Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 1981 - 2000 Napsat příspěvek
reaguje na: hroubek
Díky za důvěru kamaráde :+ Pivo jsem jednu chvíli vařil na takovém tom shit domácím levelu. Jednu tu velkou sadu jsem koupil tátovi k Vánocům, ukázalo se že jeho vztah k alkoholu je jen na úrovni konzumenta. Vždycky jsem to chtěl povýšit na jiný level, ale bylo by to drahé, tak jsem šel od toho a x let v kuse dělal domácí staroanglické Ginger beer. Ale nikdy jsem tomu odborně moc nerozuměl, abych vás rozsoudil. Navíc už rok nepiju, tak mne to téma nechává chladným...
885928
Díky za důvěru kamaráde *:+* Pivo jsem jednu chvíli vařil na takovém tom shit domácím levelu. Jednu tu velkou sadu jsem koupil tátovi k Vánocům, ukázalo se že jeho vztah k alkoholu je jen na úrovni konzumenta. Vždycky jsem to chtěl povýšit na jiný level, ale bylo by to drahé, tak jsem šel od toho a x let v kuse dělal domácí staroanglické Ginger beer. Ale nikdy jsem tomu odborně moc nerozuměl, abych vás rozsoudil. Navíc už rok nepiju, tak mne to téma nechává chladným...
885887
2 0
reagovat
novej super kanál na yt..vůbec sem nevěděl kolik toho bylo cgi u mavericka
885925
[url=https://youtu.be/7ttG90raCNo]novej[/url] super kanál na yt..vůbec sem nevěděl kolik toho bylo cgi u mavericka
8 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Znám znám. Jednou jsem platil dvakrát tu stejnou útratu za večer a nebyla malá. Nějak mi není úplně líto opilých lidí, kteří se chovají jako blbci. Nemají pít, nebo maji počítat s důsledky. Taxikáři a vrchní, kteří takhle okrádají, jsou však kurvy, o tom žádná.
885922
Znám znám. Jednou jsem platil dvakrát tu stejnou útratu za večer a nebyla malá. Nějak mi není úplně líto opilých lidí, kteří se chovají jako blbci. Nemají pít, nebo maji počítat s důsledky. Taxikáři a vrchní, kteří takhle okrádají, jsou však kurvy, o tom žádná.
885921
3 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Mně zaplatili taxík, naložili do něj. To jsem úspěšně zapomněl a jak jsem vystoupil, tak jsem platil znovu a ta svině si to vzala.
885921
Mně zaplatili taxík, naložili do něj. To jsem úspěšně zapomněl a jak jsem vystoupil, tak jsem platil znovu a ta svině si to vzala.
885920
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jednou jsem k tomu měl v Praze hodně hodně blizko a střízlivější Hlad mi tuším volal a platil nejakej Uber, nebo co to tenkrát měl. A ja se kupodivu dostal do hotelu. Metro bych nedal a s potěšením oznamuju, že se takhle ozeru jako prase už jenom velmi zřídka oproti minulosti a pokaždé se stydím.
885920
Jednou jsem k tomu měl v Praze hodně hodně blizko a střízlivější Hlad mi tuším volal a platil nejakej Uber, nebo co to tenkrát měl. A ja se kupodivu dostal do hotelu. Metro bych nedal a s potěšením oznamuju, že se takhle ozeru jako prase už jenom velmi zřídka oproti minulosti a pokaždé se stydím.
885918
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: verbst
Pivo je super, ale tak na trávení a v létě.  
Můj rekord je pět piv v hospodě, takže asi tak.
Nedovedu si představit, že vypiju 12 piv a ještě dojedu metrem domů .
885918
Pivo je super, ale tak na trávení a v létě.   Můj rekord je pět piv v hospodě, takže asi tak. Nedovedu si představit, že vypiju 12 piv a ještě dojedu metrem domů .
885917
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Pivo je hnus. Cigarety taky.

8)
885917
Pivo je hnus. Cigarety taky. *8)*
6 -3
reagují: KARLOS, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Memphis
Já to moc dobře vím. Byl to jen takový místní vtípek. Já třeba procenta vůbec neřeším. Jde mi o to aby mi to chutnalo a cokoliv ostatní jde mimo mě.

Jinak otázka pro všechny, když už se bavíme o pivu, které pivo Vám nejvíce chutná?? Já osobně jedu Radegast 12, Kozel 11, Plzeň a Viléma 11. Nemám problém s Bernardem, a když je žízeň tak zvládnu Gambáče i Staropramen. Ze zahraničních mi chutná Heineken a Guiness. 
885915
Já to moc dobře vím. Byl to jen takový místní vtípek. Já třeba procenta vůbec neřeším. Jde mi o to aby mi to chutnalo a cokoliv ostatní jde mimo mě. Jinak otázka pro všechny, když už se bavíme o pivu, které pivo Vám nejvíce chutná?? Já osobně jedu Radegast 12, Kozel 11, Plzeň a Viléma 11. Nemám problém s Bernardem, a když je žízeň tak zvládnu Gambáče i Staropramen. Ze zahraničních mi chutná Heineken a Guiness. 
885911
0 0
reagují: Cobretti, KARLOS, Haggar
reagovat
reaguje na: hroubek
Hlavně je to úplně jedno. Osobně mě zajímá pouze chuť a pokud na tom záleží, tak procenta.
885911
Hlavně je to úplně jedno. Osobně mě zajímá pouze chuť a pokud na tom záleží, tak procenta.
885887
1 0
reagují: hroubek
reagovat
885889
[url=https://pivoteka.bezpribehu.cz/pivni-blog/je-a-nebo-neni-plzen-dvanactka/]pivo a stupně, procenta a daně[/url]
2 0
reagovat
Kluci nehádejte se o tom, kdo má pravdu a nebo. Za chvilku přijde Tony, který si vaří své domácí pivo, a má velké znalosti z tohoto oboru. On Vás rozsoudí a uvede vše na správnou míru. :D
885887
Kluci nehádejte se o tom, kdo má pravdu a nebo. Za chvilku přijde Tony, který si vaří své domácí pivo, a má velké znalosti z tohoto oboru. On Vás rozsoudí a uvede vše na správnou míru. *:D*
17 0
reagují: AndyKaufman, Memphis
reagovat
reaguje na: speta.jr
OK...tak si těch 11,7 - 11,9 zaokrouhli dolů a máš 11°. Ale ta procenta alkoholu fakt nejsou směrodatná pro určení stupňovitosti piva.
885886
OK...tak si těch 11,7 - 11,9 zaokrouhli dolů a máš 11°. Ale ta procenta alkoholu fakt nejsou směrodatná pro určení stupňovitosti piva.
885882
1 0
reagovat
reaguje na: Vault_13
OK Ale Pilsner proste neni 12ka, z etikety to uz daaavno zmizelo. Jestli to tam nekdy bylo a jake to ma spojeni se soudnim rizenim pred 13 lety o temze, to jest otazka.
885882
OK Ale Pilsner proste neni 12ka, z etikety to uz daaavno zmizelo. Jestli to tam nekdy bylo a jake to ma spojeni se soudnim rizenim pred 13 lety o temze, to jest otazka.
885880
0 0
reagují: Vault_13
reagovat
reaguje na: speta.jr
Ne e. Dvanáctka nebo desítka není dána množstvím alkoholu, ale procentním podílem zkvasitelného extraktu v původní mladině. Pak záleží na tom, kolik toho extraktu tam zůstane, respektive kolik ho prokvasí (čím více, tím více alkoholu, ale na úkor chuti, plnosti piva). Kdysi měla dvanáctka standardně třeba 3,7 % alkoholu.
885880
Ne e. Dvanáctka nebo desítka není dána množstvím alkoholu, ale procentním podílem zkvasitelného extraktu v původní mladině. Pak záleží na tom, kolik toho extraktu tam zůstane, respektive kolik ho prokvasí (čím více, tím více alkoholu, ale na úkor chuti, plnosti piva). Kdysi měla dvanáctka standardně třeba 3,7 % alkoholu.
885720
4 0
reagují: speta.jr
reagovat
Diky vsem za tipy :)
885808
Diky vsem za tipy *:)*
0 0
reagovat

Diskova kronika

Zemřel střihač Alois Fišárek (1943 - 2023).
885770
Zemřel střihač Alois Fišárek (1943 - 2023).
Diskova kronika
3 -2
reagovat
reaguje na: Snipsley
V New Yorku jsem zatím nebyl, ale jestli máš fakt měsíc, tak taky doporučuju Washington. Tam se mi třeba skoro ani nechtělo a nakonec to pro mě bylo největší překvapení. A co ti budu, když jsem v muzeu stál před pravým velitelskym modulem Apollo 11, tak jsem skoro natahoval :+. A to NHL obecně taky doporučím. Fakt to stojí za to.
885751
V New Yorku jsem zatím nebyl, ale jestli máš fakt měsíc, tak taky doporučuju Washington. Tam se mi třeba skoro ani nechtělo a nakonec to pro mě bylo největší překvapení. A co ti budu, když jsem v muzeu stál před pravým velitelskym modulem Apollo 11, tak jsem skoro natahoval *:+*. A to NHL obecně taky doporučím. Fakt to stojí za to.
885708
3 0
reagovat
reaguje na: Snipsley

Co dělat v NY

Co bych udělal já pokud bych byl v NY
Šel na zápas NY Rangers 
Navštívil Queens (Cesta do Ameriky)
Prošel si nějaký další filmový místa (kavárna Central Perk z Přátel)
Ten jejich Central park musí být boží místo...
Zkusil najít kancelář kde pracuje Casey Neistat 8)
Projel se nadzemkou a metrem sem tam, prostě jen tak z konečný na konečnou. Uvidíš tak místní obyvatelé.... 
Navštívil Brooklyn a New Jersey (funguje ještě ten obchod z Clerks3?)

Zkus projet Honest guide (kluci z Prahy) tam mají dobrý tipy na místa, hlavně hospody atd. 
885742
Co bych udělal já pokud bych byl v NY Šel na zápas NY Rangers  Navštívil Queens (Cesta do Ameriky) Prošel si nějaký další filmový místa (kavárna Central Perk z Přátel) Ten jejich Central park musí být boží místo... Zkusil najít kancelář kde pracuje Casey Neistat *8)* Projel se nadzemkou a metrem sem tam, prostě jen tak z konečný na konečnou. Uvidíš tak místní obyvatelé....  Navštívil Brooklyn a New Jersey (funguje ještě ten obchod z Clerks3?) Zkus projet Honest guide (kluci z Prahy) tam mají dobrý tipy na místa, hlavně hospody atd. 
Co dělat v NY
885708
0 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
* Nekupovat si projížďku po řekách přes výletní lodě, ale použít místní vodní taxi ... platí (nebo platila..) tam jízdenka na metro a vidět bylo to samé :) Pak je tam taky lanovka, taky byla za klasické metro jízdenky :)
* Projít si The High Line
* V metru neplatit u automatů kartou.. obecně spíš nepoužívat debetní kartu, ale kreditní... mě tam někdo scannul číslo a pak ji použil na nákupy, naštěstí to banka blokla a peníze vrátila :)
885740
* Nekupovat si projížďku po řekách přes výletní lodě, ale použít místní vodní taxi ... platí (nebo platila..) tam jízdenka na metro a vidět bylo to samé :) Pak je tam taky lanovka, taky byla za klasické metro jízdenky :) * Projít si The High Line * V metru neplatit u automatů kartou.. obecně spíš nepoužívat debetní kartu, ale kreditní... mě tam někdo scannul číslo a pak ji použil na nákupy, naštěstí to banka blokla a peníze vrátila :)
885708
4 0
reagovat

LOTR meme o chlastu

link

Ig reel
Btw ty komentáře jsou top
Skrz rum a vodku do temnoty ....
885735
https://www.instagram.com/reel/CwYLZhIMqk-/?igshid=MzRlODBiNWFlZA== Ig reel Btw ty komentáře jsou top Skrz rum a vodku do temnoty ....
LOTR meme o chlastu
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se