….
reaguje na:
departed
Občasně hraju SA a ty bugy tam jsou obdobný. Zejména bug, kdy nemůžeš vyskočit z auta, ale musíš úplně zastavit a pak až postava vylézt. Takže v kombinaci s rychle hořícím autem je to naprosto pekelný
….
…. |
reagovat
|


