Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 21421 - 21440 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Nemusíš chodit až za moře. Andrej s Alenkou a jejich TOP grafy jsou to samý :D
741848
Nemusíš chodit až za moře. Andrej s Alenkou a jejich TOP grafy jsou to samý *:D*
741844
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ved tvoja ikonka staci, nie? (tak ako moja v diskusii k SW)
A je tam Netflix, takze hoci je to volna KECARNA, aspon nejake pravidla to splna. Ale dik, ze si sa ozval ako prvy, uz som sa bal, ze to tu prejdes mlcanim.?)
741846
Ved tvoja ikonka staci, nie? (tak ako moja v diskusii k SW) A je tam Netflix, takze hoci je to volna KECARNA, aspon nejake pravidla to splna. Ale dik, ze si sa ozval ako prvy, uz som sa bal, ze to tu prejdes mlcanim.*?)*
741844
3 -5
reagovat
To je asi jako kdybych se postnul infografiku Trumpa, jak je čísly úspěšný prezident, což je a napsal k tomu: "Žádný flame, ale pobavilo"
741844
To je asi jako kdybych se postnul infografiku Trumpa, jak je čísly úspěšný prezident, což je a napsal k tomu: "Žádný flame, ale pobavilo"
2 -3
reagují: verbst, Gorecki
reagovat

Ziadny flejm, ale...

741843
...[url=https://uploads-ssl.webflow.com/5dfd5aca7badfa129f80056c/5e14ca6b97c44041a7371964_IhGV24h4Vt-uCJTdALL5ChuW-EFFyzoEb7p5CbCntzUloFxLKow_r32opz3xt4C30Td1cx8IY2u9tFaVdd7_1I64kKOSaDkC-Bv3987c6aqqxmsHDZs18lY35gYoxwqP2DGe7sAO.png]pobavilo.[/url]*:D*
Ziadny flejm, ale...
0 -4
reagují: Memphis
reagovat
Na druhou stranu, pokud za deset let chceme dalsi Endgame, moc si vymyslet ti reziseri a scenaristi nemuzou..
741828
Na druhou stranu, pokud za deset let chceme dalsi Endgame, moc si vymyslet ti reziseri a scenaristi nemuzou..
6 -1
reagovat
Mne sa Strange nepacil, takze je mi to jedno:D
741815
Mne sa Strange nepacil, takze je mi to jedno*:D*
4 -2
reagovat
reaguje na: pepo
Jop, creative differences. On už měl ale tajuplné tweety předtím ve stylu deadline je zabijákem umění atd. Dokonce měl něco jako Oscar Isaac, co psal, že s Disneym už nikdy víc.


Jestli chtějí Warneři Justice League Dark, teď mají možnost.
741814
Jop, creative differences. On už měl ale tajuplné tweety předtím ve stylu deadline je zabijákem umění atd. Dokonce měl něco jako Oscar Isaac, co psal, že s Disneym už nikdy víc. Jestli chtějí Warneři Justice League Dark, teď mají možnost.
741813
3 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Derickson odstupil?
741813
Derickson odstupil?
741805
1 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
To zas dostane nějaký Yes man, co bude držet hubu a krok.
741812
To zas dostane nějaký Yes man, co bude držet hubu a krok.
2 -1
reagovat
reaguje na: speta.jr
shit
741811
shit
741805
1 -1
reagovat

Dr. Strange 2

Oh shit, asi mu Disney moc kecalo do obsahu a propojeni s Disney +_. :-:-:-:-
741805
Oh shit, asi mu Disney moc kecalo do obsahu a propojeni s Disney +_. *:-**:-**:-**:-*
Dr. Strange 2
3 -1
reagují: pepo, verbst
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Co ty víš, třeba píše pod pseudonymem té starší co tam straší :D
741772
Co ty víš, třeba píše pod pseudonymem té starší co tam straší *:D*
741751
1 0
reagovat
reaguje na: Axis
Hele já tam čtu jenom TechNet a premium jsem si vzal kvůli audioknizkam. Jedna měsíčně je v podstatě za 39 korun. Tenhle článek jako vystřižený z MZ se mi líbí. Mínusy nechápu, ale jsou mi u prdele. :)
741766
Hele já tam čtu jenom TechNet a premium jsem si vzal kvůli audioknizkam. Jedna měsíčně je v podstatě za 39 korun. Tenhle článek jako vystřižený z MZ se mi líbí. Mínusy nechápu, ale jsou mi u prdele. *:)*
741749
1 -4
reagovat
reaguje na: Axis
Dua? Jestli myslis Terezu, tak ta uz tam hodne dlouho nepise.
741751
Dua? Jestli myslis Terezu, tak ta uz tam hodne dlouho nepise.
741749
1 0
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Na Idnes čtu jen články k filmům a seriálům jedině od dua Spáčilek, tam se člověk aspoň zasměje, když už se orientují tak mdle jak se orientují...
Tento komentář získal 55%
741749
Na Idnes čtu jen články k filmům a seriálům jedině od dua Spáčilek, tam se člověk aspoň zasměje, když už se orientují tak mdle jak se orientují... [i]Tento komentář získal 55%[/i]
741721
3 0
reagují: AndyKaufman, TedGeorge
reagovat
Jestli máte PREMIUM od iDnes, tak se tam začaly psát docela dobré tematické články :+
Jeho práci zná každý. Murphyho příběh ukazuje, že Hollywood je mrtvý
741721
Jestli máte PREMIUM od iDnes, tak se tam začaly psát docela dobré tematické články *:+* [url=https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/ryan-murphy-scanarista-reziser-glee-american-horror-story.A200106_101938_filmvideo_mama?zdroj=top]Jeho práci zná každý. Murphyho příběh ukazuje, že Hollywood je mrtvý[/url]
0 -9
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: vZeč
Možná si vybral slabší chvilku. Loni koncem roku jsem měl projekt u Amazonu a ze Zličína jsem tam obvykle byl za 10-15 minut - 16 km. 
Jedenkrát kolaps na Pražském okruhu a jel jsem těchto 16 km skoro 1,5 hodiny.
741718
Možná si vybral slabší chvilku. Loni koncem roku jsem měl projekt u Amazonu a ze Zličína jsem tam obvykle byl za 10-15 minut - 16 km.  Jedenkrát kolaps na Pražském okruhu a jel jsem těchto 16 km skoro 1,5 hodiny.
741710
0 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Od senatu autem? I tak hardcore. Neverim :D
741710
Od senatu autem? I tak hardcore. Neverim *:D*
741701
2 0
reagují: Clavius
reagovat
reaguje na: pepo
To je pravda :D
741705
To je pravda :D
741704
0 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
O com rozpravas? S nasim metrom nebol nikdy ziadny problem:D
741704
O com rozpravas? S nasim metrom nebol nikdy ziadny problem*:D*
741667
5 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se