Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 21341 - 21360 Napsat příspěvek

Bratislava

Mali by ste niekto záujem kukať na oscary v krčme? Prípadne aj s nejakou prednáškou alebo diskusiou? 
743308
Mali by ste niekto záujem kukať na oscary v krčme? Prípadne aj s nejakou prednáškou alebo diskusiou? 
Bratislava
1 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Žije. Určitě to ocení.
743160
Žije. Určitě to ocení.
743158
0 -1
reagovat
reaguje na: Vardant
Tak třeba někdo z MZ v jedné z těch zemí žije.
743158
Tak třeba někdo z MZ v jedné z těch zemí žije.
743153
3 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Když nejsme v západní Evropě, tak komu přesně je ta zpráva určená? :) My se dřív jak za rok nedočkáme.
743153
Když nejsme v západní Evropě, tak komu přesně je ta zpráva určená? *:)* My se dřív jak za rok nedočkáme.
743120
2 -1
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
D+ v západní Evropě 24. března.

6.99 euro měsíčně/69.99 ročně.
743120
D+ v západní Evropě 24. března. 6.99 euro měsíčně/69.99 ročně.
2 -3
reagují: Vardant
reagovat

ComicsZone

Keby ste si chceli urobiť prehlad v comicsovom  Thorovy, tak tu vám to povedia jútuberi z pokojíčku (ľudia čo reálne čítajú viac než ktokolvek iný).
743111
Keby ste si chceli urobiť prehlad v comicsovom  Thorovy, tak tu vám to povedia [url=https://www.youtube.com/watch?v=R_cGsK306Ys]jútuberi z pokojíčku[/url] (ľudia čo reálne čítajú viac než ktokolvek iný).
ComicsZone
0 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Ha! Tak snad to stihnu za týden 8):D
743048
Ha! Tak snad to stihnu za týden *8)**:D*
743043
0 0
reagovat
reaguje na: verbst
Je na Amazonu ;)
743043
Je na Amazonu *;)*
743027
1 -1
reagují: verbst
reagovat
:+ Ja sa strašne teším na Mononoke. Už som to veľmi dlho nevidel. 
743038
*:+* Ja sa strašne teším na Mononoke. Už som to veľmi dlho nevidel. 
4 0
reagovat
reaguje na: Godlike
"Snímky budou na Netlfixu zpřístupňovány postupně, dočkáme se jich ve třech vlnách od 1. února přes 1. března po 1. dubna. Počátkem února bychom se měli dočkat těchto titulů:
✅ Castle in the Sky (1986)
✅ My Neighbor Totoro (1988)
✅ Kiki’s Delivery Service (1989)
✅ Only Yesterday (1991)
✅ Porco Rosso (1992)
✅ Ocean Waves (1993)
✅ Tales from Earthsea (2006)"
743037
"Snímky budou na Netlfixu zpřístupňovány postupně, dočkáme se jich ve třech vlnách od 1. února přes 1. března po 1. dubna. Počátkem února bychom se měli dočkat těchto titulů: ✅ Castle in the Sky (1986) ✅ My Neighbor Totoro (1988) ✅ Kiki’s Delivery Service (1989) ✅ Only Yesterday (1991) ✅ Porco Rosso (1992) ✅ Ocean Waves (1993) ✅ Tales from Earthsea (2006)"
743033
4 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Yaaaaas! :+ Kdy to bude?
743033
Yaaaaas! *:+* Kdy to bude?
743015
0 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já chcu hlavně The Office konečně! :D
743027
Já chcu hlavně The Office konečně! *:D*
743015
0 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Krása. :+
743016
Krása. *:+*
743015
2 -1
reagovat
Netflix nasadí 21 filmů od studia Ghibli :+
743015
Netflix nasadí 21 filmů od studia Ghibli *:+*
9 -1
reagovat
alba 2019: (docela strilecka od boku. nejsem prece rigidni ;))

1. aldous harding: designer
2. james blake: assume form
3. caroline polachek: pang
4. kanye west: jesus is king 
5. tyler, the creator: igor   
6. vampire weekend: father of the bride
7. sleater-kinney: the center won't hold
8. thom yorke: anima
9. bon iver: i,i
10. angel olsen: all mirrors
11. sharon van etten: remind me tomorrow
12. tropical fuck storm: braindrops 
13. orville peck: pony
14. julia jacklin: crushing
15. special request: vortex

special recognition: amon tobin: fear in a handful of dust

(deluxe si projedu a xlr8r objevil lorna kteryho bych si nevsim :+)
742909
alba 2019: (docela strilecka od boku. nejsem prece rigidni *;)*) 1. aldous harding: designer 2. james blake: assume form 3. caroline polachek: pang 4. kanye west: jesus is king  5. tyler, the creator: igor    6. vampire weekend: father of the bride 7. sleater-kinney: the center won't hold 8. thom yorke: anima 9. bon iver: i,i 10. angel olsen: all mirrors 11. sharon van etten: remind me tomorrow 12. tropical fuck storm: braindrops  13. orville peck: pony 14. julia jacklin: crushing 15. special request: vortex special recognition: amon tobin: fear in a handful of dust ([url=https://deluxenewspaper.com/deluxe-19]deluxe[/url] si projedu a xlr8r objevil [url=https://lorn.bandcamp.com/album/drown-the-traitor-within]lorn[/url]a kteryho bych si nevsim *:+*)
4 -2
reagovat
reaguje na: JAGODA
i jemu kloboucek docela slusi :(
742896
i jemu kloboucek docela slusi *:(*
742820
1 0
reagovat
Rok 2019 v českých kinech. Kinomaniak
742876
Rok 2019 v českých kinech. [url=http://kinomaniak.cz/rok-v-kinech/2019]Kinomaniak[/url]
0 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Vsadím se, že tohle nečekala.
742867
Vsadím se, že tohle nečekala.
742865
5 -2
reagovat

Diskova kronika

Ajéje, božemůj, dneska je to velký špatný, zemřela věštkyně Jolanda....
742865
Ajéje, božemůj, dneska je to velký špatný, zemřela věštkyně Jolanda....
Diskova kronika
7 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: verbst
Eminem už je rapový matador a je si vědom, že z mnoha jeho fanoušků už jsou tátové od rodin. Já sám ještě otec nejsem, ale taky už mi táhne na 30 a "Shady" je má srdcovka již od roku 2002 (TES), když jsem neuměl ani špetku anglicky, ale věděl jsem, že poslouchám něco výjimečného.  

Album je výborné, líbí se mi jak se přizpůsobil moderní době, ale přesto je to zároveň stále ten starý dobrý "Slim", který si jede svůj tzv. "lyrical shit". Pořád dbá na to, aby každé LPčko znělo jinak než to předchozí, co je radost poslouchat, že skoro padesátník stále experimentuje a snaží se přijít s něčím novým a současně zůstat svůj.

"Music To Be Murdered By" je  prostě vynikající počin, a když už jsem na filmovém webu, tak název si vypůjčil od Afreda Hitchcocka, sám na svůj Instagram napsal: "Inspired by the master, Uncle Alfred!", což je myslím skvělé.

Jinak přeju příjemný poslech. :+
742820
Eminem už je rapový matador a je si vědom, že z mnoha jeho fanoušků už jsou tátové od rodin. Já sám ještě otec nejsem, ale taky už mi táhne na 30 a "Shady" je má srdcovka již od roku 2002 (TES), když jsem neuměl ani špetku anglicky, ale věděl jsem, že poslouchám něco výjimečného.   Album je výborné, líbí se mi jak se přizpůsobil moderní době, ale přesto je to zároveň stále ten starý dobrý "Slim", který si jede svůj tzv. "lyrical shit". Pořád dbá na to, aby každé LPčko znělo jinak než to předchozí, co je radost poslouchat, že skoro padesátník stále experimentuje a snaží se přijít s něčím novým a současně zůstat svůj. "Music To Be Murdered By" je  prostě vynikající počin, a když už jsem na filmovém webu, tak název si vypůjčil od Afreda Hitchcocka, sám na svůj Instagram napsal: "Inspired by the master, Uncle Alfred!", což je myslím skvělé. Jinak přeju příjemný poslech. *:+*
742794
0 -2
reagují: GuidoA.
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se