Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 20921 - 20940 Napsat příspěvek

MusicZone

Ano, pojďme to odlehčit link :D
748790
Ano, pojďme to odlehčit https://www.youtube.com/watch?v=6IOS7-4n12c *:D*
MusicZone
1 -3
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Přesný počet nevím, ale vždycky když tam jsem tak nutně utrousím "tady je zase lidí jak svině". Takže se tam vejde lidí jak svině.:D
748785
Přesný počet nevím, ale vždycky když tam jsem tak nutně utrousím "tady je zase lidí jak svině". Takže se tam vejde lidí jak svině.*:D*
748777
3 0
reagovat
Arnold je king i za této situace. link :D:+
748781
Arnold je king i za této situace. [url=https://twitter.com/Schwarzenegger/status/1239383795205169152?fbclid=IwAR1SweLx7aKk9A52tVJx8jLLM9jZ8wWp7BXDqPB-4-ouj1T1D6phNz0rkvc]https://twitter.com/Schwarzenegger/status/1239383795205169152?fbclid=IwAR1SweLx7aKk9A52tVJx8jLLM9jZ8wWp7BXDqPB-4-ouj1T1D6phNz0rkvc[/url] *:D**:+*
8 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Tohle prý ve velkém řešili v Lidlu, zákaz roušek aby nestrašili zákazníky, prosáklo to přes lidi na FB, další zmrdská společnost co si zaslouží ignoraci. :-

EDIT: Prý je to i Albert a ke zmrdům se přidává i Alza, která prakticky beze změny nechala otevřené všechny pobočky s tím, že to jsou výdejny ne prodejny. Byli jste někdy v Holešovicích, kolik se tma dokáže naakumulovat lid? 
748777
Tohle prý ve velkém řešili v Lidlu, zákaz roušek aby nestrašili zákazníky, prosáklo to přes lidi na FB, další zmrdská společnost co si zaslouží ignoraci. *:-* EDIT: Prý je to i Albert a ke zmrdům se přidává i Alza, která prakticky beze změny nechala otevřené všechny pobočky s tím, že to jsou výdejny ne prodejny. Byli jste někdy v Holešovicích, kolik se tma dokáže naakumulovat lid? 
748776
4 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Godlike
Management: neměj tu roušku.
Kolega: Mohl bys mi to prosím poslat emailem? Děkuji.
748776
Management: neměj tu roušku. Kolega: Mohl bys mi to prosím poslat emailem? Děkuji.
748771
7 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: DarkSith
Tady to není o tom, že může. Určitě jsou to tisíce. Proto je na místě bejt rozumnej a neshlukovat se, být doma (i když je stát mírnej) a nosit roušku, která je tedy nedostatkovým zbožím.

Ještě k témě zaměstnavatele. Kolega má roušku a bojí se jí nosit, protože by mu mohl menedžment něco říct. Takhle my si tu žijem.:D Já jsem je dneska objednal od Nely Slovákový, což je stejně bizárek, nikdy jsem si nemyslel, že od ní budu objednávat něco jiného než potenciálně eskortní služby.:D (Nevhodný v dnešní době, já vim.)
748771
Tady to není o tom, že může. Určitě jsou to tisíce. Proto je na místě bejt rozumnej a neshlukovat se, být doma (i když je stát mírnej) a nosit roušku, která je tedy nedostatkovým zbožím. Ještě k témě zaměstnavatele. Kolega má roušku a bojí se jí nosit, protože by mu mohl menedžment něco říct. Takhle my si tu žijem.*:D* Já jsem je dneska objednal od Nely Slovákový, což je stejně bizárek, nikdy jsem si nemyslel, že od ní budu objednávat něco jiného než potenciálně eskortní služby.*:D* (Nevhodný v dnešní době, já vim.)
748757
4 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Asi tak. Bohužel tyhle mírný prevence prostě nefungujou, protože lidi jsou vydlabaný a nedokážou to pár týdnů nebo měsíc vydržet. Ono by jim něco kurva uteklo. Takže jak říkáš, příští týden dostanem vyloženej zákaz vycházení a je to (už teď se zavírají obce). Paka.
748770
Asi tak. Bohužel tyhle mírný prevence prostě nefungujou, protože lidi jsou vydlabaný a nedokážou to pár týdnů nebo měsíc vydržet. Ono by jim něco kurva uteklo. Takže jak říkáš, příští týden dostanem vyloženej zákaz vycházení a je to (už teď se zavírají obce). Paka.
748754
12 0
reagovat

Coronavirova kronika

Tak už to chytla i Olga Kurylenko :(
748764
Tak už to chytla i Olga Kurylenko *:(*
Coronavirova kronika
0 -4
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Pokud bude nárůst nově nakažených každý den kolem třiceti procent tak se obávám, že se ty opatření budou zpřísňovat. Je pravděpodobné, že velká část těch, co se aktuálně vrátila například z Itálie, bude nakažená. Celkově to mohou být tisíce zatím neodhalených případů. 
748757
Pokud bude nárůst nově nakažených každý den kolem třiceti procent tak se obávám, že se ty opatření budou zpřísňovat. Je pravděpodobné, že velká část těch, co se aktuálně vrátila například z Itálie, bude nakažená. Celkově to mohou být tisíce zatím neodhalených případů. 
748754
3 -1
reagují: Godlike
reagovat
Ještě je to mírné, zase budou mraky pičusů hlava na hlavě na Ladronce, Náplavce, u okének hospod apod. 

Kvůli těmhle kreténům zavedou postupně ještě daleko horší omezení, která neskutečně poškodí ekonomiku, snad si to všichni uvědomují, ale asi ne, stejně jako ti borečci co lyžovali v Itálii co už tam byl průser. 
748754
Ještě je to mírné, zase budou mraky pičusů hlava na hlavě na Ladronce, Náplavce, u okének hospod apod.  Kvůli těmhle kreténům zavedou postupně ještě daleko horší omezení, která neskutečně poškodí ekonomiku, snad si to všichni uvědomují, ale asi ne, stejně jako ti borečci co lyžovali v Itálii co už tam byl průser. 
12 0
reagují: Godlike, DarkSith
reagovat
reaguje na: HAL
V Praze nedostatečné opatření. Jakmile ti lidé jdou ven, tak blízké parky jsou narvané k prasknutí. V sobotu jsem jel na kole Prokopským údolím, když jsem si testoval trasu do práce a v životě jsem tam neviděl tolik lidí - tisíce.
748753
V Praze nedostatečné opatření. Jakmile ti lidé jdou ven, tak blízké parky jsou narvané k prasknutí. V sobotu jsem jel na kole Prokopským údolím, když jsem si testoval trasu do práce a v životě jsem tam neviděl tolik lidí - tisíce.
748750
9 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
"Lidé se podle nařízení vlády mohou stále vydávat do přírody a parků. Na ty se omezení pohybu nevztahuje. I tam si ale mají lidé dodržovat odstup od ostatních."

Za mě dobrý.
748750
"Lidé se podle nařízení vlády mohou stále vydávat do přírody a parků. Na ty se omezení pohybu nevztahuje. I tam si ale mají lidé dodržovat odstup od ostatních." Za mě dobrý.
748749
4 -5
reagují: Clavius
reagovat
Na území celé České republiky byla právě vyhlášena karanténa od 16. 3. do 24. 3. 
748749
Na území celé České republiky byla právě vyhlášena karanténa od 16. 3. do 24. 3. 
1 -3
reagují: HAL
reagovat

Musiczone

Trošku v téhle trudné době odlehčíme...

Strašně mě v poslední době začal bavit tenhle týpek. Je to takovej country rock. Objevil jsem ho díky kanálu shopu Amoeba a jejich What's in My Bag?.
748747
Trošku v téhle trudné době odlehčíme... Strašně mě v poslední době začal bavit [url=https://www.youtube.com/watch?v=vR-4l5M_MQ8]tenhle týpek[/url]. Je to takovej country rock. Objevil jsem ho díky kanálu shopu Amoeba a jejich [i][url=https://www.youtube.com/watch?v=cfv7rZCShdA]What's in My Bag?[/url].[/i]
Musiczone
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
U nas sa v praci meria teplota uz tyzden a tiez mame striedavy home office
748727
U nas sa v praci meria teplota uz tyzden a tiez mame striedavy home office
748724
1 0
reagovat
Me ted prisla smska od sefa, ze zitra rano bude vsem zamestnancum merena teploty a v pripade zvysene teploty nebude vpusten :D
748724
Me ted prisla smska od sefa, ze zitra rano bude vsem zamestnancum merena teploty a v pripade zvysene teploty nebude vpusten :D
7 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: Clavius
Určitě kolo. :)
748720
Určitě kolo. *:)*
748718
2 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Od zítřka máme střídaný provoz (pracuji v centrále jedné z větších bank), kdy jedna polovina lidí má být na office a druhá má homeoffice. Pak po týdnu střídání. Myslím si, že v týdnu dorazí oznámení s přechodem na homeoffice režim pro všechny.
Osobně spíše řeším, jestli mám do práce riskovat jízdu metrem (cca 35 minut přes dvě linky) nebo to raději otočit na kole (z těch 15ti km mám po cestě s běžným silničním provozem jen posledních cca 500 metrů). Jsem akorát v té skupince, která má být příští týden v kanceláři. Nejvtipnější je, že jsem momentálně stále ve zkušebce a můj šéf je v druhé skupince a minimálně měsíc jej neuvidím krom telca :D.
748718
Od zítřka máme střídaný provoz (pracuji v centrále jedné z větších bank), kdy jedna polovina lidí má být na office a druhá má homeoffice. Pak po týdnu střídání. Myslím si, že v týdnu dorazí oznámení s přechodem na homeoffice režim pro všechny. Osobně spíše řeším, jestli mám do práce riskovat jízdu metrem (cca 35 minut přes dvě linky) nebo to raději otočit na kole (z těch 15ti km mám po cestě s běžným silničním provozem jen posledních cca 500 metrů). Jsem akorát v té skupince, která má být příští týden v kanceláři. Nejvtipnější je, že jsem momentálně stále ve zkušebce a můj šéf je v druhé skupince a minimálně měsíc jej neuvidím krom telca *:D*.
748685
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: studo
Ano, jsou to herci.
748709
Ano, jsou to herci.
748707
2 -2
reagovat
mam HO bezproblemov.

Ale teraz dolezitejsia tema. Som doma u matinky kde som zrazu vystaveny televizoru a cz/sk kanalom po.. povedzme takmer 15tich rokoch. mama pozera nejake Nebezpecne Vztahy na Kino Barandov. Mozete mi prosim vas povedat a potvrdit, ze to su vsetko herci tam? Lebo z toho co tam poberiem, mi to pride, ze zijem asi v uplne inom vesmire, ako ti ludia co tam su... :/
748707
mam HO bezproblemov. Ale teraz dolezitejsia tema. Som doma u matinky kde som zrazu vystaveny televizoru a cz/sk kanalom po.. povedzme takmer 15tich rokoch. mama pozera nejake Nebezpecne Vztahy na Kino Barandov. Mozete mi prosim vas povedat a potvrdit, ze to su vsetko herci tam? Lebo z toho co tam poberiem, mi to pride, ze zijem asi v uplne inom vesmire, ako ti ludia co tam su... :/
4 -1
reagují: Disketa1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se