Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 20981 - 21000 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
12,1 % není "pár procent".
747236
12,1 % není "pár procent".
747234
10 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
A z čeho vycházíš zase ty?
Tím "multikina na tom taky nejsou dobře" myslíš to, že Galaxie zavřela? Nebo že se nestaví nové?
Od Chodova se nový multiplex zatím neotevřel a zrovna ten ale odebral diváky hlavně Galaxii a Hostivaři. Galaxie byla k uzavření odsouzena automaticky. A  samozřejmně, že nějakému růstu Chodov pomohl, ale ne každoročnímu nárustu o necelých patnáct procent.
Z nových se má otevírat v Olomouci.
Roste i podíl mezi jednosály k multiplexům. SFK po úspěšném kolečku digitalizace začíná s dotováním na redigitalizaci. Dlouhodobě se zvyšuje počet letních kin. A nové jednosálové kina se stále otevírají.
Jako OK, "chybu" si neuznávej (apropo, fakt si ještě myslíš, že někdo tady na něco takového od tebe očekává), ale fakt nevím, z čeho usuzuješ, nebo dokazuješ, že na tom kinoprůmysl není růžově. A opravdu by mě to zajímalo.
747235
A z čeho vycházíš zase ty? Tím "multikina na tom taky nejsou dobře" myslíš to, že Galaxie zavřela? Nebo že se nestaví nové? Od Chodova se nový multiplex zatím neotevřel a zrovna ten ale odebral diváky hlavně Galaxii a Hostivaři. Galaxie byla k uzavření odsouzena automaticky. A  samozřejmně, že nějakému růstu Chodov pomohl, ale ne každoročnímu nárustu o necelých patnáct procent. Z nových se má otevírat v Olomouci. Roste i [url=https://kinomaniak.cz/filmovy-trh/podily-multikin-trzby/]podíl[/url] mezi jednosály k multiplexům. SFK po úspěšném kolečku digitalizace začíná s dotováním na redigitalizaci. Dlouhodobě se zvyšuje počet letních kin. A nové jednosálové kina se stále otevírají. Jako OK, "chybu" si neuznávej (apropo, fakt si ještě myslíš, že někdo tady na něco takového od tebe očekává), ale fakt nevím, z čeho usuzuješ, nebo dokazuješ, že na tom kinoprůmysl není růžově. A opravdu by mě to zajímalo.
747230
8 0
reagují: Cinefil, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: HAL
Počkat fakt ti pár procent v businessu co je děsivé nesobestacny přijde jako vzkvetani? Lol:D
747234
Počkat fakt ti pár procent v businessu co je děsivé nesobestacny přijde jako vzkvetani? Lol*:D*
747231
0 -15
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: KARLOS
Díky, neměl jsem sílu. :+
747233
Díky, neměl jsem sílu. *:+*
747227
3 -1
reagovat
Zbytečná diskuze, copak ho neznáte? On se prostě jako obvykle rozhodl že má pravdu, a tak mu to prostě nevymluvíte, statistikou můžete házet jak chcete.
747231
Zbytečná diskuze, copak ho neznáte? On se prostě jako obvykle rozhodl že má pravdu, a tak mu to prostě nevymluvíte, statistikou můžete házet jak chcete.
14 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: KARLOS
Počkat jak to není úplně pravda? Multiplexy na tom také nejsou úplně dobře. Nezkoumal jsem nová kina, ale nic bych za to nedal, kdyby ten nárůst byl způsobeny novými kiny. 

Hele až si tu přečtu o mrakach kin mimo multiplexy co nejsou dotovaná tak uznám chybu
747230
Počkat jak to není úplně pravda? Multiplexy na tom také nejsou úplně dobře. Nezkoumal jsem nová kina, ale nic bych za to nedal, kdyby ten nárůst byl způsobeny novými kiny.  Hele až si tu přečtu o mrakach kin mimo multiplexy co nejsou dotovaná tak uznám chybu
747228
0 -13
reagují: KARLOS
reagovat

K dokumentu V síti

Já si to nechám ujít. Reklamu a Klusákovy rozhovory jsem zachytil k tomuto dokumentu už skoro rok před vstupem do kin, takže PR jede na plné obrátky. Obdobně jako tomu bylo u Nabarveného ptáčete. Docela mě to pak odrazuje od návštěvy kina, I když na tento dokument bych nešel, i kdyby tomu bylo jinak. Každý, kdo má alespoň trochu rozumu a ví jak funguje internet, tak si je také vědom této problematiky a nemusí ho upozorňovat nějaký dokument na to, že by se o tom mělo mluvit (hlavně v rodinách) a řešit to. Je dobře, že ten dokument vznikl, jelikož může fungovat jako výborný edukační prostředek ve školách pro žáky mladší 16 let. Takže se školou bych na to klidně zašel, jenže ale již školou povinný nejsem, a tak si to nechám ujít, poněvadž o tomto fenoménu již dávno vím a nemusím se na něj chodit dívat do kina.
747229
Já si to nechám ujít. Reklamu a Klusákovy rozhovory jsem zachytil k tomuto dokumentu už skoro rok před vstupem do kin, takže PR jede na plné obrátky. Obdobně jako tomu bylo u Nabarveného ptáčete. Docela mě to pak odrazuje od návštěvy kina, I když na tento dokument bych nešel, i kdyby tomu bylo jinak. Každý, kdo má alespoň trochu rozumu a ví jak funguje internet, tak si je také vědom této problematiky a nemusí ho upozorňovat nějaký dokument na to, že by se o tom mělo mluvit (hlavně v rodinách) a řešit to. Je dobře, že ten dokument vznikl, jelikož může fungovat jako výborný edukační prostředek ve školách pro žáky mladší 16 let. Takže se školou bych na to klidně zašel, jenže ale již školou povinný nejsem, a tak si to nechám ujít, poněvadž o tomto fenoménu již dávno vím a nemusím se na něj chodit dívat do kina.
K dokumentu V síti
2 -8
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
A to taky není úplně pravda. Jednosály se začínají víc a víc prosazovat na úkor multiplexů. Podporu samozřejmně většina z nich využívá, z drtivé většiny na renovace a re/digitalizaci.
Ano, maloměstská kina bez dotací nepřežije a z těch zhruba dvou stovek jednosálů jsou to celé dvě třetiny. To jsou ale kina, která generují taky jen nějakých pět procent celkové návštěvnosti, protože za a) hrají alternativní obsah, za b) hrají jen jednou týdně, za c) jsou v rámci multifunkčních objektů a kinopředstavení je pro ně jen okrajová záležitost.
Z mého lokálního jednosálu naopak vím, že naopak kino dotuje zbytek kulturních akcí města, protože je pod kulturním združením provozovaným městem. A město musí ještě doplácet, byť pokud by bylo kino samo za sebe, díky nepřítomnosti multiplexu by bylo v plusu.
747228
A to taky není úplně pravda. Jednosály se začínají víc a víc prosazovat na úkor multiplexů. Podporu samozřejmně většina z nich využívá, z drtivé většiny na renovace a re/digitalizaci. Ano, maloměstská kina bez dotací nepřežije a z těch zhruba dvou stovek jednosálů jsou to celé dvě třetiny. To jsou ale kina, která generují taky jen nějakých pět procent celkové návštěvnosti, protože za a) hrají alternativní obsah, za b) hrají jen jednou týdně, za c) jsou v rámci multifunkčních objektů a kinopředstavení je pro ně jen okrajová záležitost. Z mého lokálního jednosálu naopak vím, že naopak kino dotuje zbytek kulturních akcí města, protože je pod kulturním združením provozovaným městem. A město musí ještě doplácet, byť pokud by bylo kino samo za sebe, díky nepřítomnosti multiplexu by bylo v plusu.
747226
8 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Mim o výkyv z roku 2017 se roste o desítku plus procent. Tohle není něčí názor, tohle je fakt. Jestli to nechceš nazývat vzkétáním, pak nevím.
A ne, "český kinoprůmysl" se nemyslí jen česká produkce, ale celková návštěvnost českých kin. Pokud jde o domácí tvorbu, jsme na tom velmi dobře, protože máme velmi vysoký podíl z těch celkových tržeb, byť nerostou samy o sobě nijak závratně. Momentálně je trh českou tvorbou plně saturovaný...
2019
2018
2017
2016
2015
747227
Mim o výkyv z roku 2017 se roste o desítku plus procent. Tohle není něčí názor, tohle je fakt. Jestli to nechceš nazývat vzkétáním, pak nevím. A ne, "český kinoprůmysl" se nemyslí jen česká produkce, ale celková návštěvnost českých kin. Pokud jde o domácí tvorbu, jsme na tom velmi dobře, protože máme velmi vysoký podíl z těch celkových tržeb, byť nerostou samy o sobě nijak závratně. Momentálně je trh českou tvorbou plně saturovaný... [url=https://kinomaniak.cz/rok-v-kinech/2019/]2019[/url] [url=https://kinomaniak.cz/rok-v-kinech/2018/]2018[/url] [url=https://kinomaniak.cz/rok-v-kinech/2017/]2017[/url] [url=https://kinomaniak.cz/rok-v-kinech/2016/]2016[/url] [url=https://kinomaniak.cz/rok-v-kinech/2015/]2015[/url]
747221
7 -1
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Cinefil
Schválně se hele pobav někdy s někým kdo provozuje kino, prakticky všechno mimo multiplexy (cest výjimkám) žije z dotací , to je vzkvétani jo? 
747226
Schválně se hele pobav někdy s někým kdo provozuje kino, prakticky všechno mimo multiplexy (cest výjimkám) žije z dotací , to je vzkvétani jo? 
747223
0 -7
reagují: pytlik, KARLOS
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jestli nebereš dlouhodobý roční nárůst, byť jen o pár procent, vůči zbytku světa, kde se spíše klesá, za vzkvět, nemáme se o čem bavit. :)
747223
Jestli nebereš dlouhodobý roční nárůst, byť jen o pár procent, vůči zbytku světa, kde se spíše klesá, za vzkvět, nemáme se o čem bavit. *:)*
747221
2 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Jestli berete růst o pár procent meziročně za vzkvétani, tak se fakt nemáme o čem bavit. :)
747221
Jestli berete růst o pár procent meziročně za vzkvétani, tak se fakt nemáme o čem bavit. *:)*
0 -12
reagují: KARLOS, Cinefil
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
747218
[url=https://kinomaniak.cz/svetovy-filmovy-trh/2019/]Kinomaniak[/url].
747216
3 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Stačí toto?
747217
Stačí [url=https://www.moviezone.cz/clanek/39687-tema-10-postrehu-k-filmovym-trzbam-za-rok-2019/3#3]toto[/url]?
747216
2 -1
reagovat
reaguje na: Joker_George
Máte nějaké grafy a statistiky a mohl bych je vidět ?
747216
Máte nějaké grafy a statistiky a mohl bych je vidět ?
747215
0 -4
reagují: Cinefil, Joker_George
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ano.
747215
Ano.
747214
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Cinefil
Český kinoprumysl vzkvétá ? 
747214
Český kinoprumysl vzkvétá ? 
747210
1 -3
reagují: Joker_George
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Návětěvnost za první víkend je přes 115 000 diváků. :+
747213
Návětěvnost za první víkend je přes 115 000 diváků. *:+*
747094
2 -3
reagovat

Koronavirus

Obává se někdo, že zavřou v ČR kina kvůli extrémně populárnímu viru?
Já jen, že zbrkle zakázali fanouškům navštívit NMNM biatlon, který měl být původně zrušen kvůli nedostatku sněhu. Nakonec se jim ho povedlo vyrobit a teď tohle. Několikrát jsem tam byl a tohle jim vážně nepřeji. Rovněž tak českému kinoprůmyslu, který zatím vzkvétá.
747210
Obává se někdo, že zavřou v ČR kina kvůli extrémně populárnímu viru? Já jen, že zbrkle zakázali fanouškům navštívit NMNM biatlon, který měl být původně zrušen kvůli nedostatku sněhu. Nakonec se jim ho povedlo vyrobit a teď tohle. Několikrát jsem tam byl a tohle jim vážně nepřeji. Rovněž tak českému kinoprůmyslu, který zatím vzkvétá.
Koronavirus
1 -2
reagují: CAPS_LOCK, AndyKaufman
reagovat
Tak na "V siti" u nas zitra rezervovane cele kino... Vidím to na nejúspěšnější cesky dokument...
747094
Tak na "V siti" u nas zitra rezervovane cele kino... Vidím to na nejúspěšnější cesky dokument...
6 -1
reagují: Disketa1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se