Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 20961 - 20980 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Mám pocit, že úplně popíráš, že kino generuje nějaký zisk narozdíl od školství, které bez EU nepřežije.
747279
Mám pocit, že úplně popíráš, že kino generuje nějaký zisk narozdíl od školství, které bez EU nepřežije.
747276
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: KARLOS
Karlosi no tak to vůbec! Ani hrubý ani jakýkoliv, jakmile nemáš nějak základně načrtnuté výnosy a náklady, tak o té ziskovosti nemůžeš říct lautr nic...
747276
Karlosi no tak to vůbec! Ani hrubý ani jakýkoliv, jakmile nemáš nějak základně načrtnuté výnosy a náklady, tak o té ziskovosti nemůžeš říct lautr nic...
747274
0 -5
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jako hrubý důkaz, že kino neprodělává, ano.
747274
Jako hrubý důkaz, že kino neprodělává, ano.
747269
4 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat

TedGeorge

Tede, napsal bys prosím nějaký krátký komentář k rekordní návštěvnosti dokumentu V síti za první víkend? Je to něco neuvěřitelného a nemělo by
to imho jen tak prošumět.
747272
Tede, napsal bys prosím nějaký krátký komentář k rekordní návštěvnosti dokumentu V síti za první víkend? Je to něco neuvěřitelného a nemělo by to imho jen tak prošumět.
TedGeorge
3 -4
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: KARLOS
To by ti stačilo jako účetní rozvaha za kino? :o
747269
To by ti stačilo jako účetní rozvaha za kino? *:o*
747267
0 -4
reagují: KARLOS
reagovat
Počet diváků krát průměrná cena lístku?
747267
Počet diváků krát průměrná cena lístku?
4 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: KARLOS
Tak nemůžu za to že mi pošleš materiál kde není konkrétní údaj financí pro kino...
747265
Tak nemůžu za to že mi pošleš materiál kde není konkrétní údaj financí pro kino...
747262
0 -8
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak marně sem doufal, že si všimneš, že tu ztrátu generuje kulturní zřízení jako celek a ne kino samotné.
Samotné dotace kina jdou především od Europe Cinemas, což je ale celosvětový program a má za úkol kompenzovat menší zájem o ovropsou tvorbu na úkor mainstreamu.. Naopak to kino vykrývá ztráty ostatních podsubjektů.
Můžeš mi nějakým zdrojem informovat, kdy a jak to bylo "ve sračkách"? Na to, jak se rád často oháníš důkaznými zdroji si v téhle diskuzi nepřispěl ničím jiným, než svým názorem. To je sice fajn, ale pořád to nejsou fakta.
A když už to tedy Memphis nakousl - pod čím si tedy představuješ "vzkvétání"? Protože i kdybych vzal v potaz ten tvůj model - že je to všechno špatně a jenom se zmenšuje závislost na dotacích a zvyšuje soběstačnost - pak nevím, jakým jiným slovem bych to měl popsat, než že to vzkvétá.
Ale jako OK, je to všechno špatně, dobrá nálada z výsledků by měla být potlačena, protože je to stejně všechno v prdeli.
747262
Tak marně sem doufal, že si všimneš, že tu ztrátu generuje kulturní zřízení jako celek a ne kino samotné. Samotné dotace kina jdou především od Europe Cinemas, což je ale celosvětový program a má za úkol kompenzovat menší zájem o ovropsou tvorbu na úkor mainstreamu.. Naopak to kino vykrývá ztráty ostatních podsubjektů. Můžeš mi nějakým zdrojem informovat, kdy a jak to bylo "ve sračkách"? Na to, jak se rád často oháníš důkaznými zdroji si v téhle diskuzi nepřispěl ničím jiným, než svým názorem. To je sice fajn, ale pořád to nejsou fakta. A když už to tedy Memphis nakousl - pod čím si tedy představuješ "vzkvétání"? Protože i kdybych vzal v potaz ten tvůj model - že je to všechno špatně a jenom se zmenšuje závislost na dotacích a zvyšuje soběstačnost - pak nevím, jakým jiným slovem bych to měl popsat, než že to vzkvétá. Ale jako OK, je to všechno špatně, dobrá nálada z výsledků by měla být potlačena, protože je to stejně všechno v prdeli.
747253
7 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Jest jednou pro pomalejší, když je trh masivně dotovaný, tak je nefunkční a co je nefunkčního tak logicky nevzkveta, kdo s tímhle proboha!!!! Nesouhlasí ?
747260
Jest jednou pro pomalejší, když je trh masivně dotovaný, tak je nefunkční a co je nefunkčního tak logicky nevzkveta, kdo s tímhle proboha!!!! Nesouhlasí ?
0 -7
reagovat
reaguje na: verbst
:D
Tak sorry, ale toto je privela uz aj na mna.8)
747257
*:D* Tak sorry, ale toto je privela uz aj na mna.*8)*
747251
8 -2
reagovat
reaguje na: pytlik
Pravděpodobně budou několik milionů v mínusu a nejsou to jenom maloměsta, ale i pražská kina. 

Memphis: No ale ono to přesně o tom je, aktuální situace je asi taková, že se to zvedá z hoven, ani bych nenapsal, že se českým kinům daří, natož že vzkvétají. 

KARLOS: Vážně běreš za úspěch, že dotovaný subjekt s rekordní návštěvností vykáže milionovou ztrátu? :o
747253
Pravděpodobně budou několik milionů v mínusu a nejsou to jenom maloměsta, ale i pražská kina.  Memphis: No ale ono to přesně o tom je, aktuální situace je asi taková, že se to zvedá z hoven, ani bych nenapsal, že se českým kinům daří, natož že vzkvétají.  KARLOS: Vážně běreš za úspěch, že dotovaný subjekt s rekordní návštěvností vykáže milionovou ztrátu? *:o*
747252
0 -8
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Například naše jednosálové kino v okresním městě mělo loni největší návštěvnost za posledních 25 let. Nevím jestli je soběstačné, ale i tak mě to příjemně překvapilo :+
747252
Například naše jednosálové kino v okresním městě mělo loni největší návštěvnost za posledních 25 let. Nevím jestli je soběstačné, ale i tak mě to příjemně překvapilo *:+*
747226
8 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Oni si se s Goreckim fakt zasloužej... (facepalm)
747251
Oni si se s Goreckim fakt zasloužej... (facepalm)
8 0
reagují: Gorecki
reagovat
Myslím, že nakonec to skončí u toho, že se budeme hádat o definici slova vzkvétat.

Komu není rady...
747248
Myslím, že nakonec to skončí u toho, že se budeme hádat o definici slova vzkvétat. Komu není rady...
10 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jako nejsem naivní, že ti to bude stačit, ale když sem nakousl to "domovské kino". Hospodářské informace, tady "bulvárek".
Tipuju, že takhle se dá dohledat jakýkoliv městem/státem provozovaný subjekt a že jich nebude málo. Můžeš začít googlit taky.
A já sem děsně zvědavý na ty důvody, proč to tedy vzkvetající není. ;)
747244
Jako nejsem naivní, že ti to bude stačit, ale když sem nakousl to "domovské kino". [url=http://www.dkvsetin.cz/page/13194/article/9080/hospodarske-informace]Hospodářské informace[/url], tady "[url=https://www.idnes.cz/zlin/zpravy/rekordni-navstevnost-kin-ve-zlinskem-kraji-2016.A170120_2300143_zlin-zpravy_ras]bulvárek[/url]". Tipuju, že takhle se dá dohledat jakýkoliv městem/státem provozovaný subjekt a že jich nebude málo. Můžeš začít googlit taky. A já sem děsně zvědavý na ty důvody, proč to tedy vzkvetající není. *;)*
747237
5 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ona jaksi dotace nepokrývá 100% nákladů a kdyby město nevidělo v upadajícím kině budoucnost, asi by do něj neinvestovalo. 
747243
Ona jaksi dotace nepokrývá 100% nákladů a kdyby město nevidělo v upadajícím kině budoucnost, asi by do něj neinvestovalo. 
747241
3 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Jakože kdyby byli v krizi tak by rekonstrukce nebyla, protože by nedostali dotace nebo by je dostali menší ? Ahhaaaa
747241
Jakože kdyby byli v krizi tak by rekonstrukce nebyla, protože by nedostali dotace nebo by je dostali menší ? Ahhaaaa
747238
0 -7
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Memphis
Jo sorry, je to pár desítek procent
747239
Jo sorry, je to pár desítek procent
747236
0 -9
reagovat
reaguje na: KARLOS
Jen dodám, že jedno takové jednosálové kino podstupuje rekonstrukci v mém městě za několik desítek milionů. Samozřejmě s dotací EU, ale pochybuju, že by k tomu v případě úpadku došlo.
Hustopeče mají nějaký ten pátek taky nové kino. A i přes zákaz prodeje potravin se jim daří dohánět Brno.
Za mě jasný vzkvět.
747238
Jen dodám, že jedno takové jednosálové kino podstupuje rekonstrukci v mém městě za několik desítek milionů. Samozřejmě s dotací EU, ale pochybuju, že by k tomu v případě úpadku došlo. Hustopeče mají nějaký ten pátek taky nové kino. A i přes zákaz prodeje potravin se jim daří dohánět Brno. Za mě jasný vzkvět.
747235
2 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: KARLOS
Fakt jsem děsně zvědavý na ty příklady sobestacnych samostatných kin :+

Opravdu krásně vzkvetani oboru :D
747237
Fakt jsem děsně zvědavý na ty příklady sobestacnych samostatných kin *:+* Opravdu krásně vzkvetani oboru *:D*
747235
0 -11
reagují: KARLOS
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se