguje na: Cinefil
jj. s novým designem
741994
jj. s novým designem
741986
2 -1
reagovat

Na obzoru

Chápu dobře, že se rubrika přesunula z hlavní stránky do nabídky?
741986
Chápu dobře, že se rubrika přesunula z hlavní stránky do nabídky?
Na obzoru
2 -1
reagují: Gonzi
reagovat
741973
https://www.meme-arsenal.com/memes/540fafb673dfc871b34197263b87fa4e.jpg
2 -2
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Vím, že jsi hrdý komouš ale nemůžeš si prosím změnit ikonku? 
741969
Vím, že jsi hrdý komouš ale nemůžeš si prosím změnit ikonku? 
741968
3 -3
reagovat

Joaquin Phoenix

Sympaťák, už na glóbech mi mluvil z duše link :o:+:+
741968
Sympaťák, už na glóbech mi mluvil z duše https://vegnews.com/2020/1/breaking-joaquin-phoenix-arrested-at-climate-change-protest?fbclid=IwAR2W6rvLWiHiDo3sHKmUQr1oMh3AP-Aw5bKyNwbS0IbqzieM23peezoAVU0 *:o**:+**:+*
Joaquin Phoenix
0 -8
reagují: DarkSith, Muf
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ty seš zlej :D
741967
Ty seš zlej *:D*
741959
0 0
reagovat
reaguje na: PaseVi
Není to tohle?
741959
Není to [url=https://www.youtube.com/channel/UCAgIfWgzZ6QtvB_Oj1SBNnA]tohle?[/url]
741955
7 -4
reagují: verbst
reagovat

dotaz na název celovečerního scifi filmu

Ahoj všichni, kdysi jsem viděl celovečerní film na YouTube, scifi, jak žili na jakési planetě lidé, nebyly tam domy, nic, jen louky a vyslali-teleportovali jednu svoji ženu na dnešní Zemi, aby tady někoho našla a zachránila a ona tam zažívala utrpení, blila z jídla, z ovduší atp., jakoby ukázka jak špatně teď žijeme.... dál nevím...
Neví někdo jak se ten film jmenuje?
díky Viktor
odpověď prosím na pasevi@seznam.cz
741955
Ahoj všichni, kdysi jsem viděl celovečerní film na YouTube, scifi, jak žili na jakési planetě lidé, nebyly tam domy, nic, jen louky a vyslali-teleportovali jednu svoji ženu na dnešní Zemi, aby tady někoho našla a zachránila a ona tam zažívala utrpení, blila z jídla, z ovduší atp., jakoby ukázka jak špatně teď žijeme.... dál nevím... Neví někdo jak se ten film jmenuje? díky Viktor odpověď prosím na pasevi@seznam.cz
dotaz na název celovečerního scifi filmu
1 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Ian McKellen si psal během natáčení LOTRa deník.:+
741944
Ian McKellen si psal během natáčení LOTRa [url=http://mckellen.com/cinema/lotr/990820.htm]deník[/url].*:+*
3 -1
reagovat
reaguje na: JAGODA
Nebo RIP in peace.
741942
Nebo RIP in peace.
741899
3 0
reagovat
reaguje na: JAGODA
Pamatuji si, jak jsem před pár lety na LFŠ viděl jeho Stalina. Příšerně mě z toho mrazilo. A sám pan režisér byl na následné diskusi skvělý. Můžu už jenom vzpomínat.
741934
Pamatuji si, jak jsem před pár lety na LFŠ viděl jeho Stalina. Příšerně mě z toho mrazilo. A sám pan režisér byl na následné diskusi skvělý. Můžu už jenom vzpomínat.
741897
3 -3
reagovat
reaguje na: Muf
To ano, "dislajk" znamená, že je to špatná zpráva. Ale myslím, že daleko úctyhodnější je napsat i to ohrané "Rest in Peace".
741899
To ano, "dislajk" znamená, že je to špatná zpráva. Ale myslím, že daleko úctyhodnější je napsat i to ohrané "Rest in Peace".
741898
0 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: JAGODA
"Lidi, probuďte se!" to je jak výkřik z diskuze na hovinky.cz, "dislajkovat" že někdo umřel asi ve většině případů asi znamená že je to pro "dislajkujícího"  špatná zpráva...
741898
"Lidi, probuďte se!" to je jak výkřik z diskuze na hovinky.cz, "dislajkovat" že někdo umřel asi ve většině případů asi znamená že je to pro "dislajkujícího"  špatná zpráva...
741897
1 0
reagují: JAGODA
reagovat
reaguje na: Disketa1
Nechápu, jak někdo může "lajkovat" nebo "dislajkovat" takovýto post. Lidi, probuďte se!

Mimochodem, je to smutná zpráva, ale dožil se krásných 86 let, což je úctyhodné. Odpočívejte v pokoji, pane Passere. 
741897
Nechápu, jak někdo může "lajkovat" nebo "dislajkovat" takovýto post. Lidi, probuďte se! Mimochodem, je to smutná zpráva, ale dožil se krásných 86 let, což je úctyhodné. Odpočívejte v pokoji, pane Passere. 
741895
1 -8
reagují: Disketa1, Muf
reagovat
Zemřel scénárista a režisér Ivan Passer. :-
741895
Zemřel scénárista a režisér Ivan Passer. *:-*
0 -3
reagují: JAGODA
reagovat
Premiéra Jana Žížky od Petra Jákla se přesunula ze srpna 2020 na únor 2021. Je tam prý ještě hodně postproducenské práce, hlavně triky a střih, kromě Stevena Rosenbluma (Statečné srdce) přizval druhého střihače Michaela McCuskera, který dělal Le Mans nebo Logana. Doufám, že se Jákl vytáhne, když už spolupracuje s takovými špičkami v oboru a když už to stálo tu půl miliardu.

Jinak Jákl se v Hollywoodu asi našel, kromě připravované Žižky tam spoluprodukuje několik filmů (např. The Last Full Measure s Samuelem L. Jacksonem nebo Axis Sally s Al Pacionem).
741888
Premiéra Jana Žížky od Petra Jákla se přesunula ze srpna 2020 na únor 2021. Je tam prý ještě hodně postproducenské práce, hlavně triky a střih, kromě Stevena Rosenbluma (Statečné srdce) přizval druhého střihače Michaela McCuskera, který dělal Le Mans nebo Logana. Doufám, že se Jákl vytáhne, když už spolupracuje s takovými špičkami v oboru a když už to stálo tu půl miliardu. Jinak Jákl se v Hollywoodu asi našel, kromě připravované Žižky tam spoluprodukuje několik filmů (např. The Last Full Measure s Samuelem L. Jacksonem nebo Axis Sally s Al Pacionem).
9 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
"Lidé jsou různé..."
741871
"Lidé jsou různé..."
741843
0 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Nemusíš chodit až za moře. Andrej s Alenkou a jejich TOP grafy jsou to samý :D
741848
Nemusíš chodit až za moře. Andrej s Alenkou a jejich TOP grafy jsou to samý *:D*
741844
1 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se