Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 20941 - 20960 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
Drsny, Black Widow imho next, ale ty (doposud) poloprazdny Vanoce, respektive Listopad nejsou bezedny... Bude to jeste zajimavy
747416
Drsny, Black Widow imho next, ale ty (doposud) poloprazdny Vanoce, respektive Listopad nejsou bezedny... Bude to jeste zajimavy
747415
1 -1
reagovat
Bond odsunut na listopad:D:-
747415
Bond odsunut na listopad*:D**:-*
2 -5
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tony sorry, to ode mě nebylo hezký a mohl jsem si to odpustit ;)
747411
Tony sorry, to ode mě nebylo hezký a mohl jsem si to odpustit *;)*
747410
0 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
Já bych to využíval a Guida s Diskem bych si přečetl moc rád. :+

A v klidu by se to mohlo točit i na HP, to nejlepší a pak třeba nějaký měsíční výběr. 

Jo chápu že taková platforma nejde udělat zadarmo....
747410
Já bych to využíval a Guida s Diskem bych si přečetl moc rád. *:+* A v klidu by se to mohlo točit i na HP, to nejlepší a pak třeba nějaký měsíční výběr.  Jo chápu že taková platforma nejde udělat zadarmo....
747408
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat

Koronavirus

Nechci už do tohohle tématu moc zabředávat, ale vážně v tuto chvíli spoléhám na jaro, protože jestli nebude na tuhle mňamku jaro fungovat, tak si vůbec nechci představit, jak to bude dál probíhat. Docela pečlivé jsem sledoval zpravodajství v Číně a když Číňani o něčem prohlásí, že je to "strašný a komplexní problém", tak naše, že je to "úplně, ale úplně na prd" to nevystihuje ani přibližně. Navíc je to velmi nepříjemně zamotané link Souhlasím, že z toho všeho Čína vyjde silnější než kdy dřív a nakonec nás bude muset zachraňovat
747409
Nechci už do tohohle tématu moc zabředávat, ale vážně v tuto chvíli spoléhám na jaro, protože jestli nebude na tuhle mňamku jaro fungovat, tak si vůbec nechci představit, jak to bude dál probíhat. Docela pečlivé jsem sledoval zpravodajství v Číně a když Číňani o něčem prohlásí, že je to "strašný a komplexní problém", tak naše, že je to "úplně, ale úplně na prd" to nevystihuje ani přibližně. Navíc je to velmi nepříjemně zamotané https://asiatimes.com/2020/03/deciphering-the-dna-of-an-epidemic/?fbclid=IwAR2_2Fi0GJsDdT6FuaIhcgbfpEE_iENS2BQX4FyQliIOnDKQTSrjRV1b1G4 Souhlasím, že z toho všeho Čína vyjde silnější než kdy dřív a nakonec nás bude muset zachraňovat
Koronavirus
1 -4
reagovat
Škoda, že se odsud úplně odstranily blogy. Pro Tonyho, Diska nebo Guida by to byla ideální platforma (myšleno v dobrým :)).
747408
Škoda, že se odsud úplně odstranily blogy. Pro Tonyho, Diska nebo Guida by to byla ideální platforma (myšleno v dobrým *:)*).
5 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Zkus napsat kocourovy do vzkazniku. Ale dej si zalezet a napis tam i vzorove tematko o 2000 slovech...
747407
Zkus napsat kocourovy do vzkazniku. Ale dej si zalezet a napis tam i vzorove tematko o 2000 slovech...
747404
1 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Kandidovat...
747405
Kandidovat...
747404
1 -4
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Psát články mne nenecháte, tak co mám dělat? 
747404
Psát články mne nenecháte, tak co mám dělat? 
747403
2 -2
reagují: TedGeorge, Cinefil
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ty už se sem vážně chodíš jenom pohádat :D
747403
Ty už se sem vážně chodíš jenom pohádat :D
747402
4 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
Čína bude ihmo za pár týdnů v klidu, v USA a Evropě se o situaci mega bojím. Děláme tak málo oproti Číňanům a jak se jim to vymklo z rukou. 

No a o shithole countries ani nemluvě. :(
747402
Čína bude ihmo za pár týdnů v klidu, v USA a Evropě se o situaci mega bojím. Děláme tak málo oproti Číňanům a jak se jim to vymklo z rukou.  No a o shithole countries ani nemluvě. *:(*
2 -4
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Cinefil
2 nejsilnější trhy? Nevšiml jsem si, že by v USA zavírali kina. Pokud máš na mysli Čínu, tak tam je s odřenejma ušiskama třetí
747401
2 nejsilnější trhy? Nevšiml jsem si, že by v USA zavírali kina. Pokud máš na mysli Čínu, tak tam je s odřenejma ušiskama třetí
747400
1 -1
reagovat

Coronanews

Zdá se, že zavírání kin aktuálně hrozí i v Británii. Bond tak může rázem přijít o 2 nejsilnější trhy. Pošahaná to situace... Na Black Widow se asi budeme dívat doma. :D

Edit: 2 z nejsilnějších trhů, Tede. :D
747400
Zdá se, že zavírání kin aktuálně hrozí i v Británii. [i]Bond [/i]tak může rázem přijít o 2 nejsilnější trhy. Pošahaná to situace... Na [i]Black Widow[/i] se asi budeme dívat doma. *:D* [i]Edit: 2 z nejsilnějších trhů, Tede. *:D*[/i]
Coronanews
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Gorecki
Tak zrovna proti španělské chřipce se náš imunitní systém nevyvinul nijak, spíš ten virus samotný se změnil. Ale jinak ano, tyhle invazivní druhy nemocí dokáží udělat neveselé věci - tak jako až o nějakých 90% původních američanů se "postaraly" Evropské nemoci.
747372
Tak zrovna proti španělské chřipce se náš imunitní systém nevyvinul nijak, spíš ten virus samotný se změnil. Ale jinak ano, tyhle invazivní druhy nemocí dokáží udělat neveselé věci - tak jako až o nějakých 90% původních američanů se "postaraly" Evropské nemoci.
747368
3 -1
reagovat

K teme...

Som si spomenul na tento davnejsi "obrazok"?)
747368
Som si spomenul na tento davnejsi [url=https://i.pinimg.com/474x/8e/66/a2/8e66a27bc1993313342bbdd181915950.jpg]"obrazok"[/url]. *?)*
K teme...
4 -1
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: Memphis
Jo, o tom co odstartuje další ekonomickou krizi jsem spekuloval už posledního půl roku - a teď to přišlo z docela nečekaného směru.
747366
Jo, o tom co odstartuje další ekonomickou krizi jsem spekuloval už posledního půl roku - a teď to přišlo z docela nečekaného směru.
747363
2 0
reagovat
Ano, v současnosti se hraje zejména o to zpomalit šíření, abysme se stačili starat o vážnější případy, než farm. firmy přijdou s lékem, resp. vakcínou.

Samotná nemoc pro nikoho z nás asi nebude nijak zásadní problém. Nakonec i s tou chřipkou by člověk měl ležet aspoň týden doma. Ale nejhorší na všem je karanténa. Zaměstnanci můžou být vesměs vysmátý, ale pro menší podnikatele, který by v takovým případě na několik týdnů museli zavřít provoz, to může být dost podstatnej problém.
747363
Ano, v současnosti se hraje zejména o to zpomalit šíření, abysme se stačili starat o vážnější případy, než farm. firmy přijdou s lékem, resp. vakcínou. Samotná nemoc pro nikoho z nás asi nebude nijak zásadní problém. Nakonec i s tou chřipkou by člověk měl ležet aspoň týden doma. Ale nejhorší na všem je karanténa. Zaměstnanci můžou být vesměs vysmátý, ale pro menší podnikatele, který by v takovým případě na několik týdnů museli zavřít provoz, to může být dost podstatnej problém.
3 0
reagují: HAL
reagovat
CAPS_LOCK panikaří, ale minimálně v půlce toho odstavce je trefný. Problém není ani tak v tom že to dostanem, ono to nakonec (ano, tak jako u té chřipky) nejspíš potká skoro všechny, a nijak závratně smrtelné to nebude - ale jen pokud to ovšem nedostanem všichni naráz. Pak to je problém potenciálně velký, protože čtvrtina lidí s tím končí na JIPce, a tolik jich u nás tak nějak nemáme.
747354
[url=https://www.moviezone.cz/forum/kecarna#comment_747326]CAPS_LOCK[/url] panikaří, ale minimálně v půlce toho odstavce je trefný. Problém není ani tak v tom že to dostanem, ono to nakonec (ano, tak jako u té chřipky) nejspíš potká skoro všechny, a nijak závratně smrtelné to nebude - ale jen pokud to ovšem nedostanem všichni naráz. Pak to je problém potenciálně velký, protože čtvrtina lidí s tím končí na JIPce, a tolik jich u nás tak nějak nemáme.
6 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
Hmm. Lenže na chrípku na rozdiel od tohoto máme vakcínu. Nieje to síce moc smrteľné, ale je to veľmi nákazlivé. Aj keď mi vykupovanie trvanlivých potravín príde prehnané, určite by som to nebral na ľahkú váhu. 
747352
Hmm. Lenže na chrípku na rozdiel od tohoto máme vakcínu. Nieje to síce moc smrteľné, ale je to veľmi nákazlivé. Aj keď mi vykupovanie trvanlivých potravín príde prehnané, určite by som to nebral na ľahkú váhu. 
747348
9 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Pošleme Číňanům na oplátku naši běžnou chřipku a pak uděláme srovnání. :D
747351
Pošleme Číňanům na oplátku naši běžnou chřipku a pak uděláme srovnání. *:D*
747350
1 -5
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se