Hezký, ale nějak si zapomněl zmínit jak je film nechutně prostříhanej a vykastrovanej.
Jak říkám, já i přes tu nechutnou cenzuru a vyházení scén mám ten film rád, ale férově musím říct že je to zmrzačenej zmetek a pravýho Predatora 2 tak jak byl natočenej nikdy neuvidíme...
reaguje na:
Tyller
|
reagovat
|


